زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی درباره پایان نامهبا موضوع rfid

ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ ق.ظ
سلام دوستان .من میخوام پایان نامه ارشدمو در زمینه rfid کار کنم.اما دقیق نمیدونم رو چه قسمتی بهتره.یکی از استادهام گفت که rfidرو در ارگانهای مختلف بررسی کن.یکی دیگشون گفت در باره ی امنیت rfidکار کن.بهنظرتون کدومش بهتره؟؟؟
من برای شروع کردن و نوشتن فصل اول پایان نامه م باید از کجا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سایتی مبعی چیزی سراغ دارین بهم معرفی کنین دوستان عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا کسی رو میشناسین تو این زمینه راهنماییم کنه.
ممنون.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: malakebarfi , سجاد۶۷
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط x86.)
RE: راهنمایی درباره پایان نامهبا موضوع rfid
به نظر میرسه که شما باید در مورد IoT یا همون Internet of Things تحقیق کنید، تگ های RFID به تنهایی قابلیت مطالعه ندارند. فصل ۱۳ کتاب زیر به این مقوله پرداخته و یه زیر بخش از این کتاب (۱۳/۴) به تکنولوژی RFID پرداخته و میشه گفت با مطالعه ی این فصل میتونید حوزه های تحقیقاتی رو پیدا کنید. تقریبا میشه گفت تمام مباحثی که تو سیستم های توزیع شده هست اینجا هم مطرح میشه ولی بعضی مباحث مثل مصرف انرژی که تو سیستم های توزیع شده زیاد به چشم نمیاد اینجا مهم هستن، چون معمولا منبع اصلیه انرژی سیستم ها باتری یا انرژی خورشیدی هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در مورد فصل اول هم هنوز زوده، ما یک ساله که داریم موضوعمون مطالعه می کنیم هنوز نتونستیم چیزی بنویسیم. فعلا باید مطالعه کنید. اگه فکر می کنید مطلبی که میخونید واقعا به موضوعتون ربط داره میتونید خلاصه اش رو یادداشت کنید و در نهایت خیلی سریع فصل اولتون رو کامل کنید (البته اگه منظورتون از فصل اول همون کارهای مرتبط است)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , فیروزی
ارسال:
۰۳ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۵۴ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  به نظر میرسه که شما باید در مورد IoT یا همون Internet of Things تحقیق کنید، تگ های RFID به تنهایی قابلیت مطالعه ندارند. فصل ۱۳ کتاب زیر به این مقوله پرداخته و یه زیر بخش از این کتاب (۱۳/۴) به تکنولوژی RFID پرداخته و میشه گفت با مطالعه ی این فصل میتونید حوزه های تحقیقاتی رو پیدا کنید. تقریبا میشه گفت تمام مباحثی که تو سیستم های توزیع شده هست اینجا هم مطرح میشه ولی بعضی مباحث مثل مصرف انرژی که تو سیستم های توزیع شده زیاد به چشم نمیاد اینجا مهم هستن، چون معمولا منبع اصلیه انرژی سیستم ها باتری یا انرژی خورشیدی هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته خلاصه ام خلاصه ی خوبی نیست و بهتره که فصل رو بخونید. در مورد فصل اول هم هنوز زوده، ما یک ساله که داریم موضوعمون مطالعه می کنیم هنوز نتونستیم چیزی بنویسیم. فعلا باید مطالعه کنید. اگه فکر می کنید مطلبی که میخونید واقعا به موضوعتون ربط داره میتونید خلاصه اش رو یادداشت کنید و در نهایت خیلی سریع فصل اولتون رو کامل کنید (البته اگه منظورتون از فصل اول همون کارهای مرتبط است)
ممنون دوست عزیز از اینکه پاسخ دادین.از همون اول که میخواستم موضوع انتخاب کنم با iotاشنا شدم.استادم گفتند که باید تو یک زیر بخش ریز بشی و در این زمینه کار کنی.و من از مباحث rfidخیلی خوشم اومد.بعد فقط در مورد تگ ها نمیخوام کار کنم.منظورم کل سیستم rfid هست.یکی از استادهام گفتند که مثلا میتونی rfidرو در ارگانهای مختلف از لحاظ فنی بررسی کنی.اما من دقیق نمیدونم باید چیکار کنم!!!یا یکی دیگه از استادهام گفتند که در زمینه امنیتش کار کنین.
میتونین راهنمایی کنین تو این زمینه ها من چه کاری میتونم انجام بدم؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ب.ظ)elsaa نوشته شده توسط:  میتونین راهنمایی کنین تو این زمینه ها من چه کاری میتونم انجام بدم؟؟؟؟

فصل ۱۳ کتابی که لینکش رو گذاشتم بخونید. بخش ۵-۴-۱۳ در مورد RFID Security صحبت میکنه.
ممنون دوست عزیز Smile
ارسال:
۰۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱ ب.ظ، توسط master of net.)
در این مورد،دوستان سؤال داشتم:برا اجرا و بیاده سازی تو کدام محیط باید کارکرد، تک هارو جطور میشه شبیه کرد؟
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  در این مورد،دوستان سؤال داشتم:برا اجرا و بیاده سازی تو کدام محیط باید کارکرد، تک هارو جطور میشه شبیه کرد؟
سوال خیلی خوبی بود.کسی میدونه جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون
ارسال:
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۳۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ق.ظ)elsaa نوشته شده توسط:  
(04 فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  شبیه سازی rfidتوسط چه شبیه سازی انجام میشه؟؟؟توسط چه شبیه سازی میشه محیطی که شامل تگ ها و ریدرها هاست رو شبیه سازی کرد؟؟؟
در این مورد،دوستان سؤال داشتم:برا اجرا و بیاده سازی تو کدام محیط باید کارکرد، تک هارو جطور میشه شبیه کرد؟
سوال خیلی خوبی بود.کسی میدونه جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

میخوایید چی کار کنید؟
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)master of net نوشته شده توسط:  در این مورد،دوستان سؤال داشتم:برا اجرا و بیاده سازی تو کدام محیط باید کارکرد، تک هارو جطور میشه شبیه کرد؟
دوست عزیز من پرسیدم بهم گفتن بااستفاده از شبیه ساز متلب میشه شبیه سازی rfidرو انجام داد !!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۰۲ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۴۷ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۷۹۸ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۸۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۳ ۱۵,۲۹۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close