زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات مصاحبه ارشد ۹۴ مالک اشتر

ارسال: #۱۶
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ
سلام دوستان منم مصاحبه داشتم دیروز..
یه سوالی ذهنمو درگیر کرده..مصاحبه ی شما که تموم شد برگه رو. بهتون دادند که بیرون تحویل بدید یا مصاحبه کننده بهتون نداد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ب.ظ
RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۴ مالک اشتر
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  با تشکر از شما..
اول اینکه مالک اشتر زیر مجموعه وزارت دفاع محسوب میشه؟!!
دوم اینکه شاهد همون دانشگاه آزاد کنار حرم امام هست؟!!
سوم اینکه دانشگاه امام حسین (ع) هم گویا همین مصاحبه ها رو داره...بنده دارم خودم رو انشالله برای مصاحبه های امام حسین آماده میکنم

دانشگاه امام حسین زیر نظر سپاه و مالک زیر نظر وزارت دفاع
بله شاهد همونه که کنار حرم
دوست عزیز بنده هم هرسال کنکور نمیدم ولی تایپیکای مربوطه رو دیدم Smile

احسنت بر شما که نکته ی حرفم رو گرفتیدBig Grin
و همچنین با تشکر از شماTongue

هدف‌ ======>> رتبه ۲۰ امنیت و رتبه ۲۰ شبکه!
خیلی قانع تشریف دارم! نه؟؟Big GrinBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۱۸
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۳۰ ب.ظ
سلام.
برا انتخاب رشته مالک حتما باید اولویت اول یا دوم باشه؟
از یکی از بچه ها شنیدم گفت تو دفترچه نوشته....
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ
سلام لطفا راهنماییم کنید من بارتبه ۵۵۰۰ نرم افزار و۳۳۰۰امنیت از طرف دانشگاه مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم اصلا بااین رتبه کسی را قبول میکنن؟؟؟؟؟به نظرتون برامصاحبه برم؟؟؟؟آخه میترسم این همه راه راازشهرستان برم اما اصلا قبول نشم آخه بااین رتبه مجاری هم قبول نمشم!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان. تایمی که طول میکشه تا گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیریم چقدره؟! من فردا هم باید گواهیو بگیرم هم برم تهران مصاحبه! میرسم؟!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط Mohammad.1990.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)saba20 نوشته شده توسط:  سلام لطفا راهنماییم کنید من بارتبه ۵۵۰۰ نرم افزار و۳۳۰۰امنیت از طرف دانشگاه مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم اصلا بااین رتبه کسی را قبول میکنن؟؟؟؟؟به نظرتون برامصاحبه برم؟؟؟؟آخه میترسم این همه راه راازشهرستان برم اما اصلا قبول نشم آخه بااین رتبه مجاری هم قبول نمشم!!!!!!!!
سلام من در مورد رشته ی شما اطلاعی ندارم ولی حتی خود مسولش تو مالک میگفت که امسال سازمان سنجش خیلی بیشتر از ظرفیت ما اعلام قبولی برای مصاحبه کرده و سال قبل اینجوری نبوده ، توی انتخاب شدن هم من که از مصاحبه کننده پرسیدم گفت تو قبولیتون رتبه بیشتر مهمه حالا چه قدر حرف ها دقیق باشه نمیدونم .
من بودم مصاحبه رو میرفتم حتی اگه احتمالش کم باشه یکی از بچه ها میگفت پارسال یه نفر با رتبه ی ۲۰۰۰ هم قبول شده ! البته اینم بگم رتبه حوالی رتبه شما هم من چند نفری دیدم اونا هم دعوت شده بودن موفق باشید

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fereshte993 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. تایمی که طول میکشه تا گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیریم چقدره؟! من فردا هم باید گواهیو بگیرم هم برم تهران مصاحبه! میرسم؟!
سلام رو مدرک تحصیلی حساس نبودن ، من کلا هیچ مدرکی نداشتم و به طرف گفتم مثل اینکه کسای دیگه هم بودن با این مشکل که اخرش مسئولش گفت فعلا خیلی مدرک مهم نیست ولی بعدا برای آموزش و اینا نیاز میشه ، تایم گرفتن گواهی تو دانشگاه های مختلف متفاوت هست ، اگه دستی بتونید امضا ها رو جمع کنید زودتر حتی یه روزه کارتون راه میفته در غیر این صورت دانشکاه ما ۳ - ۴ روز طول میکشه ، البته الانم موقع امتحان هاست و ممکنه نتونید راحت مسولین رو گیر بیارید . دانشگاه ما که حتی اشتغال به تحصیل هم نمیده چون من واحدی دیگه تو ترمی ندارم دانشگاه شما رو نمیدونم موفق باشید

