زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک !(مردود شدن با رتبه ۱۴۵ هوش !!!!)

ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ، توسط ف.ش.)
درخواست کمک !(مردود شدن با رتبه ۱۴۵ هوش !!!!)
سلام همه دوستان مانشتی !
من خیلی وقت نیست که اینجا دارم فعالیت می کنم و از کاربرا خیلی کسی رو نمیشناسم. واسه همین این پست رو میزارم و اگر کسی کمکم کنه با تمام وجود قدرشناس معرفتش هستم.
من رتبه کارشناسی ارشدم توی گرایش هوش مصنوعی ۱۴۵ شده ولی الان که نتیجه‌ها اومده در کمال تعجب جلوی اسمم زده "مردود" . انتخاب رشته ه ثبت نامم هم کامل بوده و مشکلی نداشته‌! واسه جفتش رسید و کد پیگیری دریافت کردم. انتخاب رشته‌ام هم مشکلی نداشته‌! از شریف شروع کردم و تهران‌، امیرکبیر‌، علم و صنعت‌، بهشتی‌، شیراز‌، صنعتی اصفهان‌، صنعتی شیراز‌، یزد‌، کرمان‌، تبریز و شاهرود رو به ترتیب زدم.
حالا درخواستی که از دوستان مانشتی دارم اینه که اگر امسال کسی با رتبه بد‌تر از ۱۴۵ دانشگاهی قبول شده لطف کنه کارنامه اولیه( که حاوی رتبه‌ها و درصدها هست )و کارنامه نهایی (که دانشگاه محل قبولی توش هست )رو واسه من ایمیل کنه تا فردا که دارم میرم سازمان سنجش این چیزا رو داشته باشم بلکه بتونه بهم کمکی کنه.
خودتون الان اکثراً دانشجو هستید و می دونید بعد از ۱ سال درس خوندن و رتبه خوب آوردن یه همچین اتفاقی بخواد سر آدم بیفته چقدر سخته‌!
پیشاپیش از همتون ممنونم
ایمیل‌ :saeed_o_neal117@yahoo.com
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , shahryar , nimaaa , saba_1984 , Jabar-Asadi , hossein512 , hadi_m
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط mosavat.)
RE: درخواست کمک !
سلام‌، صبح بخیر

میدونم چقدر درس خوندید و زحمت کشیدید و دقیقا میدونم که الان چه حالی دارید ‌!

از صمیم قلب برای آرزوی پیگیری موفق میکنم

ایشالله یکی دو هفته برگردید و همینجا خبر مسرت بخش قبولیتون رو اعلام کنید و ما هم تند تند تبریک بگیم

با اجازه مدیران ارشد محترم سایت‌، این موضوع رو موقتا "مهم" کردم تا در این یک چند ساعتی که ایشون تا قبل از سفرشون فرصت دارند‌، کاربران هر چقدر که میتونن کمک کنن و کارنامه به دستشون برسونن ...
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , nimaaa , Jabar-Asadi , هاتف , hossein512 , annmary
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ ب.ظ
سلام بچه‌ها من سهمیه رتبه اولی پیام نور داشتم که اعمال نشده با یکی از مسئولین سنجش حرف زدم گفت باید کارنامه یا شماره داوطلبی کسی که از این سهمیه استفاده کرده و قبول شده رو بیاری تا بشه واسه بررسی سهمیه شما اقدام بشه خواهش میکنم به منم کمک کنین زمان داره از دست میره خواهش میکنمConfusedSad
۰
۰
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  از شریف شروع کردم و تهران‌، امیرکبیر‌، علم و صنعت‌، بهشتی‌، شیراز‌، صنعتی اصفهان‌، صنعتی شیراز

قابل توجه آقای شهریار توجه به دانشگاه کارشناسی ،ترتیب انتخاب رشته و اینکه بچه‌ی تهران اطراف هم نیست!
۴
۸
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۶ ق.ظ)saeedt5 نوشته شده توسط:  از شریف شروع کردم و تهران‌، امیرکبیر‌، علم و صنعت‌، بهشتی‌، شیراز‌، صنعتی اصفهان‌، صنعتی شیراز

