زمان کنونی: ۱۵ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل های مدیریت حافظه و حافظه مجازی

ارسال:

فاطمه ارشد ای تی پرسیده:

فصل های مدیریت حافظه و حافظه مجازی

بارها و بارها شاید برای پنج بار است که فصول ۷ و ۸ سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو می خونم حتی بعضی وقت ها هم پوران پژوهش هم خوندم ولی یه دونه سوال هم نمی تونم ازش حل کنم باید چکار کنم واقعا کلافه شدم مباحث کتابو می فهمم اما سوالات رو حتی یکیش هم نمی فممم ازم چی خواسته که بتونم حل کنم
یه سوال دیگه کتاب من مال سال ۹۰ -۹۱ هست و تا اخر فصل ۸ کلا ۴۶۶ صفحه است آیا از ان سال تغییری کرده است ممنون می شم کسی جوابم را بدهد
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

RE: فصل های مدیریت حافظه و حافظه مجازی

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  بارها و بارها شاید برای پنج بار است که فصول ۷ و ۸ سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو می خونم حتی بعضی وقت ها هم پوران پژوهش هم خوندم ولی یه دونه سوال هم نمی تونم ازش حل کنم باید چکار کنم واقعا کلافه شدم مباحث کتابو می فهمم اما سوالات رو حتی یکیش هم نمی فممم ازم چی خواسته که بتونم حل کنم
یه سوال دیگه کتاب من مال سال ۹۰ -۹۱ هست و تا اخر فصل ۸ کلا ۴۶۶ صفحه است آیا از ان سال تغییری کرده است ممنون می شم کسی جوابم را بدهد

پیشنهاد من اینه که اگر وقت کافی دارید فصل های مربوط به حافظه کتاب سیلبرشاتز را بخوانید، البته این تجربه شخصی من است و من کلاً با این کتاب خوب ارتباط برقرار کردم و به نظرم خوب این مباحث را توضیح داده است. حتی بررسی یک سیستم عامل مثل لینوکس یا unix هم میتوونه به درک مفاهیم کمک زیادی کند. البته کتاب حقیقت هم خوب گفته و فک می کنم با تمرین و جدیت بیشتر به مهارت لازم خواهید رسید.

کتاب در کل تغییر زیادی نکرده است و تغییرات جزئی داشته است و تست های جدید به آن اضافه شده است.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

فاطمه ارشد ای تی پاسخ داده:

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(02 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  بارها و بارها شاید برای پنج بار است که فصول ۷ و ۸ سیستم عامل پارسه دکتر حقیقت رو می خونم حتی بعضی وقت ها هم پوران پژوهش هم خوندم ولی یه دونه سوال هم نمی تونم ازش حل کنم باید چکار کنم واقعا کلافه شدم مباحث کتابو می فهمم اما سوالات رو حتی یکیش هم نمی فممم ازم چی خواسته که بتونم حل کنم

پیشنهاد من اینه که اگر وقت کافی دارید فصل های مربوط به حافظه کتاب سیلبرشاتز را بخوانید، البته این تجربه شخصی من است و من کلاً با این کتاب خوب ارتباط برقرار کردم و به نظرم خوب این مباحث را توضیح داده است. حتی بررسی یک سیستم عامل مثل لینوکس یا unix هم میتوونه به درک مفاهیم کمک زیادی کند. البته کتاب حقیقت هم خوب گفته و فک می کنم با تمرین و جدیت بیشتر به مهارت لازم خواهید رسید.

کتاب در کل تغییر زیادی نکرده است و تغییرات جزئی داشته است و تست های جدید به آن اضافه شده است.

ببخشید شما که می گید یه سیستم عامل لینوکس یا یونیکس رو بررسی کنم منظورتون کتابی هست یا توسط کسی سوال کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  ببخشید شما که می گید یه سیستم عامل لینوکس یا یونیکس رو بررسی کنم منظورتون کتابی هست یا توسط کسی سوال کنم؟

تو بعضی کتاب ها درباره نحوه پیاده سازی مدیریت حافظه سیستم عامل ها توضیح داده / ولی من منظورم این بود که چون مثلاً لینوکس open-source هست می توونید کدشو ببینید / یا می توونید تو اینترنت سرچ کنید اطلاعاتی در موردشون به دست بیارید / معمولاً دانشجویان مهندسی کامپیوتر آزمایشگاه سیستم عامل پاس می کنند (که بسته به نحوه ارائه اش) می توونه خیلی خیلی به درک مفاهیم سیستم عامل کمک کنه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

فاطمه ارشد ای تی پاسخ داده:

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)فاطمه ارشد ای تی نوشته شده توسط:  ببخشید شما که می گید یه سیستم عامل لینوکس یا یونیکس رو بررسی کنم منظورتون کتابی هست یا توسط کسی سوال کنم؟

تو بعضی کتاب ها درباره نحوه پیاده سازی مدیریت حافظه سیستم عامل ها توضیح داده / ولی من منظورم این بود که چون مثلاً لینوکس open-source هست می توونید کدشو ببینید / یا می توونید تو اینترنت سرچ کنید اطلاعاتی در موردشون به دست بیارید / معمولاً دانشجویان مهندسی کامپیوتر آزمایشگاه سیستم عامل پاس می کنند (که بسته به نحوه ارائه اش) می توونه خیلی خیلی به درک مفاهیم سیستم عامل کمک کنه

ممنون از راهنمایی های شما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۵,۰۱۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۸۷۸ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۵۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۳۴۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۴۲ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۷۰۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۲,۰۳۱ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۷,۳۴۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۵۲ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۷۳۴ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close