زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاخیر در ثبت نام

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط regbyte.)
تاخیر در ثبت نام
سلام
اگه در این سه روز ثبت نام نکنم، بعدش به مشکل بر می خورم؟(غیرانتفاعی)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ
تاخیر در ثبت نام
اگر سرباز هستید فکر کنم میتونید بعد از اینکه برگه ترخیصتون اومد برید ثبت نام .(دانشگاه یزد اینطوری بود)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
RE: تاخیر در ثبت نام
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  اگر سرباز هستید فکر کنم میتونید بعد از اینکه برگه ترخیصتون اومد برید ثبت نام .(دانشگاه یزد اینطوری بود)

نه سرباز نیست، در کل اگر زمان ثبت نام بگذره مشکلی پیش می یاد؟(برای غیر انتفاعی)
۰
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ
تاخیر در ثبت نام
اینجوز که معلومه بستگی به سختگیری دانشگاه داره.
برای مجازی شهید بهشتی که من خودما کشتم گفتن خارج از این سه روز نیست. آخرش دیگه گفتن:
اگر دلیل موجه داشته باشی و معاونت آموزشی موافقت کنه. میتونی ثبت نام کنی.

ولی احتمالا غیر انتفاعی مشکلی نباشه چون ثبت نام نکنند براشون ضرر مالی داره.
امکانش هست بگید کدوم غیر انتفاعی قبول شدید و با چه ربطه ای؟اگر تمایل دارید بگید اجباری نیست.
۰
۰
ارسال:
۱۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: تاخیر در ثبت نام
من شبکه قزوین قبول شدم ولی دوست دارم اول برم سربازی امریه ،حاضرم سه ترم هم شهریه ثابت بدم،به نظرتون قزوین قبول میکنه؟! یا چنین قانونی هست؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۵,۹۰۶ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۴۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۰۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۷۰۴ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۵۳ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن شرکت ثبت کنیم یا برای شرکتمون رتبه بگیریم؟؟؟ bineshdateh ۰ ۱,۸۵۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bineshdateh
  ویژوال فاکس پرو ثبت چندین باره زمان بافشردن یک دکمه hmgjob ۱ ۲,۰۰۸ ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hmgjob
  پذیرش در دکتری آزاد و عدم تمایل به ثبت نام mrezaparchebaf ۱ ۲,۳۰۷ ۰۲ اسفند ۱۳۹۶ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۱,۹۸۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close