زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی انتخاب رشته رتبه ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ب.ظ
به نظر شما با رتبه ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم روزانه های تهران رو میارم؟Undecided الگوریتم و نرم افزار فرقی نمی کنه......... به نظرتون این دوتا گرایش جدید که تربیت مدرس آورده ارزش داره؟ سامانه شبکه ای و تکنولوژی اطلاعاتHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۲۶ ب.ظ
پارسال آخرین رتبه الگوریتم روزانه ۱۵۰ بوده پس احتمالش خیلی زیاده که قبول شید
من خودم با ۱۱۲ میخوام الگوریتم تهران رو بعد از نرم افزار ها بزنم

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatimak
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ
RE: راهنمایی انتخاب رشته رتبه ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  پارسال آخرین رتبه الگوریتم روزانه ۱۵۰ بوده پس احتمالش خیلی زیاده که قبول شید

منم مثل شما میخوام اول نرم افزارای تهران بزنم بعد الگوریتم تهران...... رتبه نرم افزارتون چن بود؟ به نظر شما نرم افزار دانشگاه های تهران مثل شهید بهشتی و علم و صنعت یا تربیت مدرس میارم؟Huh
من امروز دانشگاه تهران بودم الگوریتم و محاسبات تو دانشکده فنی مهندسی تو ۵۰ تومنی برگزار میشه از چنتا از بچه های اونجا پرسیدم گفتن الگوریتم کلا تئوری و اثباتی هستش و استاداش هم از دانشکده علوم هستن استاد مهندسی نرم افزار نمیاد درس بده در مورد بازار کار هم میگفتن ربطی به گرایش نداره پروژه هم میگفتن متنوع هستش زمینه هاش ....... اونا نظرشون این بود که خوبیش اینه دانشگاه تهران درس میخونین........ اونا میگفتن با ۱۴۷ امکان داره علم و صنعت یا بهشتی بیارم ولی خودم فکر نمی کنمUndecidedHuh
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۱ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  پارسال آخرین رتبه الگوریتم روزانه ۱۵۰ بوده پس احتمالش خیلی زیاده که قبول شید

این ۱۵۰ که می گید ۱۵۰ کل هستش یا ۱۵۰ سهمیه؟ اصولا قبولی بر اساس رتبه کل هستش یا سهمیه؟ نفهمیدید در مدرک فارغ التحصیلی دانشجوهای الگوریتم چه عنوانی می نویسن؟ مهندس نرم افزار؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۱ ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  پارسال آخرین رتبه الگوریتم روزانه ۱۵۰ بوده پس احتمالش خیلی زیاده که قبول شید

این ۱۵۰ که می گید ۱۵۰ کل هستش یا ۱۵۰ سهمیه؟ اصولا قبولی بر اساس رتبه کل هستش یا سهمیه؟ نفهمیدید در مدرک فارغ التحصیلی دانشجوهای الگوریتم چه عنوانی می نویسن؟ مهندس نرم افزار؟

اکثرا بچه ها رتبه در سهمیه رو میگن در مورد اینکه بر چه اساس سازمان سنجش انتخاب میکنه نمیدونم..... عنوان مدرک رو نپرسیدم ولی اکثر بچه ها گفتن که عنوان مدرک مهندسی کامپیوتر-گرایش الگوریتم و محاسبات
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ
دوستان نظر بدید به نظر شما رتبه من ارشد نرم تهران میاره؟HuhConfused
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ ق.ظ
نرم تهران بعید میدونم ولی الگوریتم قبولید!!! احنمال قبولی مدرس و علم وصنعت هم هست Big GrinBig GrinBig Grin
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط pe.esf.)
طبق اون چیزی که پارسه به من گفت آخرین نفر قبولی نرم علم و صنعت ۱۰۷ بوده حالا باز امسال معلوم نیست

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۸ ب.ظ)slaf83 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۲۶ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  پارسال آخرین رتبه الگوریتم روزانه ۱۵۰ بوده پس احتمالش خیلی زیاده که قبول شید