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ب.ظ)amink نوشته شده توسط:  سلام.
سلام ، من که اصلا هم چین چیزی تو دفترچه ندیدم ، منطقی هم نیست چون تا جایی که من میدونم در صورت قبولی تو مصاحبه انتخابتون قطعی میشه و اولویت ها دیگه اصلا بررسی نمیشن ، پس اولویت ۱ یا دو یاشه شما کلا یه انتخاب رشته دیگه در صورت قبولی داری ! شنیدم که قبلا برخی دانشگاه ها میگفتن که اولویت ۱ تا ۱۰ باید بزنن ، من خودم اولوییت ۲۱ زدم دعوت به مصاحبه هم شدم . موفق باشید

دوستان چند تاسوال رو میگم شاید بقیه بش اشاره نکرده باشن شاید به کار کسی اومد
دبیر شورای عالی امنیت ملی ، تنها صحابی پیغمبر صلی الله و علیه و آله که تو قران اسمشون اومده ، داعش کیست و در کدوم کشورهاست ، همسایگان ایران ، انبیاء اولوالعزم ، کتاب ها و ادیان اسمانی فقیه کیست ، ولی به چه معناست ، کتاب های شهید مطهری ، نماز غفیله ، نماز احتیاط خبر ها رو از چه کانالی پیگیری میکنی و ... کلا از منم کم سوال پرسید .
یه سری سوال هم که شخصی هست در مورد عضو بسیج بودن با نبودن ، اگه نیستی چرا ، خانواده و اقوام خارج از کشور و ... کد ملی اعضای خانواده هم باید همراه داشته باشید روش تاکید میکنن .
اگه میخواید زود کارتون راه بیفته صبح زود برید من ۸ و خورده ای اونجا بودم ۴/۳۰ نوبتم شد ، البته این قدر شلوغ بود که گفتن هر کی میتونه شمارش رو ثبت کنه بره شنبه بیاد .
اقایون با آستین کوتاه نرن و خانوم ها هم اگه علاقه ای به قبولی دارن با چادر برن
کپی از صفحه مربوط به انتخابات هم فراموش نشه
در مورد نحوه کارمیگم بد نیست دید داشته باشید ، دم در کارت ملی تون رو تحویل میدید بردن موبایل هم هیچ مشکلی نداره فقط تبلت و لپ تاپ رو نمی تونید ببرید ، اگه روز خودتون رفته باشید اسمتون تو لیست چک میشه وگرنه کارت ملی رو میدن مدیریت انتظامات تو سیستم چک کنه به چند نفر که من دیدم که گیر ندادن فقط به یه دختر گفت چرا روز خودت نیمدی البته نه زیاد جدی ...
بعد بتون یه فرم میدن که شماره و نوبتون هم توشه در خصوص سوالاتی مثل معدل دیپلم لیسانس و سال فارغ التحصیلی و ... میرین واسه قسمت اول مصاحبه ، صبر میکنید تا رنج شمارتون خونده شه بعد میرید تو فرمتون رو تحویل میدید و دستی ۱۰ تومن به مسولش میدید ، دستگاه POS هم اونجا نیست پس قبلش پول بگیرید که مجبور نشید برگردید . اونجا بتون به فرم دو صفحه ای دیگه میده و راهی میشین تو سالن امفی تیاتر .به نظرم نیازی نیست همون موقع فرم رو پر کنید چون تو صف بعدی که وای میسید فقط فرم اول رو میخواد که ثبت کامپوتری کنه . ثبت که کردن دیگه شما کاری ندارید تا شمارتون صدا شه برای مصاحبه و تو این مدت میتونید فرم دو صفحه ای رو هم پر کنید .
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fereshte993 , balghoor , ZARIII , f_sh
ارسال: #۲۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)Mohammad.1990 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)saba20 نوشته شده توسط:  سلام لطفا راهنماییم کنید من بارتبه ۵۵۰۰ نرم افزار و۳۳۰۰امنیت از طرف دانشگاه مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم اصلا بااین رتبه کسی را قبول میکنن؟؟؟؟؟به نظرتون برامصاحبه برم؟؟؟؟آخه میترسم این همه راه راازشهرستان برم اما اصلا قبول نشم آخه بااین رتبه مجاری هم قبول نمشم!!!!!!!!
سلام من در مورد رشته ی شما اطلاعی ندارم ولی حتی خود مسولش تو مالک میگفت که امسال سازمان سنجش خیلی بیشتر از ظرفیت ما اعلام قبولی برای مصاحبه کرده و سال قبل اینجوری نبوده ، توی انتخاب شدن هم من که از مصاحبه کننده پرسیدم گفت تو قبولیتون رتبه بیشتر مهمه حالا چه قدر حرف ها دقیق باشه نمیدونم .
من بودم مصاحبه رو میرفتم حتی اگه احتمالش کم باشه یکی از بچه ها میگفت پارسال یه نفر با رتبه ی ۲۰۰۰ هم قبول شده ! البته اینم بگم رتبه حوالی رتبه شما هم من چند نفری دیدم اونا هم دعوت شده بودن موفق باشید

