زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد تخصیص آی پی در شبکه ای با الگوی زیر شبکه خاص

ارسال:

a.heidarnasab پرسیده:

Star سوال در مورد تخصیص آی پی در شبکه ای با الگوی زیر شبکه خاص

سلام دوستان ...

یه سوال داشتم که با subnet maskش مشکل دارم، هر جا هم گشتم جوابشو پیدا نکردم ... ممنون میشم کمک کنید.

سوال: شرکتی با آی پی ۱۹۲/۱۶۸/۲۴/۰ و الگوی زیر شبکه ۲۵۵/۲۵۵/۲۵۵/۶۴ حداکثر می تواند چند ماشین در هر زیر شبکه خود داشته باشد ؟!!!

هر جوری فکر کردم و هر جا رو گشتم، همچین الگوی زیر شبکه ای نباید درست باشه Huh ولی به هر حال بهم گفتن این سوال مشکلی ندارهExclamation و جوابشو خواستن ...
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

win2win پاسخ داده:

RE: سوال در مورد تخصیص آی پی در شبکه ای با الگوی زیر شبکه خاص

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)a.heidarnasab نوشته شده توسط:  سلام دوستان ...

سلام رنج این آی پی تو کلاس cهست که کل کلاس c میتونه ۲به توان ۸ منهای ۲ تا کامپیوتر داشته باشه میشه ۲۵۶ تا کامپیوتر
من جزوه ایی دارم که تو پنج صفحه به سوالت جواب میده

یه سوال داشتم که با subnet maskش مشکل دارم، هر جا هم گشتم جوابشو پیدا نکردم ... ممنون میشم کمک کنید.

سوال: شرکتی با آی پی ۱۹۲/۱۶۸/۲۴/۰ و الگوی زیر شبکه ۲۵۵/۲۵۵/۲۵۵/۶۴ حداکثر می تواند چند ماشین در هر زیر شبکه خود داشته باشد ؟!!!

هر جوری فکر کردم و هر جا رو گشتم، همچین الگوی زیر شبکه ای نباید درست باشه Huh ولی به هر حال بهم گفتن این سوال مشکلی ندارهExclamation و جوابشو خواستن ...

(۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ)win2win نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)a.heidarnasab نوشته شده توسط:  سلام دوستان ...

یه پیام خصوصی هم برات فرستادم دوست عزیز

سلام رنج این آی پی تو کلاس cهست که کل کلاس c میتونه ۲به توان ۸ منهای ۲ تا کامپیوتر داشته باشه میشه ۲۵۶ تا کامپیوتر
من جزوه ایی دارم که تو پنج صفحه به سوالت جواب میده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۴۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۴۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۲۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شبکه عصبی مک کلاچ برای یک مورد کاربردی با متلب Sanazzzz.mi ۰ ۲,۰۲۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzzz.mi
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۴ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۶۷۱ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۲۲۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  سوال در مورد منبع و دروس آزمون استخدامی mostafa272 ۳ ۴,۴۵۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close