زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست قالب

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ ب.ظ
درخواست قالب
با سلام
من نیاز به قالبی دارم که برا سایت های دولتی مناسب باشه
همه یا اغلب قالب های موجود دارای امکاناتی هستند که برای سایت یا وب اپلیکشن هایی که برای ادارات دولتی ساخته میشوند مناسب نیست مثلا اسلاید شو
خودم با css طراحی کردم ولی دیگه بیش از اندازه ساده است اگر قالب یا سایت خوبی سراغ داریدلطف کنید معرفی کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: درخواست قالب
(۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  با سلام
من نیاز به قالبی دارم که برا سایت های دولتی مناسب باشه
همه یا اغلب قالب های موجود دارای امکاناتی هستند که برای سایت یا وب اپلیکشن هایی که برای ادارات دولتی ساخته میشوند مناسب نیست مثلا اسلاید شو
خودم با css طراحی کردم ولی دیگه بیش از اندازه ساده است اگر قالب یا سایت خوبی سراغ داریدلطف کنید معرفی کنید

سلام
به این سایت مراجعه کنید شاید کمکتون کرد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
Rainbow RE: درخواست قالب
اگه خودتون توی طراحی قالب چندان وارد نیستید از قالب های مختلف استفاده کنید و از هر کدوم اون چیزی رو که به دردتون میخوره و مناسب میبینید بردارید و اونا رو در قالب یک «قالب» جفت و جور کنید. خیلی اتفاق میفته قالبی که شما میخواید همه امکانات لازم رو نداره بنابراین یا باید خودتون طراحی رو یاد بگیرید یا اینکه بتونید امکانات رو چنان که گفتم با هم جمع کنید.

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تبدیل قالب سایت به اچ تی ام ال sanaz98 ۱ ۲,۵۲۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  سوال از فصل ۵ - قالب دستورات wskf ۲ ۱,۹۲۴ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: wskf
  معرفی سایت خارجی برای دانلود قالب سایت jahan19 ۰ ۱,۵۹۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jahan19
  درخواست آموزش طراحی قالب ووکامرس (woocommerce) alireza152 ۳ ۲,۳۸۵ ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza152
  تفاوت نسخه و قالب و پوسته ی سایت چیست؟ simorghsimorgh ۵ ۴,۹۳۶ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirhosein71
  سوال قالب ۳ آدرس سال ۹۴ نرم افزار EGALE ۰ ۱,۲۲۴ ۲۵ دى ۱۳۹۴ ۰۳:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: EGALE
  قالب پاورپوینت برای دفاع پایان نامه maxi ۱ ۴,۰۴۲ ۲۸ آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: MR_root
Music [درخواست دانلود] - درخواست صدا و جزوه پایگاه داده دکتر کیوان پور smasoud ۹ ۷,۵۸۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: smasoud
  درخواست فوری_ درخواست ویس نکته و تست منطقی دکتر یوسفی binahayat ۳ ۵,۲۴۴ ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: binahayat
  آزاد۸۲ / مشکل در قالب دستور العمل (جدید) mostafa2012 ۰ ۱,۰۸۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mostafa2012

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close