زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴

ارسال: #۳۱
۰۸ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ
Shocked مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۲۹ خرداد)
سلام دوست عزیز ممنون
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۲۹ خرداد)
عالی بود ممنون از شما
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ
مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۳۱ تیر- به روز رسانی شد)
سلام
دوست عزیز دقیقا چه ویرایشی انجام شده؟؟!
به نظر من که با فایل قبلی تغییر نکرده
ضمنا جای "مصاحبه" نوشتید "محاسبه"!
۰
۶
ارسال: #۳۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ
RE: مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۳۱ تیر- به روز رسانی شد)
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  سلام
من بجای دوستمون جواب میدم
واقعا برات متاسفم عوض تشکرته؟
حتما شما معصوم ۱۵ هستید به اذن خداوند وهنوز خطار نکردین!!!!!!!!!
واقعا من خودم هم این تجربه رو داشتم همین سایت خوبی کردن مجانی هم عوارض کاره
خیلی من بجای ایشون بهم برخورد
شما هم که اینقدر بی عیب ونقصی چه نیازی به راهنمایی دیگران دارین
۵
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kambiz , Sector
ارسال: #۳۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  سلام
من بجای دوستمون جواب میدم
واقعا برات متاسفم عوض تشکرته؟
حتما شما معصوم ۱۵ هستید به اذن خداوند وهنوز خطار نکردین!!!!!!!!!
واقعا من خودم هم این تجربه رو داشتم همین سایت خوبی کردن مجانی هم عوارض کاره
خیلی من بجای ایشون بهم برخورد
شما هم که اینقدر بی عیب ونقصی چه نیازی به راهنمایی دیگران دارین
نابودمون کردین که! SadSad
من فقط سوال کردم که این با قبلی چه فرقی کرده. واقعا هم برام سوال بود و گرنه زحمت تهیه کننده که قابل انکار نیست!
در مورد اون کلمه محاسبه هم من اولش خیلی گیج شدم و خواستم بگم تا اصلاح کنن... شاید از کم هوشی من بودهUndecided
ضمن تشکر مجدد از شروع کننده تاپیک و عذرخواهی اگه ناراحت شدند...
۶
۰
ارسال: #۳۶
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱ ق.ظ
عالی بود مرسی

در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند،هر چه قدر اوج بگیری کوچکتر می شوی
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۰ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  سلام
سلام
خب من قرار بود هر ماه این کار را ادامه بدم و تیر ماه یک مصاحبه جدید اضافه شد که من هم به نتایج اضافه کردم. برای همین تغییراتش کم به نظر میاد. اشتباهات تایپی برطرف شده. خلاصه نتایج هم گذاشتم برای دوستانی که عضو مانشت نیستند احیانا و فایل رو نمیتونن دانلود کنند.
در مورد محاسبه و مصاحبه باید بگم سرعت دست راست من بیشتر از دست چپ هست و معمولا این باعث میشه حروفی که سمت راست کیبورد هستن زودتر تایپ کنم! مثلا همیشه تایپ می کنم "وشد" به جای "شود"! در هر صورت اصلاح شد! (س و ص هم بالا پایین هم هستن دیگه!)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ƊƦЄƛM , flowerirani , mohammad0keshavarz
ارسال: #۳۸
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
سلام
خب من قرار بود هر ماه این کار را ادامه بدم و تیر ماه یک مصاحبه جدید اضافه شد که من هم به نتایج اضافه کردم. برای همین تغییراتش کم به نظر میاد. اشتباهات تایپی برطرف شده. خلاصه نتایج هم گذاشتم برای دوستانی که عضو مانشت نیستند احیانا و فایل رو نمیتونن دانلود کنند.
در مورد محاسبه و مصاحبه باید بگم سرعت دست راست من بیشتر از دست چپ هست و معمولا این باعث میشه حروفی که سمت راست کیبورد هستن زودتر تایپ کنم! مثلا همیشه تایپ می کنم "وشد" به جای "شود"! در هر صورت اصلاح شد! (س و ص هم بالا پایین هم هستن دیگه!)
واقعا برای یک مصاحبه نتایج را به روز کردید؟ من هر چی میگم جسارت به نظر میاد! ولی خدایی دکتر مملکت بیکارید مگه؟! (قصد جسارت ندارم) برام سوال شده واقعا HuhHuh مگه وشد؟ Wink اینهمه لطف آخه برای چی. من اجازه دارم مشکوک باشم؟
۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۲ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ
به هر حال دوستمون داره زحمت می کشن کسی دوست نداره استفاده نکنه
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۴ ق.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ق.ظ)ali_titani نوشته شده توسط:  
سلام
واقعا برای یک مصاحبه نتایج را به روز کردید؟ من هر چی میگم جسارت به نظر میاد! ولی خدایی دکتر مملکت بیکارید مگه؟! (قصد جسارت ندارم) برام سوال شده واقعا HuhHuh مگه وشد؟ Wink اینهمه لطف آخه برای چی. من اجازه دارم مشکوک باشم؟
خیلی ها به انواع مختلف این شک رو قبلا اعلام کردند! شما تنها نیستی!
فکر نمیکنم موضوع اینقدر هم پیچیده باشه! قبلا هم عرض کردم که من رشته تحصیلیم مدیریت فناوری اطلاعات هست و از مهندسی فناوری اطلاعات اطلاع خاصی نداشتم و برای همسرم این کار را انجام دادم . ضمنا به روز کردن نمودارها در اکسل تقریبا زمانی نمیبره
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ق.ظ)hossein1991 نوشته شده توسط:  Confused
ولی به نظر من بیش از حد رو پارسه!!!! مانور داده شده که با توجه به نظر بنده امکان غلو هست در مورد این موسسه پس نتیجه میگیرمSmile
این آمارها همشون غلط بوده و از روی غرض می باشد
یا حق

