زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

غیر انتفاعی و مجازی یا دانشگاه ازاد قزوین؟!؟!

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط enosouhi.)
سلام دوستان...
تبریک ویژه به همه اونایی که نتیجه تلاششونو دیدن.

من رتبه م خیلی بد شد. شاید اگه خیلی شانس بیارم مجازی یا غیرانتفاعی بیارم اونم نه از نوع خوبش!!!!
حالا یه گیری کردم اینه که من پارسال تجارت الکترونیک دانشگاه ازاد قزوین رو اوردم ولی چون بهمن باید میرفتم سرکلاس و نزدیک کنکورم بود نرفتم ولی گفتن بهم که مهرم میتونم برم!
شهریه رو که در هر صورت باید بدم خیلی فرق نمیکنه کدومشو بیارم!
حالا بنظرتون کدومش ارجحیت داره!؟ از لحاظ مرتبه علمی دانشگاه و اعتبار و به صرفه بودن منظورمه!
ممنون میشم کمکم کنید!Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۵۴ ب.ظ
RE: غیر انتفاعی و مجازی یا دانشگاه ازاد قزوین؟!؟!
من هم این سوال را دارم
بزرگوارانی که مجازی یا غیر انتفاعی یا ازاد درس خوندند میشه یه مقدار به ما اطلاعات بدید؟
شهریه هاتون چقدره؟
از اساتید راضی هستید؟
یا سطح علمی هم کلاسی ها مانع پیشرفت دانش جویان فعال نمیشه؟
غیر انتفاعی تهران بهتره یا غیر انتفاعی شهر خودمون با توجه به اینکه فاصله تا تهران ۲ ساعته
مثلا مجازی امنیت مالک اشتر بهتره یا ای تی غیر انتفاعی خاتم یا رجاء قزوین یا تعالی قم؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان عزیز
بستگی به این داره برای چی میخواین ارشد بخونین ؟ اگه فقط به خاطر مدرکه و برای اینکه ارتقای شغلی بگیرین و .. مجازی بهتره وقتتونم هدر نمیره
از طرفی اگه بخواین ادامه بدین یا حتی به خارج از کشور برین مدرک غیر انتفاعی و مجازی به دردتون نمیخوره
اما آزاد اگه جایی باشه که بتونین بار علمی خوبی به دست بیارین و چندین مقاله داشته باشین بهتر از مجازی و غیرانتفاعیه

البته نظر شخصی و تجربه خودمه
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mshelman , enosouhi
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۷ ب.ظ
دانشگاه قزوین از لحاظ علمی خیلی بالاتر و معتبر تر از این دانشگاه هاست . چون اساتید خیلی خوبی داره و اگه شما هم دانشجوی فعالی باشید و مقاله های تحقیقاتی و پژوهشی بدین موفق خواهید شد .

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: enosouhi
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط enosouhi.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
بستگی به این داره برای چی میخواین ارشد بخونین ؟ اگه فقط به خاطر مدرکه و برای اینکه ارتقای شغلی بگیرین و .. مجازی بهتره وقتتونم هدر نمیره
از طرفی اگه بخواین ادامه بدین یا حتی به خارج از کشور برین مدرک غیر انتفاعی و مجازی به دردتون نمیخوره
اما آزاد اگه جایی باشه که بتونین بار علمی خوبی به دست بیارین و چندین مقاله داشته باشین بهتر از مجازی و غیرانتفاعیه

موفق باشید

من قصد ادامه تحصیل دارم یعنی برام مهمه وقتی که برای ارشد میزارم مفید باشه و دوسالی که وقت میزارم نتیجش سود بخش باشه و نه مانعی برای ادامه تحصیل...
ممنونم از راهنماییت دوست عزیز Heart

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۷ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  دانشگاه قزوین از لحاظ علمی خیلی بالاتر و معتبر تر از این دانشگاه هاست . چون اساتید خیلی خوبی داره و اگه شما هم دانشجوی فعالی باشید و مقاله های تحقیقاتی و پژوهشی بدین موفق خواهید شد .

ممنون از کمکت دوست عزیزHeart
دیدم شما دانشجوی تجارت ازاد قزوین هستید!
میشه یه کم فضولی کنم؟Big Grin
در مورد امکانات رفاهی و اموزشی و اساتید اونجا میشه برام بگید؟
اساتیدی که خواسته هاشون دست و پا گیر باشه که ندارن؟!

من این رشته دانشگاه رو با سهمیه ممتازین بدون آزمون بهمن ۹۳ اوردم! از طرفی خرداد دوباره کنکور ازاد دارم و انتخاب اولم علوم تحقیقاته که چون نخوندم شاید نیارم. بنظرتون کدوم ارجحیت داره؟
اونجا فرقی که بین دانشجوهایی که بدون ازمونن و با ازمونن که نیس؟

ببخشید خیلی سوالای ذهنم متعدده Big Grin
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ، توسط teraktor2003.)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۱ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز

موفق باشید

سلام
میشه منبع تون رو اعلام کنین که برای اپلای ,دانشگاه مجازی بدرد نمی خوره و نمی پذیرن؟!!!
تورو خدا در مورد چیزی که نمی دونیم نظر ندیم...به اپلای ابرود سری بزنین و ببینین چندتا فارغ التحصیل مجازی اپلای کردن و رفتن...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۵۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۴ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۹۲ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۳۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۴۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۵۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۳۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close