(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ)fereshte993 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. تایمی که طول میکشه تا گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیریم چقدره؟! من فردا هم باید گواهیو بگیرم هم برم تهران مصاحبه! میرسم؟!
سلام رو مدرک تحصیلی حساس نبودن ، من کلا هیچ مدرکی نداشتم و به طرف گفتم مثل اینکه کسای دیگه هم بودن با این مشکل که اخرش مسئولش گفت فعلا خیلی مدرک مهم نیست ولی بعدا برای آموزش و اینا نیاز میشه ، تایم گرفتن گواهی تو دانشگاه های مختلف متفاوت هست ، اگه دستی بتونید امضا ها رو جمع کنید زودتر حتی یه روزه کارتون راه میفته در غیر این صورت دانشکاه ما ۳ - ۴ روز طول میکشه ، البته الانم موقع امتحان هاست و ممکنه نتونید راحت مسولین رو گیر بیارید . دانشگاه ما که حتی اشتغال به تحصیل هم نمیده چون من واحدی دیگه تو ترمی ندارم دانشگاه شما رو نمیدونم موفق باشید

سلام ، من که اصلا هم چین چیزی تو دفترچه ندیدم ، منطقی هم نیست چون تا جایی که من میدونم در صورت قبولی تو مصاحبه انتخابتون قطعی میشه و اولویت ها دیگه اصلا بررسی نمیشن ، پس اولویت ۱ یا دو یاشه شما کلا یه انتخاب رشته دیگه در صورت قبولی داری ! شنیدم که قبلا برخی دانشگاه ها میگفتن که اولویت ۱ تا ۱۰ باید بزنن ، من خودم اولوییت ۲۱ زدم دعوت به مصاحبه هم شدم . موفق باشید

دبیر شورای عالی امنیت ملی ، تنها صحابی پیغمبر صلی الله و علیه و آله که تو قران اسمشون اومده ، داعش کیست و در کدوم کشورهاست ، همسایگان ایران ، انبیاء اولوالعزم ، کتاب ها و ادیان اسمانی فقیه کیست ، ولی به چه معناست ، کتاب های شهید مطهری ، نماز غفیله ، نماز احتیاط خبر ها رو از چه کانالی پیگیری میکنی و ... کلا از منم کم سوال پرسید .
یه سری سوال هم که شخصی هست در مورد عضو بسیج بودن با نبودن ، اگه نیستی چرا ، خانواده و اقوام خارج از کشور و ... کد ملی اعضای خانواده هم باید همراه داشته باشید روش تاکید میکنن .
اگه میخواید زود کارتون راه بیفته صبح زود برید من ۸ و خورده ای اونجا بودم ۴/۳۰ نوبتم شد ، البته این قدر شلوغ بود که گفتن هر کی میتونه شمارش رو ثبت کنه بره شنبه بیاد .
در مورد نحوه کارمیگم بد نیست دید داشته باشید ، دم در کارت ملی تون رو تحویل میدید بردن موبایل هم هیچ مشکلی نداره فقط تبلت و لپ تاپ رو نمی تونید ببرید ، اگه روز خودتون رفته باشید اسمتون تو لیست چک میشه وگرنه کارت ملی رو میدن مدیریت انتظامات تو سیستم چک کنه به چند نفر که من دیدم که گیر ندادن فقط به یه دختر گفت چرا روز خودت نیمدی البته نه زیاد جدی ...
بعد بتون یه فرم میدن که شماره و نوبتون هم توشه در خصوص سوالاتی مثل معدل دیپلم لیسانس و سال فارغ التحصیلی و ... میرین واسه قسمت اول مصاحبه ، صبر میکنید تا رنج شمارتون خونده شه بعد میرید تو فرمتون رو تحویل میدید و دستی ۱۰ تومن به مسولش میدید ، دستگاه POS هم اونجا نیست پس قبلش پول بگیرید که مجبور نشید برگردید . اونجا بتون به فرم دو صفحه ای دیگه میده و راهی میشین تو سالن امفی تیاتر .به نظرم نیازی نیست همون موقع فرم رو پر کنید چون تو صف بعدی که وای میسید فقط فرم اول رو میخواد که ثبت کامپوتری کنه . ثبت که کردن دیگه شما کاری ندارید تا شمارتون صدا شه برای مصاحبه و تو این مدت میتونید فرم دو صفحه ای رو هم پر کنید .
موفق باشید