قابل توجه آقای شهریار توجه به دانشگاه کارشناسی ،ترتیب انتخاب رشته و اینکه بچه‌ی تهران اطراف هم نیست!
قابل توجه آقا نیما این دوست من کلا دوست داشت بیاد تهران.واسه تنوع آب وهواBig Grin
۲
۱۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  قابل توجه آقا نیما این دوست من کلا دوست داشت بیاد تهران.واسه تنوع آب وهواBig Grin

shahryay به nimaaa: رسما کم آوردم‌! Big Grin
۲
۱۲
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط shahryar.)
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  قابل توجه آقا نیما این دوست من کلا دوست داشت بیاد تهران.واسه تنوع آب وهواBig Grin

shahryay به nimaaa: رسما کم آوردم‌! Big Grin
دو زار بده آشششششش ******** به همین خیال باشششششششBig Grin
۳
۱۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط nimaaa.)
درخواست کمک !
شهریارا تو که از اعتراف به کم آوردن ممتنعی *********** نشاید تو را خطاب کنم آدم منطقی
تو بگو کم آوردم تا ببخشمت ***** از این غروری که تو داری بپرهیزمت
/................................................
من بهت منفی نمیدما Big Grin
۲
۱۴
ارسال:
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط shahryar.)
درخواست کمک !
نیما جان اعتراف چی کشک کجا؟*******یکی پیدا کردی گیر دادی به ما؟
بذار واست چند نمونه پیدا کنم********تا خجل گردی از گیر دادن به من
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin Big Grin
بابا من که منفی نمی دم.
کار کسای دیگست!
۴
۱۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: nimaaa , Jabar-Asadi
ارسال: #۱۰
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ ب.ظ
درخواست کمک !
شما بس بگرد تا پیدا کن ******** تا سند پیدا نکردی رو نکن .

اگه خستی شدی از گشتن ****** بیا بگو حاظرم سر بدم از تن

اما نترس چون من می بخشمت *** و نمیخواهم این جان نا قابلت

Big Grin
۱
۱۱
ارسال: #۱۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
درخواست کمک !
ببخشید که وسط مشاعره تون وارد میشم ولی واقعا" جای تاسف داره که دو نفر از دوستاتون با یک مشکل جدی روبرو هستند و از بقیه کمک خواستند و شما با زدن این پستها عملا" دارید موجب میشید مشکل این دوستان بچشم نیاد. میدونم حرف حق تلخه و الآن چند تا منفی میزنید زیر این پست ولی آخه شوخی و مزاح همه جا و بهر قیمت!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با وجودیکه این تاپیک باین قسمت مربوط نمیشه ولی بجهت کمک بدوستان فعلا" جابجاش نمیکنیم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahryar , هاتف , alireza3742 , montazer , kaviresabz , annmary , blackcode
ارسال: #۱۲
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
درخواست کمک !
بهر حال اینجا ایرانه ،سوئیس که نیست.
الآن وقت این نیست که برن به سنجش، وظایفش را گوشزد کنن. البته اگه از این راه نتونن چاره ای غیر از اینکه بروند اونجا و درخواست آخرین رتبه پذیرفته شده را داشته باشند ندارند و همه این را میدونیم. و شاید این تاپیک هم کمکی نکنه و دوستان بدلایلی کارنامه ارسال نکنند ولی بهر حال تلاش کوچکی است که از از دست این سایت برمیاد شاید این دوستان به حقشون برسند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Msccom , shahryar
ارسال: #۱۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط mamat.)
من واقا متاسفم که یکی با رتبه ۱۴۵ هیچ جا قبول نشده بعد یکی با رتبه ۳۴۲۳ تو دانشگاه تهران(شبانه) قبول میشه.
واقا به نظرتون به این چنین سازمانی که هیچ کارش سنجیده نیست و فقط داره با سهمیه بازی میکنه چی میشه گفت.
دیگه این سهمیه هم حد و اندازه ای باید داشته باشه.

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: euruse , Jabar-Asadi , annmary
ارسال: #۱۴
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ ب.ظ
درخواست کمک !
منم با رتبه ۲۷۰ معماری جایی قبول نشدم! حتی شبانه تربیت مدرس
۲
۱
ارسال: #۱۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۲ ب.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  منم با رتبه ۲۷۰ معماری جایی قبول نشدم! حتی شبانه تربیت مدرس

Undecided Sad Sad
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۳۶۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۶۳۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۰۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۶۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۷۸۲ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close