مگه میشه؟؟داریم ما پارسه اینجوری از رقباش جلو بزنه؟؟؟!!!شاید غرضی باشید شاید
حالا یه موسسه هم اینطوری خوب کار میکنه و انقدر تاثیر گذاشته رو نتایج، شما با یه نتیجه گیری غلط بزنش زمین ! Dodgy
اینجا جای بحث راجب موسسه ها نیست وگرنه یه چنتا چیز داشتم که بگم

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود / رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۰ ب.ظ
این یک تبلیغ هدفمند بوده! من از یکی دو سال پیش با نام کاربری های مختلف در مانشت عضو شدم و هر ۳۰ نفری که می بینید مصاحبه کردند با مانشت جعلی هستند و فقط من هستم و با نام کاربری های متفاوت. بعد هم اومدم یه جمع بندی زدم از همه مصاحبه های خودم که گمراهتون کنم. هیچ وقت فکر نمیکردم افراد زیرکی مثل شما دستم را رو می کنند!
دوست عزیز موسسه ای که شما میگی فریب تبلیغاتش رو نخوریم، اصلا تبلیغات نداره! و تبلیغش فقط به شکل دهان به دهان از افرادی هست که از خدمات موسسه راضی هستند. اتفاقا نباید فریب تبلیغات موسسه ای رو خورد که جارو جنجالش همه جا رو پر کرده.
موسسه ای که شما میگید بیشترین رتبه های برتر رو داره چرا مرتبا باید فراخوان همکاری رتبه های برتر رو سایتش بزنه و هنوزم که سه ماه از اعلام نتایج میگذره به تعداد رتبه های برتر موسسه داره اضافه میشه!
موسسه ای که بیشترین شرکت کننده رو داره و رتبه یک هم هست چه دلیلی داره برای تخفیف ۵۰% در تمام طول سال و برای گروه های یک تا N نفره؟!
چرا موسسه ای که بیشترین رتبه های برتر رو داره و بیشترین تعداد شرکت کننده، و تبلیغ روزافزون صدا و سیما و تبلیغ انحصاری اینجا، در اکثریت تاپیک های مرتبط با ثبت نام، بررسی آزمون، دانلود سوالات آزمون آزمایشی و موارد مشابه این، بازدیدکننده کمتر، تشکر، پاسخ و یا مقبولیت کمتری داره؟ و فقط ۱۰% رتبه های برتر مصاحبه کننده از این موسسه استفاده کردند!
باید از تبلیغات موسسه ای فرار کرد که پست های با موضوع شکایت رتبه های برتر از اون هنوز تو مانشت هست...
باید از تبلیغ موسسه ای فرار کرد که بیش از شش ماهه سازمان سنجش گفته آزمون دکتری تغییر میکنه ولی این موسسه کتاب هاشو با تبلیغ زیاد به داوطلبا با قیمت بالا فروخته و حالا که درسهای آزمون عوض شده میگه پس نمی گیرم و به درد مصاحبه دکتری میخوره! دو هفته ای هم کتاب دروس جدید میاد به بازار! (باز هم پست های مرتبط با این موضوع تو مانشت هست) نه از موسسه ای که صادقانه میگه تغییرات کنکور دکتری زیاده و من حاضر نیستم هر منبعی رو برای فروش به بازار بدم...
اصلا شما فرض کن من مدیر یا کارمند پارسه، نه حرف گزافی گفتم و نه تبلیغی کردم و نه از خودم چیزی گفتم. اومدم گفتم مثلا ۳۰ تا رتبه برتر مصاحبه کردند و این وسط، ۹ نفر گفتند طراحی الگوریتم پارسه خوبه و ۷ نفر گفتند پوران و .... مستند هست و مصاحبه هاش موجود...
اتفاقا بسیار خوبه که جو زده نشیم و به نوع تبلیغی که میشه و حرفایی که مطرح میشه توجه کنیم...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال: #۴۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط fyter.)
من اصلافکرنمیکردم بااین یکی دوخطی که تایپ کردم اینقدبهتون فشاربیادکه بخوایین اینقدباغرض صحبت کنین من چیزایی که گفتم نتیجه ی صحبت کردن باچندتاازبچه های برترشریف وامیرکبیربودوفقط احساس کردم این یکسری ازداشته های من هست که میتونم دراختیاربچه های دیگه قراربدم هیچ قصدی هم نداشتم!
به هرحال منم مثل بقیه فقط درحدپیشنهادصحبت کردم بانظرمم به کسی اجباری نکردم بچه هاخودشون مختارن پرس وجو کنن. فکرکنن وتصمیم بگیرن ولی هدف شماروهم نمیدونم.....

