زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

روز تجمع - (تمدید شد)+ دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

نظرسنجی: روز انتخابی شما؟
شنبه ششم تیر
یکشنبه هفتم تیر
دو شنبه هشتم تیر
سه شنبه نهم تیر
چهرشنبه دهم تیر
سایر(لطفا روز پیشنهادی خود را در همین تایپیک اعلام کنید)
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۱۲۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط kazhal@.)
روز تجمع - شنبه ۶ تیرماه ساعت ۱۰-۱۱ + دانلود نامه اعتراضی برای امضا
به نام خدا

مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی گسترش عالی
با عرض سلام و دعای خیر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
احتراماً بدینوسیله به استحضار میرساند در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ طی انتشار دفترچه آزمون در آبان ماه ۱۳۹۳ ؛ داوطلبان، شاهد حذف دو گرایش شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات از مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (۱۲۷۶) و پیوستن آن به مجموعه مهندسی کامپیوتر (۱۲۷۷) با عناوین شبکه های کامپیوتری و رایانش امن بودند؛ و بعد از آن با انتشار اطلاعیه ای، این دو گرایش مجدداً به مجموعه فناوری اطلاعات بازگشت. ولی تاکنون برای آزمون تحصیلات تکمیلی ۱۳۹۵ اطلاعات دقیقی در دسترس داوطلبان نیست.
با توجه به اینکه در آزمون کارشناسی ارشد تغییراتی مانند حذف یا اضافه نمودن برخی دروس، منطقی بنظر می‌رسد ولی حذف یا اضافه نمودن یک یا چند گرایش در هر مجموعه و اعلام آن در آبان ماه نه تنها تبعات جبران ناپذیری برای داوطلبانی که از ابتدای دوره کارشناسی بر روی کلیه گرایش های یک رشته خاص سرمایه گذاری نموده اند دارد، بلکه این امر ناخواسته به نفع داوطلبان رشته هایی می شود که گرایش‌های جدیدی به آن اضافه شده است. لذا جمعی از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ برآنند تا درخواست خود را مبنی بر باقیماندن گرایش‌های شبکه های کامپیوتری و امنیت اطلاعات در مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات با ذکر دلایل زیر اعلام دارند:
• از آنجایی که کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ مختص فارغ التحصیلان ورودی های سال ۱۳۹۱ و قبل از آن است، و با توجه به اینکه تغییر گرایش آی تی به مجموعه کامپیوتر در مقطع کارشناسی برای ورودی های سال ۱۳۹۲ اعمال گردید، لذا امری طبیعی است که این تغییرات در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۶ و بعد از آن اعمال گردد
• دروس مرتبط با دو گرایش شبکه‌های کامپیوتری و امنیت اطلاعات، جزء سرفصل‌های مصوب وزارت علوم در رشته مهندسی فناوری اطلاعات است و نه مهندسی کامپیوتر ( طبق سر فصل دروس دانشجویان مهندسی فناوری اطلاعات ورودی سال ۱۳۹۱ و قبل از آن.)
• با اعمال این تغییرات در کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵، دانشجویان علاوه بر ۱۱ درس اعلام شده در دفترچه آبان ماه ۹۳ (زبان ، آمار و احتمالات، ساختمان های گسسته، ساختمان داده ها، نظریه زبان ها و ماشین ها، مدارهای منطقی، معماری کامپیوتر، سیستم عامل، شبکه های کامپیوتری، پایگاه داده ها و طراحی الگوریتم) ملزم به خواندن ۳ درس جدید (محاسبات عددی، ریاضیات مهندسی و انتقال داده) که جزئی از سرفصل دروس آن ها در مقطع کارشناسی نبوده و هیچ دیدگاهی نسبت به این دروس ندارند، هستند. لازم به ذکر است که مسلط شدن بر این سه درس خود نیازمند برنامه ریزی طولانی مدت خواهد بود، که این امر در بازه ی زمانی اعلام شده ( آبان تا بهمن ماه) به هیچ وجه میسر نخواهد بود.
• همچنین با حذف دروس هوش مصنوعی و مهندسی نرم افزار، داوطلبانی که از ابتدای دوره ی کارشناسی، برای آزمون کارشناسی ارشد برنامه ریزی کرده اند و وقت زیادی را برای تسلط بر این دو درس گذاشته اند، عملا تلاششان بی نتیجه خواهد ماند.