منم مثل شما میخوام اول نرم افزارای تهران بزنم بعد الگوریتم تهران...... رتبه نرم افزارتون چن بود؟ به نظر شما نرم افزار دانشگاه های تهران مثل شهید بهشتی و علم و صنعت یا تربیت مدرس میارم؟Huh
من امروز دانشگاه تهران بودم الگوریتم و محاسبات تو دانشکده فنی مهندسی تو ۵۰ تومنی برگزار میشه از چنتا از بچه های اونجا پرسیدم گفتن الگوریتم کلا تئوری و اثباتی هستش و استاداش هم از دانشکده علوم هستن استاد مهندسی نرم افزار نمیاد درس بده در مورد بازار کار هم میگفتن ربطی به گرایش نداره پروژه هم میگفتن متنوع هستش زمینه هاش ....... اونا نظرشون این بود که خوبیش اینه دانشگاه تهران درس میخونین........ اونا میگفتن با ۱۴۷ امکان داره علم و صنعت یا بهشتی بیارم ولی خودم فکر نمی کنمUndecidedHuh

یعنی کلاس هاشون تو دانشکدع فنی برگزار میشه؟
من هم پرسیدم میگن همین که دانشگاه تهرانه یعنی یه سکوی پرتاب و اینکه برای بورسیه شدن خوبه از سال بعد هم دکترا میگیره

خدایا رحمی ای منعم که درویش سر کویت ......... دری دیگر نمی داند رهی دیگر نمی گیرد
۰
۰
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط slaf83.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  نرم تهران بعید میدونم ولی الگوریتم قبولید!!! احنمال قبولی مدرس و علم وصنعت هم هست Big GrinBig GrinBig Grin

خدا از دهنت بشنوه Big GrinBig GrinBig Grin

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  طبق اون چیزی که پارسه به من گفت آخرین نفر قبولی نرم علم و صنعت ۱۰۷ بوده حالا باز امسال معلوم نیست

من هم پرسیدم میگن همین که دانشگاه تهرانه یعنی یه سکوی پرتاب و اینکه برای بورسیه شدن خوبه از سال بعد هم دکترا میگیره
کلاساشون تو دانشکده فنی برگزار میشه نه دانشکده برق و کامپیوترSmile فکر نکنم آخرین رتبه قبولی نرم علم و صنعت ۱۰۷ باشهHuh اونا آخرین رتبه قبولی کسایی که آمارشون دارن میگن
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)slaf83 نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ق.ظ)bu-ali-student نوشته شده توسط:  نرم تهران بعید میدونم ولی الگوریتم قبولید!!! احنمال قبولی مدرس و علم وصنعت هم هست Big GrinBig GrinBig Grin

آخه من شنیدم تو علوم پایه است

خدا از دهنت بشنوه Big GrinBig GrinBig Grin

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ)pe.esf نوشته شده توسط:  طبق اون چیزی که پارسه به من گفت آخرین نفر قبولی نرم علم و صنعت ۱۰۷ بوده حالا باز امسال معلوم نیست

کلاساشون تو دانشکده فنی برگزار میشه نه دانشکده برق و کامپیوترSmile فکر نکنم آخرین رتبه قبولی نرم علم و صنعت ۱۰۷ باشهHuh اونا آخرین رتبه قبولی کسایی که آمارشون دارن میگن

۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
تربیت دبیر شهید رجایی احتمال زیاد قبول می شید (روزانه)
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۲۱ ب.ظ
سلام
دوستای عزیز من رتبه ام ۱۶۸۰۰ شده البته مجاز فقط در غیر روزانه شدم میخواستم بدونم کجاها رو انتخاب کنم تا قبوا بشم؟
مرسی اگه کمک کنید
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۲ ق.ظ، توسط ec.mohammad.)
سلام
منم ۱۵۳ نرم افزار و ۱۲۰ الگوریتم شدم. والا شنیدم واسه کارای استخدامی و کارای اکادمیک گرایش خیلی مهمه. و با الگوریتم میشه فقط به کارای اکادمیک مثل استادی دانشگاه توی همین گرایش و کارای ازاد ورود کرد.

