زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی انتخاب رشته رتبه ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم

ارسال: #۱۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ ب.ظ
RE: راهنمایی انتخاب رشته رتبه ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ق.ظ)ec.mohammad نوشته شده توسط:  سلام
منم ۱۵۳ نرم افزار و ۱۲۰ الگوریتم شدم. والا شنیدم واسه کارای استخدامی و کارای اکادمیک گرایش خیلی مهمه. و با الگوریتم میشه فقط به کارای اکادمیک مثل استادی دانشگاه توی همین گرایش و کارای ازاد ورود کرد.

به من گفتن این حدود رتبه به نرم افزار تهران نمی رسه(به جز شهید رجایی که دوسش ندارم) ، بین صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهانم که شانس قبولی هست ، گفتن از نظر استاد یکین ولی صنعتی اصفهان سخت گیریای الکی داره و در عوض اعتبار مدرکش واسه بورس گرفتن بالاتره.

به نظر خواننده ها بعد از روزانه صنعتی اصفهان ، اول شبانه صنعتی اصفهانو بزنم یا اول روزانه دانشگاه اصفهانو؟

من در تحقیق هایی که کردم به نظر نرم افزار اصفهان از نظر سطح علمی بالاتر اومد. از نظر اعتبار مدرکی هم به نظر من اگه بین اصفهان و شریف یا اصفهان و دانشگاه تهران مقایسه می کردیم یه حرفی. ولی غیر از اون دوتا ( شریف و دانشگاه تهران) برای بقیه دیگه بهتر به اسم توجه نکرد بلکه به سطح علمی شون دقت کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۳۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۲۶ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۵۵ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۱۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۴۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close