زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟

ارسال:

post98 پرسیده:

مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟

سلام به همه
دارم برای کنکور ازاد میخونم.(گرایش مهندسی نرم افزار)
دوستان من پایگاه رو از مقسمی میخونم ۴ تا فصل اول خوب بود ولی این دوفصل اخرش خوب توضیح نداده از چه منبعی این دو فصل رو بخونم که خوب یادبگیرم؟
نمیخوام کتاب رانکوهی بخونم خوشم نمیاد . تو انقلاب هم هرچی گشتم متآسفانه کتاب دکتر کیوانپور هم چاپش تموم شده بود و نداشتن. حالا میگید چیکار کنم؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

mshelman پاسخ داده:

RE: مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام به همه
دوستان من پایگاه رو از مقسمی میخونم ۴ تا فصل اول خوب بود ولی این دوفصل اخرش خوب توضیح نداده از چه منبعی این دو فصل رو بخونم که خوب یادبگیرم؟
نمیخوام کتاب رانکوهی بخونم خوشم نمیاد . تو انقلاب هم هرچی گشتم متآسفانه کتاب دکتر کیوانپور هم چاپش تموم شده بود و نداشتن. حالا میگید چیکار کنم؟
برو سایت خلیلیفر سفارش بده جزوشو برات میارن در خونه جزوه خوبیه واسه فصلای اخر ! چرا انقلاب؟ برو خود پارسه تو یوسف اباد کتاب کیوانپور رو بهت میدن ! کتاب مدرسانم خوبه

۰
ارسال:

Sadi_gh پاسخ داده:

RE: مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام به همه

سلام دوست عزیز، بنده هم مقسمی رو تو کنکور قبلی خونده بودم هم رانکوهی رو موقع کارشناسی،کتاب راهیان رو هم خوندم،
اما امسال کتاب پارسه ( جناب دکتر کیوان پور) رو خوندم، فوق العاده و جامع برای کنکور هستش، و کنکور امسال ۱۰۰ زدم پایگاه رو.
منم دقیقا دو فصل آخر رو مشکل داشتم ولی انقدر قشنگ توضیح داده واقعاً تسلطم در نرمالسازی و وابستگی نسبت به سایر مباحث بیشتر بود.
همین پارسه رو پیدا کن، تو انقلاب کتاب فروشی عرفان یا احسان بود دقیق نمیدونم،که کتاب های پارسه رو همه رو داشت و تکی هم میفروخت اونجا سر بزن یا زنگ بزن بپرس.
موفق باشی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۲۷۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۰۲ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۸۷۶ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۸۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۲۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۲۵۵ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۸۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۰۸ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close