تالار گفتمان مانشت
مشکل در نصب sql server 2014 - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در نصب sql server 2014 - نازان - ۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ

Huh
windows من ۷ ultimate هست.
وقتی sql server 2014 را setup می کنم این پیغام را می دهد.
The operating system on this computer or its service pack level does not meet the minimum requirements for SQL Server 2014. to determine the minimum required operating system supported for this SQL Server release, see Hardware and Software Requirements for installing SQL Server 2014 at:
http:\\go.microsoft.com//fwlink/?LinkID=296437
من به این لینک سر زدم و فکر کنم sql server 2014 در windows 7 فقط در service pack 1 آن قابل نصب است. در حالی که windows 7 من ultimate است. لطفا راهنمایی کنید. آیا ابتدا باید windows 7 service pack 1 نصب کنم؟ یا مشکل در چیز دیگری است.
آیا راه حل دیگری هست که روی همین ویندوز ۷ آلتیمیت نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مشکل در نصب sql server 2014 - نازان - ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

یعنی هیچ کسی نمی تونه جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: مشکل در نصب sql server 2014 - ashkan_d13 - 08 فروردین ۱۳۹۴ ۰۸:۴۲ ق.ظ

اگه می‌خواید برنامه‌نویسی کنید، توصیه اکید میشه از sqlite استفاده کنید (هم نیاز به نصب و اینا ندارید و هم کارایی بهتری داره).
وگرنه نصب sql server مکافات خودشو داره (En سرچ کنید یه چیزایی پیدا میشه)

Re: RE: مشکل در نصب sql server 2014 - e2000 - 09 فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ق.ظ

(۰۶ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ)نازان نوشته شده توسط:  Huh
windows من ۷ ultimate هست.
وقتی sql server 2014 را setup می کنم این پیغام را می دهد.
The operating system on this computer or its service pack level does not meet the minimum requirements for SQL Server 2014. to determine the minimum required operating system supported for this SQL Server release, see Hardware and Software Requirements for installing SQL Server 2014 at:
http:\\go.microsoft.com//fwlink/?LinkID=296437
من به این لینک سر زدم و فکر کنم sql server 2014 در windows 7 فقط در service pack 1 آن قابل نصب است. در حالی که windows 7 من ultimate است. لطفا راهنمایی کنید. آیا ابتدا باید windows 7 service pack 1 نصب کنم؟ یا مشکل در چیز دیگری است.
آیا راه حل دیگری هست که روی همین ویندوز ۷ آلتیمیت نصبش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
این آپدیت را دانلود و نصب کنید تا ویندوز ۷ شما sp1 شود.

[URL]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/URL]