زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به سوالات ایراد دار

ارسال: #۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ق.ظ، توسط MarkLand.)
سوال سال ۸۸ یه بحث دیگست بحث شرط هست و تعداد بیت برای شرط من اینطوری فهمیدم:
۱۰۰ جعبه انتقال ۱۴ جعبه شرط---> تعداد الگو=۱۱۴ که با ۷ بیت قابل ادرس دهی هست
تعداد سیگنال کنترل=۵۰ و تعداد ریز دستور=۱۸۰
در نتیجه:
حافظه ماکرو= ۱۸۰*۵۰
کنترل نانو=۱۸۰*۷
یک بیت هم برای تشخیص جعبه شرط یا انتقال که منطقی هم به نظر میاد
که (۸-۵۰)*۱۸۰=۱۸۰*۴۲ صرفه جویی داره

بازم میگم این سوال با سوال امسال متفاوت هست نمی دونم چرا این رو گفتین؟
به نظرم حق و درست همون ۲۳K هست امیدوارم بچه ها همه پیگیری کنن چون واقعن ظلم تو حق کسی هست که این مطلب رو خونده

جسارت نشه جناب فرزام اخه این چیزی هم که شما میگین یعنی max تعدا الگو و تعداد دستورات ماکرو با عقل و به خصوص تجربه تستای سالای قبل جور در نمیاد! مثلا من نمی تونم قبول کنم که این همه وقت به این عمق داشتم اشتباه می کردم! من که میگم منظورم همون اساتیدی هست که ما ازشون یاد گرفتیم و کتاباشون رو خوندیم حلشون هم خدایی با کلید مطابقت داشته

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: FAM , sarah85 , mehdi62 , mk1992
ارسال: #۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سوال سال ۹۱ چی؟ درسته که اخر سوال جمله غلط شده ولی گزینه ها دقیقا با همون منطق قبلی یعنی لگاریتم تعداد الگوی سیگنالی بوده اگه جمله اخر رو نوشته بود صرفه جویی کل سوال درست بود
کلن منظورم اینه که با همون منطق قبلی نشسته سوال طرح کرده

think positive
ارسال: #۱۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط MarkLand.)
ببخشید منظورم ۹۲ مهندسی بود! اثرات خستگیه!!
به نظرم اونایی که با سوادن و کتاب نمی نویسن ظلم بیشتری می کنن تا اون کسی که همه توانش رو می ذاره حالا ممکنه بعضی جاها که منبع درست و مشخص هم براش نیست اشتباه کنه که البته من هنوز قانع نشدم که این اشتباه که شما میگین انجام دادن و به تبعش ما هم انجام دادیم ملاک حرفم هم سوال سال ۹۲ هست سوالای دیگه هم تو ای تی و مهندسی هست ولی الان خستمه ایشالا فردا نمونه هاش رو پیدا کنم

اقای فرزام شما شریف هستین درسته؟ از قول من به اقای قدسی بگین یک درصد هم فکر نکن که با نوشتن اون کتاب پر از اشتباه خدمتی به بچهای کامپیوتر کردی! فقط باید یه استاد داشته باشی که شاگرد اون بوده باشه و به زور بگه منبع درس کتاب قدسیه! یا بعضی ادمای بی سواد که کتاب کرمن رو ول کنن بگن قدسی چون فکر می کنن شریف اخر دانشگاه های دنیاست در صورتی که نمی دونن بابا این کتاب یه کپی ناقص از یه مرجع جهانیه!

think positive
ارسال: #۱۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  ظلم رو در واقع اون کسی می کنه که به جای خوندن کتاب های مرجع و حل تمرین های بسیار (که در اکثر دروس کتاب های مناسب یافت می شود) میره یه کتاب نازک میخره و توقع داره بترکونه
انصافا چه کتاب مرجع درست و حسابی برای این نانو و میکرو هست که تکلیف رو مشخص کرده باشه؟ میشه شما بفرمایین؟
اصلن همینی که می فرمایین رو بگین طبق صفحه فلان فلان مرجع هست! نه اینکه یه استاد کلاس کنکور اینطور دوست داره فکر کنه و بقیه سر کارند!

