زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی که دکترا نمی خواد به نظرتون باید ارشد بخونه یا نه ؟؟؟

ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴ ب.ظ
دوستان به نظرتون کسی که نمی خواد دکتری بخونه ارزش داره ۲ سال بره فقط ارشد دانشگاه آزاد بگیره یا نه؟ با توجه به این که الان تقریبا همه یا ارشد دارن یا می خوان ارشد بخونن ،به نظرتون ارشد دانشگاه آزاد بدون دکتری تاثیری در پیدا کردن کار بهتر دارد ؟ آیا این درسته که میگن الان توقع بالا رفته و همه دیگه واسه استخدام توقع ارشد دارن ؟؟؟(البته استخدام جاهای خوب)
به نظرتون مدرک بالاتر مهم تر یا داشتن تخصص ؟؟
راستش نمی دونم ۲ سال بزارم ارشد بخونم یا برم یه تخصصی بگیرم و تو یه کاری سابقه جمع کنم .
لطفا راهنمایی ام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: کسی که دکترا نمی خواد به نظرتون باید ارشد بخونه یا نه ؟؟؟
من پول آزاد ندارم ولی اگر می خوای بگیری و پولشو داری چه ایرادی داره!
تخصص گرفتن یه حرفی ای است که آدم می خواد خودشو گول بزنه تازه تو چی می خوای تخصص بگیری تو هر جا بری کلی آدم توش رفته اند تازه وقتی دانشگاه باشی یه نظمی است و با کلی کس اشنا می شی و درکنارش می تونی یه تخصص هم بگیری

هرگز نگو هرگز
۰
۰
ارسال:
۲۳ فروردین ۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  تازه تو چی می خوای تخصص بگیری تو هر جا بری کلی آدم توش رفته اند...

عجب...
پس کلا بیخیال همه چی شیم

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۰
۰
ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط s-nowrozi.)
RE: کسی که دکترا نمی خواد به نظرتون باید ارشد بخونه یا نه ؟؟؟
(۲۳ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط:  تخصص گرفتن یه حرفی ای است که آدم می خواد خودشو گول بزنه تازه تو چی می خوای تخصص بگیری تو هر جا بری کلی آدم توش رفته اند
اصلا و ابدا!!!
تعداد متخصص توی هر زمینه ای خیلی خیلی کم هست! کمبود نیروی برنامه نویس هست به نظر من!!!! من همین الان ده تا شرکت خوب واسه شما ردیف میکنم که در به در دنبال متخصص میگردن! متخصص نبود؟ فدای سرت شما تضمین بده سه سال توی اون شرکت بمونی که بعد بشی واسشون سرمایه
برنامه نویس که پایین ترین مرتبه هست، خیلی کم هست ، برنامه نویس جاوا که دیگه کمتر، IOS که نایاب Big Grin ، کافیه یه نگاهی به آگهی استخدام ها بیندازید تا ببیند چه خبر هست.

مثلا همین چند وقت پیش شرکت پشتیبان نرم افزار bisphone دنبال برنامه نویس scala و هدوپ و این چیزا میگشتن ....

ارشد در گرایش های خاص و فیلد تحقیقاتی خاص ممکنه به درد شما بخوره، مثلا در زمینه متن کاوی ! یا امنیت و بیگ دیتا ،دیدم شرکت هایی که مثلا این تخصص رو میخواستن ...

ولی به عنوان یک فرمول برای دستیابی به یک شغل بهتر به نظر من در اشتباه هستید.
منظور این نبود بره دانشگاه عشق و حال ادم می ره یه چیز یاد بگیره
حالا خودتون تصور کنید یه نفر حداقل یه سال فقط بره یه چیز یاد بگیره که خیلی بعیده تو این مدت حرفه ای بشه و حداقل چند سال زمان می بره وکلی مشکل پیش می اد م÷لا برای خودم ترم اخر بودم کلی مشکل که نشد یه ارشد درست درمون بدم حالا تصور کن بخوای بیکار باشی و بخوای تو یه زمینه خاص تخصص بگیری کلی مشکل فقط از طرف خانواده ایجاد می شه که چرا بیکاری (برای من اینجوریه )البته مگر اینکه بتونی یه کار برای خودت دسته پا کنی و همزمان رو تخصص کار کنی -برای بچه های شهرستانی ارشد تهران خوبه چون یه کار می تونند تو دوره ارشد انجام بدن تو شهرهای کوچیک تخصص زیاد مهم نیست حداقل تو زمینه سخت افزار م÷لا چند تا رفیق هام سیسکو تهش هم در اوردند اما نهایت یه کافی نت شبکه کنند یا طراحی مدار دیجیتال جا خودش داره
منظورم از ارشد گرفتن یه تخصص با مدرکه و دانشگاه این فضا رو راحتر فراهم می کنه وگر نه خودم از اولین افرادم که میگه بدون تخصص تو زمینه تخصصی ارشد حتی شریف هم ارزش خوندن نداره

هرگز نگو هرگز
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۳۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۶۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۱۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۴۷ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۹۵۳ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۹۳۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۹۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close