زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تست آزاد ۸۶ فصل آرایه ها و رشته ها

ارسال:

post98 پرسیده:

تست آزاد ۸۶ فصل آرایه ها و رشته ها

سلام دوستان

من این سوال رو حل کردم هر جوری حل میکنم جواب گزینه ۱ میشه اما مقسمی زده گزینه ۲ میشه یه بررسی کنید و توضیح بدید چرا گزینه ۲ درست هستش؟
صفحه ۱۳۲ کتاب ساختمان داده مقسمی.
با تشکر

فایل‌(های) پیوست شده

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

martiya_z پاسخ داده:

RE: تست آزاد ۸۶ فصل آرایه ها و رشته ها

(۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۴۶ ب.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

من این سوال رو حل کردم هر جوری حل میکنم جواب گزینه ۱ میشه اما مقسمی زده گزینه ۲ میشه یه بررسی کنید و توضیح بدید چرا گزینه ۲ درست هستش؟
صفحه ۱۳۲ کتاب ساختمان داده مقسمی.
با تشکر

ببینید دوست عزیز من این تست رو با عدد گذاری برای خونه های [۱,۱] و [۲,۲] حل کردم و با فرض اینکه اندیس های آرایه به شکل زیر باشند و سطر و ستون از ۱ شروع بشه

array[1..n,1..n
]

با این فرض و با توجه به اینکه داریم ماتریس رو قطری ذخیره می کنیم پس خونه ی [۱,۱] باید توی [tex]\alpha 0[/tex] و [۱,۲] در [tex]\alpha 1[/tex] ذخیره بشن که با عدد گذاری فقط گزینه ۲ صحیح میشه.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۰۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۲۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۹۵ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۰۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۸۲ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۳۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۷۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۶۴۵ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۳۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close