think positive
ارسال: #۲۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳ ق.ظ، توسط doost4.)
جناب فرزام با سلام. در مورد اون سوال معماری من کتاب پترسون رو خوندم و این قسمت نانو رو هم خود جناب دکتر اجلالی که اتفاقا استاد دانشگاه خودتون هستن و بنده هم ارادت خاصی به ایشون دارم به همین ترتیبی که اکثر بچه ها گفته بودن توضیح دادن. حتی فایل های صوتی ایشون توی همین انجمن هست که میتونید گوش کنید. اگر ایشون رو به عنوان یک منبع معتبر برای کنکور قبول ندارید پس بنده باید از همین الان دفترچه خدمت خودمو پست کنم با این حساب.

جناب فرزام بنده احترام زیادی برای شما قایل هستم و امیدوارم حرف بنده رو بی احترامی ندونید. من برای کنکور سعی کردم تا اونجایی که میتونم به درک عمیق مباحث بپردازم و دنبالش برم. من در دانشگاهی درس خوندم که استاداش بار علمی خاصی نداشتن و هر آنچه که یاد گرفتم حاصل تلاش خودم بوده، چه برسه به اینکه مثل شما استاد بیات سر کلاس و درباره نکات کنکوری توضیح بده. بنابراین نمیدونم اینجا جاش هست یا نه، اما حاضرم در مورد سوال معماری با شما بحث علمی داشته باشم و متقاعدتون کنم. همونطور که اگه یادتون باشه در مورد سوال هازارد هم استدلال هایی داشتم و هنوزم روی حرفم هستم.
ارسال: #۲۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۴:۴۶ ق.ظ
RE: اعتراض به سوالات ایراد دار
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  استاد بیات منظورتون کیه؟
Big Grin
منظور، "استاد بیاد" بوده فکر کنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ
قرار نیست که هر استادی هر چیزی دلش خواست بره سر کلاس خودش بگه بعد انتظار داشته باشه تمامی دانشجویان کشور از راه ایشون سوالو حل کنن.روال حل این سوال به همین شکل بوده و من به شخصه هر کنکوری تو سالهای گذشته که از این مبحث سوال داشته رو با همین روش حل کردم و درست هم بوده,امیدوارم اشتباه کرده باشن در غیر این صورت احتمالا ایشون هم مثل طراح سوالات طراحی پیاده سازی بعد از چند سال طراحی سوالات رو به عهده گرفته و عقده های این چند سال رو با این جلب توجه خالی کرده!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: m.teymourpour , so@ , mehdi62
ارسال: #۲۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
منم در مورد سوالات ایراد دار با دوستان موافقم
فقط به نظرم فعلا اعتراض نکنیم بهتره، چون ممکنه عجولانه بریم یه تحلیل نادرست ارائه بدیم
اجازه بدین به جمع بندی کامل برسیم و کسانی که به اساتید بزرگ دسترسی دارن، نظرات اونارو هم بشنون تا همه با هم یه دلیل محکم ارائه بدیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: FAM
ارسال: #۲۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ، توسط maryam.roshan.)
سوال ۱۲۰ هوش غلطه .
اگر عبارت زیر رو ره cnf تبدیل کنیم گزینه ۳ میشه
[tex]\neg\exists x\forall t(food(x)->like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x\forall t(\neg food(x)\vee like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
[tex]\forall x\neg(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
اعمال نقیض به داخل پرانتز و حذف سور عمومی
[tex]food(x)\wedge\neg like(x,f(x))[/tex]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ق.ظ)maryam.roshan نوشته شده توسط:  سوال ۱۲۰ هوش غلطه .
اگر عبارت زیر رو ره cnf تبدیل کنیم گزینه ۳ میشه
[tex]\neg\exists x\forall t(food(x)\longrightarrowlike(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x\forall t(\neg food(x)\vee like(x,t))[/tex]
[tex]\neg\exists x(\neg food(x)\vee like(x,f(x)))[/tex]
[tex]food(x)\wedge\neg like(x,f(x))[/tex]

