زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش معماری کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴

ارسال: #۳۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط anonymous.)
RE: بررسی سوالات تخصصی گرایش معماری کامپیوتر کنکور دکتری ۹۴
(۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ق.ظ)royanfarhad نوشته شده توسط:  سلام...کلید سوالات اومده....من با درصد بالا اطمینان دارم که کلید سوال ۱۶ اشتباست...گزینه ۳ درسته ولی در کلید ۴ اومده...لطفا شما و سایر دوستان هم بررسی کنید اگر مطمئن شدید که اشتباست از طریق سایت به سازمان اعلام کنیم...ممنون
بله کلید ۱۶ اشتباهه.
سوال ۲۵ هم کلیدش اشتباهه. گزینه ۱ درسته ولی تو کلید گفتن ۳. این مساله به وضوح تو کتاب هوانگ اومده.

خدا کنه اینارو تو کلید نهایی درست کنن، وگرنه دو تا جواب درستم تبدیل به جواب غلط میشه. یعنی تقریبا ۵ درصد ازم کم میشه. ۵ درصد تو تخصصی با ضریب ۴ خیلیه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ
کجا باید به کلید ها اعتراض کنیم. من جاش رو توی سایت سنجش پیدا نکردم!
ارسال: #۳۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ
بالای صفحه ی نخست سنجش، "ورود به سیستم پاسخگویی"
ارسال: #۳۴
۰۵ فروردین ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۵۸ ب.ظ)bineshan نوشته شده توسط:  کجا باید به کلید ها اعتراض کنیم. من جاش رو توی سایت سنجش پیدا نکردم!
به لینک پایین برید و عضو بشید. بعد از اون اعتراضتونو ثبت کنید. امروز آخرین مهلته:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من جواب سوالای ۱۶ و ۲۵ رو براشون فرستادم. فایلهارو هم اینجا ضمیمه کردم. اگه با جوابای من موافقین، میتونین همینارو براشون بفرستین.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۷۴۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۲۸ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close