خیلی ممنون از پاسخگوییتون.من رتبم ۲۸۰۰مکانیک بنظرتون قبول میشم؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)saba20 نوشته شده توسط:  سلام لطفا راهنماییم کنید من بارتبه ۵۵۰۰ نرم افزار و۳۳۰۰امنیت از طرف دانشگاه مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم اصلا بااین رتبه کسی را قبول میکنن؟؟؟؟؟به نظرتون برامصاحبه برم؟؟؟؟آخه میترسم این همه راه راازشهرستان برم اما اصلا قبول نشم آخه بااین رتبه مجاری هم قبول نمشم!!!!!!!!

سلام
واسه ی گروه فناوری اطلاعات دعوت شدید یا گروه کامپیوتر؟
آخه من ۸۰۰ امنیت شدم ولی واسه هوش فقط دعوت شدم !!!
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط Mohammad.1990.)
در جواب خانم Fereshte993 :
والا من MBA شرکت کردم و از رنج قبولی رشته های دیگه اطلاعی ندارم ، یکی از بچه ها میگفت تا ۱۰۰۰ میگیرن چه قدر حرفش دقیق باشه نمیدونم .
صرف نظر از قبولی به نظرم تجربه خوبی واسه گزینش شدن و ایناست ، تو بچه هایی که من دیدم حول و حوش رتبه ی شما و پایین تر هم واسه مصاحبه اومده بودن . موفق باشید

(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ق.ظ)y.salehi11 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۵۷ ب.ظ)saba20 نوشته شده توسط:  سلام لطفا راهنماییم کنید من بارتبه ۵۵۰۰ نرم افزار و۳۳۰۰امنیت از طرف دانشگاه مالک اشتر دعوت به مصاحبه شدم اصلا بااین رتبه کسی را قبول میکنن؟؟؟؟؟به نظرتون برامصاحبه برم؟؟؟؟آخه میترسم این همه راه راازشهرستان برم اما اصلا قبول نشم آخه بااین رتبه مجاری هم قبول نمشم!!!!!!!!

سلام
سلام ، یه جمله ای سنجش تو سایتش نوشته بود که اگه شانس قبولی تو اولویت های بالاتر رو داشتید تو مصاحبه اسمتون اعلام نشده ، بعضی ها میگن الکی هستش Big Grin ولی شاید شما چون انتخاب های بالاتر رو قبول میشدی دیگه اینجا اسمت اعلام نشده . موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۰۲ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ)fereshte993 نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)Mohammad.1990 نوشته شده توسط:  

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسخگوییتون.من رتبم ۲۸۰۰مکانیک بنظرتون قبول میشم؟

شما با این رتبه طراحی کاربردی بدون گرایش دعوت شدی یا گرایش کامپوزیت ؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۴:۱۷ ب.ظ
سلام

سلام من فقط برای نرم افزار دعوت شدم .
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط:  سوالات بقیه رو خوندم از خودم ناامید شدم. سوالایی که از من پرسیدن خیلی ابتدایی بود. (مثلا) سخت تریناش :
دلیل نیاز به ولایت فقیه اگه الزامی میبینید،
مهمترین مسائل بین المللی حال حاضر و تحلیلشون کن،
چند تا بند توافق نامه های ژنو و لوزان،
ایران باید برای نشست های هسته ای چطور برخورد کنه (یه چی تو همین مایه ها)،
مزیتی که در حجاب میبینید،
دلیل طولانی شدن غیبت امام زمان

بقیه سوالات یجورایی همون سوالات فرمی بود که قبلا پرش کرده بودم، البته با بیانی دیگر که بیشترش در مورد خونواده بود:
شغل اعضای خونواده و شغل همسران خواهر و برادرا،
فعالیت های فرهنگی و سیاسی خونواده (آیا داشتن)،
میزان استفاده از اینترنت، تلویزیون، روزنامه، نرم افزار های اجتماعی و ماهواره در روز به طور میانگین