اینم که گفتم درگیرتبلیغات نشن بیشترمنظورم به حرفای خودم بودخواستم اگرحتی یک درصدحرفای من مسیرشون روعوض کرده بازهم خودشون مطمعن بشن بعدعمل کنن...
بعله ه ه ه ه ه!!!!!ماازاوناش نیستیم
۰
۱
ارسال: #۴۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۶ ب.ظ)fyter نوشته شده توسط:  من اصلافکرنمیکردم بااین یکی دوخطی که تایپ کردم اینقدبهتون فشاربیادکه بخوایین اینقدباغرض صحبت کنین من چیزایی که گفتم نتیجه ی صحبت کردن باچندتاازبچه های برترشریف وامیرکبیربودوفقط احساس کردم این یکسری ازداشته های من هست که میتونم دراختیاربچه های دیگه قراربدم هیچ قصدی هم نداشتم!
به هرحال منم مثل بقیه فقط درحدپیشنهادصحبت کردم بانظرمم به کسی اجباری نکردم بچه هاخودشون مختارن پرس وجو کنن. فکرکنن وتصمیم بگیرن ولی هدف شماروهم نمیدونم.....

اینم که گفتم درگیرتبلیغات نشن بیشترمنظورم به حرفای خودم بودخواستم اگرحتی یک درصدحرفای من مسیرشون روعوض کرده بازهم خودشون مطمعن بشن بعدعمل کنن...
بعله ه ه ه ه ه!!!!!ماازاوناش نیستیم
دوست عزیز، پاسخ من نه فقط به شما که در پاسخ همه کسانی بود که این شبهه را در این تاپیک (مثل چند پست قبل که حذف شده) یا خصوصی مطرح کردند....
اینقدر که در این انجمن بحث از موسسات میشه. بحث از خود کنکور نمیشه!
یکی میگه دکتر بیکاری... یکی میگه غرض داری.. یکی میگه رتبه های برتر برعکس میگن... یکی میگه چند گرفتی اینارو گفتی...یکی میگه کارمند فلان جایی....یکی میگه شارلاتان و حقه بازی.... و برآیند اکثرش (نه نظر شما لزوما) این بوده که فلان موسسه راست میگه و فلان جا دروغ.... و من مسئول این دروغ پراکنی و یک مبلغ حقه باز هستم! و اونها طرفدار یک موسسه پاک و آموزشی....
باز هم تاکید می کنم جواب من فقط به شما نبوده....
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۱۸ ب.ظ
با سلام
جناب دکتر این مصاحبه ها مربوط به رتبه های تک رقمی بوده ، درسته ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۶۴ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۴ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۲۸۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۱۸۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close