زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی ها ومردودی های آزاد!come on!!!!!!

ارسال: #۱۳۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
قبولی‌ها ومردودی های آزاد!come on!!!!!!
سلام عزیزانم
من طی ۴ سال کنکور آزاد دادن به ترتیب این رتبه‌ها رو آوردم سال ۸۷ رتبه ۸۲۶ آی تی قزوین سال ۸۸رتبه ۲۳۸ هوش علوم تحقیقات، سال۸۹ رتبه ۲۲۳ نرم افزار تهران شمال و امسال رتبه ۵۱ هوش علوم تحقیقات رو آوردم شبانه رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه علوم اقتصادی تهران هم قبول شدم ولی هیچ انگیزه ای برای دانشگاه رفتن ندارم دیگه پیر شدم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۳۷
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط diligent.)
RE: farnaz
(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  uعزیزم پارسال هوش ۸۰ تا با تکمیل گرفت...سری اول ۳۰ تا گرقت...بقیه رو هم بهمن انداختن بوشهر...تا رتبه ۱۲۰///
تکمیل مهر رو که نزدیک ۲۰ مهر میدن..تکمیل بهمن رو اول اسفند...اما امسال شاید همه روباهم بدن..میدونی که ظرفیتا بالا رفته...پارسال داده بودی؟؟
بچه‌ها من نمیگم قبولی توآزاد شانسیه اما من پارسال با مشترک ۴۰ کیش رو تکمیل زدن..اما بهمن ماه دوستم بوشهر آورد با مشترک ۲۰//ومن همچنان ماندم!!!!!!!!!!!
درصداتون رو بذارین اگه ممکنه..
سلام. من آی تی- شبکه های کامپیوتری بوشهر آوردم؛ اطلاع داری دانشگاهش خوبه یا .. ؟یا اینکه استاداش چطوری هستن؟ مرسی

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
۰
۰
ارسال: #۱۳۸
۰۷ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ب.ظ
RE: قبولی‌ها ومردودی های آزاد!come on!!!!!!
دانشگاه بوشهر در مقطع ارشد تازه از پارسال پذیرش کرده و برای فوق لیسانس کامپیوتر تازه تاسیس هست‌،( پارسال تحت عنوان علوم و تحقیقات پذیرش کرده بود)
پارسال از نظر کادر استاد کمبود داشت اما امسال احتمالا این مشکلات برطرف شده باشه

به کلیه دوستانی که قبول شدن( مخصوصا مناطق نزدیک به استان بوشهر )توصیه میکنم که ثبت نام کنن

تو این مملکت هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و هیچ تضمینی نیست که کنکور آینده از کنکور امسال بهتر باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۱۳۹
۰۸ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۰ ق.ظ
قبولی‌ها ومردودی های آزاد!come on!!!!!!
سلام دوستان کسی از بچه های مانشتی ارشد نرم افزار تهران مرکز قبول شده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۴۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۰۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۶۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۱۸ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۷۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۵۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۱۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  رتبه لازم برای قبولی داده کاوی امیرکبیر dataloverz ۵ ۴,۳۹۸ ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dataloverz
  شبیه ساز ONE Autumngirl ۰ ۱,۹۸۰ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  آمار قبولی های آیتی ۹۷ Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۸ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close