زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک فوری::خواهشا(درمورد تاریخ فارغ التحصیلی و معدل)

ارسال: #۱۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
کمک فوری::خواهشا
فک کنم نوشته بود اونایی که در زمان ثبت نام فارغ التحصیل بودن باید مدرکشونو ببرن..خب شما که اون موقع فارغ التحصیل نبودین.
شاید من منطور سوالتونو نمیفهمم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ ق.ظ
ممنونم
خب با این شرایط موقع ثبت نام باید هم فرم معدل رو تحویلشون بدم و هم مدرک فارغ التحصیلی. درسته؟ آخه گفته برای فارغ التحصیلای قبل ۹۰ به عنوان گواهی فراغت از تحصیل محسوب نمی شود!
اطلاع دارید بدون مدرک اصل یا موقت فارغ التحصیلی میشه ثبت نام کرد یا نه؟
ارسال: #۱۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ
تا جایی که من توی ذهنمه به آقایون نه اصل مدرک ونه موقتشو میدن.به اونا یه برگه اعزام به خدمت فقط میدن.مگه اینکه سربازی رفته باشن که اول مدرک موقت وبعد چند سال اصلشو میدن.
بهتره بقیه دوستان هم نظر بدن تا کامل مشخص بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال: #۱۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  تا جایی که من توی ذهنمه به آقایون نه اصل مدرک ونه موقتشو میدن.به اونا یه برگه اعزام به خدمت فقط میدن.مگه اینکه سربازی رفته باشن که اول مدرک موقت وبعد چند سال اصلشو میدن.
بهتره بقیه دوستان هم نظر بدن تا کامل مشخص بشه.
بله.درسته.
متاسفانه نه خود مدرکو می دن و نه موقتشو!!
برای گرفتن مدرک موقت ۲ راه وجود داره:
۱-بردن برگ سبز سربازی
۲-قبول شدن در ارشد و بردن گواهی اشتغال به تحصیل از اون دانشگاه
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , مانشتی
ارسال: #۲۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: کمک فوری::خواهشا
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  ممنونم
خب با این شرایط موقع ثبت نام باید هم فرم معدل رو تحویلشون بدم و هم مدرک فارغ التحصیلی. درسته؟ آخه گفته برای فارغ التحصیلای قبل ۹۰ به عنوان گواهی فراغت از تحصیل محسوب نمی شود!
اطلاع دارید بدون مدرک اصل یا موقت فارغ التحصیلی میشه ثبت نام کرد یا نه؟

صدور دانشنامه معمولا خیلی طول میکشه‌، شما مثل خیلی از دوستان دیگه بایستی از همین مدرک موقت فعلا استفاده کنید

اگر درست یادم مونده باشه‌، دانشگاه میتونه گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده رو هم تا تاریخ مورد نظر صادر کنه‌، فکر نکنم چیزی به اسم گواهی فراغت از تحصیل صادر کنه‌، فقط میتونه تایید کنه که شما تا فلان تاریخ فلان تعداد واحد رو پاس کردین با فلان معدل

این سوالات رو اگر از آموزش دانشگاهتون بپرسین حتما پاسخهای موثق تری خواهید گرفت‌، چونکه ما دقیق نمیدونیم در سیستمشون صدور چه جور گواهی هایی تعریف شده

شما فرم معدل + فرم داحدهای گذرانده شده رو از دانشگاهتون حتما تهیه کنین‌، مخصوصا اگر دانشگاه جدیدتون در شهر دیگه ای باشه‌، باید هر چی که لازمه را از قبل آماده کرده باشین
ارسال: #۲۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ
راستی شما اگه ۱۱/۸۹ فارغ التحصیل شدین باید تا حالا دفترچه خدمتو پست کرده باشین وگرنه غیبت میخورین و کارتون سخت میشه
ارسال: #۲۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ ق.ظ
این قضیه معدل کاملاً الکیه و اصلاً بررسی نمی‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
ارسال: #۲۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۲ ق.ظ، توسط مانشتی.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  راستی شما اگه ۱۱/۸۹ فارغ التحصیل شدین باید تا حالا دفترچه خدمتو پست کرده باشین وگرنه غیبت میخورین و کارتون سخت میشه

درسته،برای معافی اقدام کردم ولی هنوز کارتم نیومده و یه جورایی از این لحاظ هم مشکل دارم!! فکر کنم باید برگه تعیین وضعیت نظام وظیفه رو بگیرم هر جور شده ولی همونطور که آقا شهریار گفتن چون برگه سبز ندارم و کارتم هم دو ماه دیگه آماده میشه، مدرک موقت هم بهم نمیدن فقط همون فرم معدل برام میمونه که امیدوارم ثبت نامم کنن با اون Sad

ممنونم دوستان
ارسال: #۲۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ ق.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این قضیه معدل کاملاً الکیه و اصلاً بررسی نمی‌شه.