با اینکه خودم گزینه ۴ رو زدم(گزینه اعلامی سنجش)
با غلط بودن این سوال موافقم

ولی با اینکه گزینه ۴ درست نیست و گزینه ۳ درسته، نه
 سپاس‌گزاری شده توسط: obdurate
ارسال: #۲۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ق.ظ
سلام
من با غلط بودن ۴۶ و ۷۲ موافقم، ۶۳ هم نباید جفتش رو تو گزینه ها میذاشت که آدم ندونه کدوم رو بزنه.
سوال ۵۷ هم من چند بار حل کردم ۵ تا پالس درآوردم، ینی گزینه ی ۴، کسی هست ۴ تا درآورده باشه؟
سوال ۱۱۶ هم من نفهمیدم که چطوری از UC استفاده شده؟ به نظرم از هیچ کدوم نمیشه استفاده کرد!
ارسال: #۲۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
بچه ها کسی نمی دونه دفترچه F رو چطور میشه گیر اورد؟

think positive
ارسال: #۲۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)shaaaaaadi نوشته شده توسط:  سلام
من با غلط بودن ۴۶ و ۷۲ موافقم، ۶۳ هم نباید جفتش رو تو گزینه ها میذاشت که آدم ندونه کدوم رو بزنه.
سوال ۵۷ هم من چند بار حل کردم ۵ تا پالس درآوردم، ینی گزینه ی ۴، کسی هست ۴ تا درآورده باشه؟
سوال ۱۱۶ هم من نفهمیدم که چطوری از UC استفاده شده؟ به نظرم از هیچ کدوم نمیشه استفاده کرد!

به غیر از ۴۶ که نزدم بقیه رو باهاتون موافقم
من سوال ۵۷ رو مثل شما زدم، ولی مثل اینکه غلطه
سوال ۱۱۶ رو رو نزدم ولی سر در نمیارم چجوری استفاده کرده
سوال ۱۱۳/ گزینه ۴ هم میتونه درست باشه
ارسال: #۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط masoomeh_s.)
سلام

منم تو سوالات مشترک به سوال ۷۲ سیستم که وقتم رو الکی کلی گرفت و معلومه که تست کامل نیست اعتراض دارم ..

در نظریه به سوال ۵۶ که زبان اول مستقل از متن نیست. تو کتاب پارسه هم گفته که نیست.

تخصصی هوش به سوال ۱۱۶ که هیچکدام درسته .و سوال ۱۱۹ که فکر کنم ۴ درست باشه البته سوال ۱۱۰ هم گنک بود ..

(۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ)shaaaaaadi نوشته شده توسط:  سلام

به غیر از ۴۶ که نزدم بقیه رو باهاتون موافقم
من سوال ۵۷ رو مثل شما زدم، ولی مثل اینکه غلطه
سوال ۱۱۶ رو رو نزدم ولی سر در نمیارم چجوری استفاده کرده
سوال ۱۱۳/ گزینه ۴ هم میتونه درست باشه

سلام ۱۱۶ منم با هیچکدام موافقم ..

از هوش کسی دفترچه e بود؟؟

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi62
ارسال: #۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
بله سوال ۵۶ گزینه ۲ می شد.هیچ کدام مستقل از متن نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salimeh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۲ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۹ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۰,۱۷۸ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۷۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۹ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۲ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  بنظرتون کارگاه فیروزه کوبی درامد خوبی داره؟ azi454 ۰ ۲,۰۲۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: azi454

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close