در پایان مستدعی است دستور فرمایند تا نسبت به درخواست اینجانبان، اقدام بایسته صورت پذیرد و مراتب امر تا پایان تیر ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی گردد.

با تشکر
داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۵ فناوری اطلاعات

اینجا گذاشتم تا نیاز به دانلود نداشته باشه...

........
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Niloofar_hk
ارسال: #۱۲۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: روز تجمع - شنبه ۶ تیرماه ساعت ۱۰-۱۱ + دانلود نامه اعتراضی برای امضا
سلام دوستان
اول عذرخواهی کنم که نتونستم برای اعتراض بیام اگر اشتباه متوجه نشده باشم امروز باید بچه ها واسه اعتراض می رفتن
راستش من چهارشنبه یکی از نزدیکانمو از دست دادم و این شد که اصلا حواسم نبود
در هر صورت دوستانی که رفتن میشه ما رو هم باخبر کنن ببینیم چی شد ؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط kingmax.)
سلام از نظر من اینم خوبه یه لطف دیگه بکن بذارش تو ورد همه کاری ویرایشیشم بکن بعد بذار من آپلو کنم با تشکرBig GrinTongue

(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۳۲ ب.ظ)mahniya نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اول عذرخواهی کنم که نتونستم برای اعتراض بیام اگر اشتباه متوجه نشده باشم امروز باید بچه ها واسه اعتراض می رفتن
راستش من چهارشنبه یکی از نزدیکانمو از دست دادم و این شد که اصلا حواسم نبود
در هر صورت دوستانی که رفتن میشه ما رو هم باخبر کنن ببینیم چی شد ؟
نخیر Huh
هم نگاه به موضوع و هم نگاه به پست اول کنی میفهمی که ۶ تیر هست نه امروزWink

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۰۶ ب.ظ
اگه این قطعی هست و کسی بهش اعتراضی نداره تا آپلودش کنم...

کسی نظری نداره؟

........
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان من امضا کردم و به هر دو دوست عزیز Kingmax, Balghoor فرستادم، اگر هم متن عوض شد که فدای سرتون این امضا به مدت یک سال برای هر گونه اعتراضی به کارشناسی ارشد اعتبار دارهBig Grin
( منم دانشجوی کامپیوتر هستم <-- بابت اون قسمتی که گفتید به نفع کامیپوتری ها میشه گفتم Big Grin آخه زیر نامه اعتراضی رو امضا کردم که گفته شده به نفع منهBig Grin، البته از حق نگذریم راست هم هست چون من خودم به شخصه مشکل زیادی با ریاضی ها ندارم، ولی به عنوان عامل نفوذی بچه های IT در کامپیوتر طرف جمع هستم و هر چی جمع تصمیم بگیره منم موافقم، فقط اعتراض باشه هر چی باشه باشهBig Grin)

The greatest pleasure in life is doing What people say you cannot do
Rolleyes

"Walter Bagehot "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Niloofar_hk
ارسال: #۱۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۰۶ ب.ظ)majoit نوشته شده توسط:  اگه این قطعی هست و کسی بهش اعتراضی نداره تا آپلودش کنم...
کسی نظری نداره؟
لطفا آپلود کن تا به صفحه اول نره معلوم نمیشه خیلی ها فقط پست اولو میخونن

۰
۰
ارسال: #۱۲۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
بچه ها توو نامه های اداری "با عرض سلام" نداریم. مینویسن با سلام