واقعا ؟!

اگر اینجوریه خب پس زمان ثبت نام میشه معدل خلاف واقع هم نوشت‌!

مثلا بجای ۱۵ بنویسیم ۱۶ یا ۱۷ ...
ارسال: #۲۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ب.ظ
برای ثبت نام ارشد باید مدرک کارشناسی رو تحویل بدیم؟ آخه من اصلشو میخوام.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  برای ثبت نام ارشد باید مدرک کارشناسی رو تحویل بدیم؟ آخه من اصلشو میخوام.

فکر کنم باید اصل رو تحویل بدین

اگر اصل رو بنا به هر دلیلی لازم دارین( استخدام یواشکی‌، مسایل مربوط به اشتغال و ... )بهتره همین الان و تا قبل از ثبت نام‌، چند نسخه کپی برابر با اصل از مدرکتون تهیه کنید که در مواقع لزوم بتونید استفاده کنید
ارسال: #۲۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  برای ثبت نام ارشد باید مدرک کارشناسی رو تحویل بدیم؟ آخه من اصلشو میخوام.

lما که واسه ثبت نام ارشد گواهی موقت کارشناسی رو ندادیم فقط کپیشو دادیم.اصلش الان پیش خودمه!!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۲۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط mosavat.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۲ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  برای ثبت نام ارشد باید مدرک کارشناسی رو تحویل بدیم؟ آخه من اصلشو میخوام.

lما که واسه ثبت نام ارشد گواهی موقت کارشناسی رو ندادیم فقط کپیشو دادیم.اصلش الان پیش خودمه!!!!!

چه جالب‌!

حالا از اینا گذشته‌، مگه دوستانی که ارشد قبول شدند تو اطلاعیه های سنجش و اطلاعیه های دانشگاهشون مشخص نکرده که دقیقا چه مدارکی رو برای ثبت نام باید آماده کنن ؟!!

آخه من می بینم این چند روزه خیلی از دوستان نگران هستند‌!

نمیدونن از چه مدارکی اصل و از چه مدارکی کپی لازمه‌، نمیدونن چی به چیه‌، آقایون نمیدونن که از نظر نظام وظیفه احیانا چه مدارکی باید آماده کنن‌، چکار کنن‌، کجا برن‌، از کی بپرسن ...

مگه این نکات و ابهامات‌، در اطلاعیه های ثبت نام پوشش داده نشده ؟!
ارسال: #۲۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط مانشتی.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  lما که واسه ثبت نام ارشد گواهی موقت کارشناسی رو ندادیم فقط کپیشو دادیم.اصلش الان پیش خودمه!!!!!

میبخشید یادتونه موقع ثبت نام کسی بدون گواهی فارغ التحصیلی مشکلی برای ثبت نامش بوجود بیاد؟
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۱۳ ب.ظ)daneshju-arshad نوشته شده توسط:  مگه این نکات و ابهامات‌، در اطلاعیه های ثبت نام پوشش داده نشده ؟!

بعضی دانشگاه‌ها هنوز هیچ اطلاعیه ای ندادن! نه برای روز ثبت نام و نه مدارک لازم مثل دانشگاه سمنان، بعدشم این که ا اطلاعیه سنجش کامل نیست ابهام داره و همه چی رو مشخص نکرده
ارسال: #۳۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بعضی از بچه‌ها که هنوز کارهای فارغ التحصیلیشونو انجام نداده بودن یعنی فارغ التحصیل همون سال بودن مدرک موقت نداشتن‌، از دانشگاه یه گواهی گرفته بودن که توش معدلشونو و این چیزا رو نوشته بود.
ولی بقیه بچه‌ها گواهی موقت رو داشتن.البته فکر کنم این موراد به دانشگاه برمی گرده.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۲۷۶ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۴۹۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
Sad کمک خواهشا برنامه ریزی ترتیب جزئی Sanazzz ۲ ۲,۷۴۹ ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست خواهشا کمکم کنین Sanazzz ۲ ۲,۶۱۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۲۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  مولفه DC کمک کنین خواهشا Sanazzz ۴ ۳,۶۰۱ ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۱ ب.ظ
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۲۶۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۵,۹۶۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close