خیلی بیشتر از چیزایی که من گفتم می نوشت، نمیدونم از کجا میاورد Dodgy

---------------------------------------------------------------------------------------------

چند تا دیگه هم یادم اومد :
سال ۸۸ چه اتفاق مهمی افتاد، دلیلش چی بود، نهایتا چی شد و افراد خاطیش چی شدن،
۱۳ آبان چه روزیه،
۹ دی چه روزیه (من اشتباه جواب دادم)
سلام ، نسبت به بقیه همچین سوالاتون ابتدایی هم نبودن Smile فکر کنم دیگه حد سختش اینا باشه ... به هر حال مصاحبه اش تو همین مایه هاست برا ما که ساده تر بود ولی فکر کنم اکثرا تو مصاحبه قبول شن و ملاک همون رتبه ی کنکور باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۳ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  با تشکر از شما..
اول اینکه مالک اشتر زیر مجموعه وزارت دفاع محسوب میشه؟!!
دوم اینکه شاهد همون دانشگاه آزاد کنار حرم امام هست؟!!
سوم اینکه دانشگاه امام حسین (ع) هم گویا همین مصاحبه ها رو داره...بنده دارم خودم رو انشالله برای مصاحبه های امام حسین آماده میکنم

دانشگاه امام حسین زیر نظر سپاه و مالک زیر نظر وزارت دفاع
بله شاهد همونه که کنار حرم
دوست عزیز بنده هم هرسال کنکور نمیدم ولی تایپیکای مربوطه رو دیدم Smile

نه دوستان
اون دانشگاه آزاد کنار حرم ، دانشگاه آزاد واحد یادگار امام هستش.
دانشگاه شاهد یه دانشگاه دولتیه که موقعیتش روبروی دانشگاه آزاده.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ
Rainbow RE: سوالات مصاحبه ارشد ۹۴ مالک اشتر
(۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵ ب.ظ)balghoor نوشته شده توسط:  شاهد همون دانشگاه آزاد کنار حرم امام هست؟!!

اصلا دانشگاه آزاد چه ارتباطی با انتخاب های دولتی داره ExclamationExclamationExclamation

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
منم دیروز مصاحبه بودم
ازم اینارو پرسید
راجع به خانواده و شغل و تحصیلاتشون و اعتقادشون به ولایت فقیه
با ولایت فقیه موافقی
ولایت فقیه چیه
مهدیت چیه
نامز جمعه آخرین بار کی رفتی
نماز جماعت آخرین بار کی رفتی
راهپیمایی میری آخرین بار کی
اهل مطالعه هستی؟چه کتابایی میخونی
نماز آیات چیه
نماز آیات رو بخون
اخرین بار کی نماز ایات خوندی
تو ۱۱ دی ماه ۸۸ تو تظاهرات شرکت کردی یا هم گف ۹////کلا به وقایع ۸۸ حساس بود
خمس به چه مقدار تعلق میگیره
خمس رو به کیا میدن
بسیجی هسی؟
تو خانوادت ایثارگر هست
اهل مطالعه هسی چه کتابایی رو میخونی
تیمم انجام بده
سجده صحفه چیه
سوره های سجده دار کدومان
اصولگرایی چیه
اصلاح طلب چیه
اصول گرایی یا اصلاح طلب
تو انتخابات ۸۸به کی رای دادی
تو انتخابات ۹۲ به کی رای دادی
سال ۸۸ با اتفاقاش موافقی یا مخالف؟چرا اونجور شد؟
ماهواره دارین تعداد شبکه هاتون
حجابت چیه
خمس چیه
فعالیت فرهنگی هنریت
تخصصت تو چی هست
مقاله پایان نامه
زبان انگلیسیت چطوره
کامپیوترت چطوره
انرژی هسته ای واسه ایران چطوره
با دوستی ایران و آمریکار مخالفی موافق
شکیات نماز
اگه تو نماز جماعت دیر برسی چیکار میکنی
کدوم سایتا میری
عضو فیس و تویتر.....هستی
فصل الخطاب چیه
وضور جیبره چیه

از من خیلی سوال پرسید
اگه یادم بیفته این پست رو ویرایش میکنم باز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ZARIII

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۴ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۰۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۲۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۶۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۲۳۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۲۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۰۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close