دوستان یادمون نره که این نامه حاصل تلاش اکثریت اعضای این تاپیک بوده و هدفمون هم رسیدن به نامه ای با حداکثر موافقان بوده که البته وقتی هم میره وزارت نه بار ادبی پائینی داشته باشه، نه تعیین تکلیفی از سوی معترضین تلقی بشه و بتونه ما رو به هدف برسونه. هدف ما باقیماندن امنیت و شبکه توو مجموعه آیتی هست اگه اگه اگه نشددد حداقل زود اطلاع رسانی بشه.
بخوایم بازم واسه نامه وقت بذاریم به نظر خود بنده بازم جای اصلاح و بازبینی داره ولی هرچه زمان بگذره ممکنه بچه ها دیگه پیگیر نباشن.
حالا شورای نویسندگان Big Grin تصمیم گرفت بحث ورودیها رو پیش نکشه که نه بار تعیین تکلیف داشته باشه نه واسه سال بعد دوباره کاری نشه. یعنی میخوایم وزارتی ها به این نتیجه برسن که با سرفصلهای آیتی میشه شبکه و امنیت رفت نه کامپیوتر. (فارغ از تغییرات ورودیها)
بچه ها چطوره به جای "به نفع داوطلبین...." بنویسیم "بلکه این امر به ضرر داوطلبین رشته ای میشود که سالهاست آنرا با گرایشهای قبلی میشناختند و اکنون کاهش یافته" ؟؟؟Huh

خانم mojoit عزیز ظاهراً شما با کل نامه هم مخالف نبودین بلکه صلاح میدونستین بازنگری بشه. قبول بهتر شد ولی این تیکه که میگه "۶ درس اضافه که ۳ تاش کاملاً جدیده" منظور رو بهتر نمیرسوند؟؟

حاشا که من به موسم گل ترک مِی کنم /// من لاف عقل میزنم این کار کِی کنم
مطرب کجاست تا همه محصول زهد و علم /// در کار چنگ و بربط و آواز نی کنم
از قیل و قال مدرسه حالی دلم گرفت /// یک چند نیز خدمت معشوق و مِی کنم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: armin.sheikh , balghoor
ارسال: #۱۲۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ، توسط Niloofar_hk.)
سلام. بچه ها انتقال داده درس جدیده؟! اگر آره پس چرا شبکه توی پارسه در یک ساعت برای بچه های آی.تی و کامپیوتر تدریس میشه؟ ضمن اینکه من از دکتر حقیقت هم پرسیدم گفت شبکه ۱ و ۲ شما همون شبکه و انتقال داده اوناست و طبیعی هم هست بچه های آی.تی شبکه که درس تخصصیه امنیت و شبکه است رو فولن ولی بچه های کامپیوتر قسمت دومش رو به صورت اختیاری داشتن و خیلی ها برنداشتن.
محاسبات عددی و ریاضی مهندسی هم که حذفه چون با چندتا سوال پیچ واپیچ و بعضا غلط!! به عنوان توهین گذاشتنشون تو کنکور! همه هم فقط حذفشون میکنن مگه اینکه دیگه خیلی چایی شیرین یا به قول دکتر حقیقت عشق ساینس!! باشن.
مهم اون هوش و نرم‌افزارهههههههههه که باید با نظریه و مدارمنطقی و آمار جایگزین بشششششن!! این مسئله داره منو دیوونه میکنه واقعا!
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)armin.sheikh نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امضا کردم و به هر دو دوست عزیز Kingmax, Balghoor فرستادم، اگر هم متن عوض شد که فدای سرتون این امضا به مدت یک سال برای هر گونه اعتراضی به کارشناسی ارشد اعتبار دارهBig Grin
( منم دانشجوی کامپیوتر هستم <-- بابت اون قسمتی که گفتید به نفع کامیپوتری ها میشه گفتم Big Grin آخه زیر نامه اعتراضی رو امضا کردم که گفته شده به نفع منهBig Grin، البته از حق نگذریم راست هم هست چون من خودم به شخصه مشکل زیادی با ریاضی ها ندارم، ولی به عنوان عامل نفوذی بچه های IT در کامپیوتر طرف جمع هستم و هر چی جمع تصمیم بگیره منم موافقم، فقط اعتراض باشه هر چی باشه باشهBig Grin)

