زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بسته های آموزشی پارسه

ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ق.ظ
بسته های آموزشی پارسه
سلام دوستان کسی تاحالا از بسته آموزشی ارشد پارسه استفاده کرده ونظرتون درمورد بسته ها چیه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۵۶ ق.ظ
RE: بسته های آموزشی پارسه
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی تاحالا از بسته آموزشی ارشد پارسه استفاده کرده ونظرتون درمورد بسته ها چیه ؟
سلام من از بسته ها استفاده نکردم ولی فک کنم بهتر باشه که بهترین کتاب ها رو برای کنکور جمع کنید نه ی انتشارات خاص.
۱
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۸ ق.ظ
بسته های آموزشی پارسه
سلام
منم خودم نخریدم ولی دوستم که پارسال گرفته بود راضی نبود و آخرش رفت از انتشارات دیگه(پوران، علوم گسترش، راهیان و ...) هم یه سری کتاب خرید.
به نظرم با خوندن مصاحبه ها بهترین منابع رو انتخاب کن.
۰
۰
ارسال:
۲۶ خرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ
بسته های آموزشی پارسه
سلام بسته هیچ موسسه ای به طور کامل خوب نیست لذا شما باید گلچینی از کتاب ها را با توجه به مصاحبه رتبه های برتر انتخاب کرده و تهیه نمایید.

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ق.ظ، توسط hossein1991.)
RE: بسته های آموزشی پارسه
(۲۶ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۷ ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط:  سلام دوستان کسی تاحالا از بسته آموزشی ارشد پارسه استفاده کرده ونظرتون درمورد بسته ها چیه ؟

سلام دوست گلم بنده هم قصد داشتم بسته مدرسان شریف رو بخرم ولی بعدش دیدم برخی از رتبه های سال قبل که تجربه شو داشتن واسه برخی منایع کتابهای دیگه ای رو معرفی میکنن واسه همین به جای خرید بسته انتخابی خرید کردم و به شما هم توصیه میکنم از تجربه دوستان استفاده کنید و به جای استفاده از بسته خاص انتخابی کتابهارو بخرید باز خواستید بنده لیستشو بدم تو صفحه تجربیات قبولین ارشد سال قبل میتونین منابع پیشنهادی رو مطالعه کنید
با پرسشی داشتین در خدمتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbas1368

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۹۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  بهترین منبع آموزشی C++ marvelous ۷ ۵,۷۹۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۹۹ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۶۱۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۷۵۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  حریدار فیلم آموزشی دروس برای کنکور نرم افزار NersiA ۱ ۲,۳۱۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  #طرح_رایانه_برای_همه (خیریه آموزشی) sss ۰ ۱,۷۱۵ ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close