به من گفتن این حدود رتبه به نرم افزار تهران نمی رسه(به جز شهید رجایی که دوسش ندارم) ، بین صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهانم که شانس قبولی هست ، گفتن از نظر استاد یکین ولی صنعتی اصفهان سخت گیریای الکی داره و در عوض اعتبار مدرکش واسه بورس گرفتن بالاتره.

به نظر خواننده ها بعد از روزانه صنعتی اصفهان ، اول شبانه صنعتی اصفهانو بزنم یا اول روزانه دانشگاه اصفهانو؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)ec.mohammad نوشته شده توسط:  سلام
منم ۱۵۳ نرم افزار و ۱۲۰ الگوریتم شدم. والا شنیدم واسه کارای استخدامی و کارای اکادمیک گرایش خیلی مهمه. و با الگوریتم میشه فقط به کارای اکادمیک مثل استادی دانشگاه توی همین گرایش و کارای ازاد ورود کرد.

به من گفتن این حدود رتبه به نرم افزار تهران نمی رسه(به جز شهید رجایی که دوسش ندارم) ، بین صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهانم که شانس قبولی هست ، گفتن از نظر استاد یکین ولی صنعتی اصفهان سخت گیریای الکی داره و در عوض اعتبار مدرکش واسه بورس گرفتن بالاتره.

به نظر خواننده ها بعد از روزانه صنعتی اصفهان ، اول شبانه صنعتی اصفهانو بزنم یا اول روزانه دانشگاه اصفهانو؟
اگر بخوایید یک شرکت دولتی کار کنید که بعید میدونم به به گرایش شما توجه کنن حداقل چندجایی که من میشناسم فقط به مدرک ارشد داشتن اهمیت میدن
در مورد شرکت های خصوصی هم مهمترین مسئله توانایی هاتون هست. نه مدرک نه گرایش و نه دانشگاه. حتی یکی از بالاترین حقوق هارو توی شرکتی که من کار میکنم کسی میگرفت که دانشگاه رو ول کرده بود و حتی کارشناسی هم نداشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: slaf83
ارسال: #۱۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)ec.mohammad نوشته شده توسط:  سلام

من تعجب میکنم که بسیاری از دوستان در مورد رشته الگوریتم جوری حرف میزنن که آدم فکر میکنه دارن در مورد یه رشته سطح پایین که اصلا مهندسی نیست حرف میزنن Huh رشته الگوریتم بیشترین ربط رو به مهندسی نرم افزار داره و شما مدرک این گرایش رو بگیرین هنوزم بهتون میگن مهندس کامپیوتر و اینکه جلوی مدرک شما بنویسن گرایش الگوریتم و محاسبات فکر نکنم باعث بشه هیچ شرکتی چه خصوصی چه دولتی شما رو نخوان .... ما اگه تو دوره کارشناسی برنامه نویسی و مهارت یاد نگرفته باشیم مطمئنا تو ارشد به برنامه نویسیمون چیزی اضافه نمیشه چون ارشد چه مهندسی نرم خونده بشه چه الگوریتم باید تو هر دو گرایش کار تحقیقاتی و علمی انجام بشه بنابراین فکر نکنم برای بازار کار فرقی بکنه که طرف الگوریتم هست یا نرم چون اگه چیزی یاد گرفته باشین تا حالا گرفتین اگرم نه که هیچ.......... در مورد دانشگاه هم به نظر من و سوالاتی که پرسیدم دانشگاه صنعتی اصفهان میگن سخت گیری های الکی میکنن ولی مدرکش فرقی با دانشگاه اصفهان نداره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatimak

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۴۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۰۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close