خداییش بحث ریاضی نیست! بحث دروس تخصصیشه که مال آی.تیه! اینکه آی.تی بره گرایش کامپیوتر بشه منطقیه ولی اینکه قبل از آی.تی، اول گرایشهای آی.تی برن زیر مجموعه کامپیوتر کنار نرم‌افزار و هوش مصنوعی!!! اشتباه ترین مسئله‌ی ممکنه که فقط در ایران شاهدش هستیم! یک عمره بچه ها بدون خوندن اون ریاضی ها دارن کنکور آی.تی میدن پس حتما نیاز نبوده! چرا بعضی ها(اساتید علیا حضرتان) بهشون فشار اومده خدا داند. حتما اینکارو کردن کلاس کنکوراشون رونق بگیره.
اینجا بگم حتی یکی از آشنایان ما هم که مالزی گرایش هوش میخونه فقط یک درس ریاضی دارن که به اسم ریاضی کامپیوتر تدریس میشه که همون مباحث گسسته رو در بر میگیره نه ریاضی مهندسی و... که انگار کلاس داره تو ایران هر رشته ای که مهندسیه باید ریاضی مهندسی و فیزیک و.. بخونه! بابا تموم شد اون دوران!! دوران کلاس گذاشتن با درس و رشته به سر اومد! هرکه را بهر کاری ساختند. رشته آی.تی باید آزمایشگاه مدیریت استراتژیک و کنترل پروژه داشته باشه همونجور که توی هند هست! باید تخصصی کار کنیم و رشد کنیم نه اینکه همه پاشن برن ریاضی بخونن. (این تیکه آخر خطاب به مسئولان وزارت علوم بود که همه درسها رو به همه رشته ها میچپونن الا چیزایی که لازمه واقعا!)
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۲۷ ب.ظ
انتقال داده هیچ ربطی به شبکه ۱ و ۲ نداره و مربوط به لایه فیزیکی هست از سرفصل درس شبکه حذف شده
این درس تو رشته سخت افزار هست و توی کنکور سخت افزار هم موجوده

One day the hands of fate must be forced
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  انتقال داده هیچ ربطی به شبکه ۱ و ۲ نداره و مربوط به لایه فیزیکی هست از سرفصل درس شبکه حذف شده

یه سوالم در ادامه پرسیدم که اگه آره چرا...؟ لطف میکنی اونم پاسخ بدی؟
این تذکرم بدم توی شبکه ۱ و ۲ بچه های آی.تی کل ۷ لایه شبکه رو قورت میدن و مباحث مربوط به لایه فیزیکی و مبحث انتقال داده رو توی اون ۶ واحد پاس کردیم.
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  انتقال داده هیچ ربطی به شبکه ۱ و ۲ نداره و مربوط به لایه فیزیکی هست از سرفصل درس شبکه حذف شده

یه سوالم در ادامه پرسیدم که اگه آره چرا...؟ لطف میکنی اونم پاسخ بدی؟
این تذکرم بدم توی شبکه ۱ و ۲ بچه های آی.تی کل ۷ لایه شبکه رو قورت میدن و مباحث مربوط به لایه فیزیکی و مبحث انتقال داده رو توی اون ۶ واحد پاس کردیم.
بله شما ۷ لایه رو میخونین ولی لایه فیزیکی به طور خاص و اختصاصی و به صورت کامل فقط توی انتقال داده تدریس میشه
چراشم که معلومه خوبه شبکه ای ها مباحث لایه فیزیکی هم به طور کامل بدونن
باز هم میگم مباحث مربوط به لایه فیزیکی خیلی خیلی کم تو شبکه ۱ و ۲ تدریس میشه ( برقی ها که کلی واحد راحب همین لایه فیزیکی دارن و سخت افزاری ها هم ۱ درس کامل راجب همین دارن )
البته درستش هم همینه که تو شبکه ۱ و ۲ تدریس نشه لایه فیزیکی فقط یه نگاه گذرا بهش باشه

۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ، توسط Niloofar_hk.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بله شما ۷ لایه رو میخونین ولی لایه فیزیکی به طور خاص و اختصاصی و به صورت کامل فقط توی انتقال داده تدریس میشه
باز هم میگم مباحث مربوط به لایه فیزیکی خیلی خیلی کم تو شبکه ۱ و ۲ تدریس میشه ( برقی ها که کلی واحد راحب همین لایه فیزیکی دارن و سخت افزاری ها هم ۱ درس کامل راجب همین دارن )
البته درستش هم همینه که تو شبکه ۱ و ۲ تدریس نشه لایه فیزیکی فقط یه نگاه گذرا بهش باشه
سوالم این بود: اگر آره پس چرا توی موسسه پارسه درس شبکه در یک ساعت به طور همزمان برای بچه های آی.تی و کامپیوتر تدریس میشه؟ (وقتی یکی شبکه ۱ و ۲ میخونن یکی شبکه و انتقال داده!) داری میگی نه آی.تی این درس رو خونده نه کامپیوتر؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin LOL اگه اینجوریه که .... Big Grin به نظرم ارزش اعتراضم نداره! در این حد!!
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۸ ب.ظ)Niloofar_hk نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  بله شما ۷ لایه رو میخونین ولی لایه فیزیکی به طور خاص و اختصاصی و به صورت کامل فقط توی انتقال داده تدریس میشه
سوالم این بود: اگر آره پس چرا توی موسسه پارسه درس شبکه در یک ساعت به طور همزمان برای بچه های آی.تی و کامپیوتر تدریس میشه؟ (وقتی یکی شبکه ۱ و ۲ میخونن یکی شبکه و انتقال داده!) داری میگی نه آی.تی این درس رو خونده نه کامپیوتر؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin LOL اگه اینجوریه که .... Big Grin به نظرم ارزش اعتراضم نداره! در این حد!!
بله نه آی تی خونده نه نرم افزار .. درس سخت افزار هست نگاه کنین تو درس های کنکور بچه های معماری هست
چرا پارسه اینکار رو میکنه .. جوابش سادست . چون دکتر حقیقت اصلا کامپیوتر نخوندن .. ایشون برقی هستند و کلا دیدی که از شبکه دارن همون انتقال داده هست .. حتی سال های قبل که انتقال داده تو کنکور نمیومد ایشون نصف کلاسشون صرف لایه فیزیکی میشد با اینکه چندین سال هست که لایه فیزیکی از سرفصل های شبکه حذف شده و اصلا تستی نمیومد

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor , Niloofar_hk
ارسال: #۱۳۴
۰۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ
سلام
دوستان چیکار میکنید امروز یکم هست ها؟!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: balghoor
ارسال: #۱۳۵
۰۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام
دوستان چیکار میکنید امروز یکم هست ها؟!

سلام.خانم goli.raad جواب دادن به اعضا . آیا کافی و قانع کننده نبود؟!!!
جناب کینگ مکس! امروز تا چه ساعتی به اینترنت دسترسی دارید؟!
تا هرساعتی که هستید امروز خواهشا جمع کنید.اگر امروز جمع نشه برای شنبه سخت هست که بریم اعتراض
----------------------
خانم mojoit بنده به صورت خصوصی بهتون توضیح دادم.
لطفا جواب بنده رو بدید.
ممنون

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۷۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۲۷ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۹۹ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۳۳ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۲۳ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close