زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی

ارسال: #۳۹۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: اعلام درصد ها پس از انتشار کلید اولیه / آیتی
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Hamed90 نوشته شده توسط:  خوب اینم نظرات من دوستان راجع به ایرادات سوالات که انصافا حداقلی بود امسال.
زبان :بدون اشکال
مشترکا :شاید حداکثر یکی از ساختمان/و یکی هم شبکه
مدیریت:بی اشکال
تخصصی:شاید حداکثر یکی پایگاه/سیستم عامل هم یکی قطعا/هوش بدون اشکال
معماری: یک سوال حداقل
و این یعنی ازمونی کم خطا نسبت به دوره های گذشته.نوید خوبی است واقعاSmile Smile
من۴-۵ را اعتراض زدم حالا بررسی شود یا نه تاثیر داشته باشه یا نه مهم نیست.کارم رو کردم.
منطقی استSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط Hamzeh.S.)
به نظرمن زبان بدون اشکال بود.در دروس مشترک تنهاسوال مشکوک همون سوال شبکه بود.سوال سیستم عامل هم قطعا نادرست است.
معماری رو نمی دونم چون همش رو چک نکردم.اما هوش بدون اشکال بود.درموردپایگاه داده هم اون سوال اول رو که بچه ها سرش بحث دارند چک نکردم.درکل فکرکنم پاسخ نامه با دقت بیشتری نسبت به پارسال داده شده بود ومن هم با دوستمون دراین مورد موافقم.Smile

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
ارسال: #۳۹۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  این خیلی خوبه.خواهش می کنم تجربه هاتون دراین زمینه رو مطرح کنید تاهمه استفاده کنن.

خواهش میکنم. الان پستتون رو دیدم.فکر کنم اینجا تو این موضوع فرم جای مناسبی نباشه دوست عزیز. میخوان خصوصی پیام بدم. شاید به دردتون خوند اطلاعات اندکم.
ارسال: #۳۹۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ
راجع به سوال اول پایگاه من هرچی سر جلسه فک کردم و گزینه هارو با دقت خوندم دیدم واقعن هیچکدومش درست نیس
و ترجیح دادم نزنم
من پایگاهو واقعن مسلط بودم و به خودم اطمینان داشتم واسه همین به نظرم منم اون سوال غلط بود
سوال ساختمان مشکلی نداشت
من توی آزمونهای پارسه با این جور سوالا حسابی دست و پنجه نرم کرده بودم و میدونستم اگه همچسن سوالی بیاد باید چیکار کرد
آخه این که سوال هوش که نبود سوال ساختمان بود و از نظر علمی باید دوستان درنظر میگرفتن نه تله هوشی

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
ارسال: #۳۹۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  راجع به سوال اول پایگاه من هرچی سر جلسه فک کردم و گزینه هارو با دقت خوندم دیدم واقعن هیچکدومش درست نیس
و ترجیح دادم نزنم
من پایگاهو واقعن مسلط بودم و به خودم اطمینان داشتم واسه همین به نظرم منم اون سوال غلط بود
سوال ساختمان مشکلی نداشت
من توی آزمونهای پارسه با این جور سوالا حسابی دست و پنجه نرم کرده بودم و میدونستم اگه همچسن سوالی بیاد باید چیکار کرد
آخه این که سوال هوش که نبود سوال ساختمان بود و از نظر علمی باید دوستان درنظر میگرفتن نه تله هوشی
اخه مشکل اینجاست که ازمون ازمایشی نبودم که دست و پنجه نرم کنمSmile واسه همین گفتم شاید یکی تو ساختمان.
ارسال: #۳۹۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Hamed90 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  این خیلی خوبه.خواهش می کنم تجربه هاتون دراین زمینه رو مطرح کنید تاهمه استفاده کنن.

خواهش میکنم. الان پستتون رو دیدم.فکر کنم اینجا تو این موضوع فرم جای مناسبی نباشه دوست عزیز. میخوان خصوصی پیام بدم. شاید به دردتون خوند اطلاعات اندکم.

بله حتما .البته منظورمن هم دراین تاپیک نبود.به نظرم همه کسایی که قصد ورود به کارشناسی ارشد رو دارند باید ازتجارب کسایی که در زمینه تحقیقات تجربه دارند استفاده کنند حتی اگر یک خط باشه.چون خودشون باید در همین راه قدم بردارند.وگرنه ارشد به چه دردی خواهد خورداگر تحقیق ومطالعه در اون نباشه.

You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life
Winston Churchill
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , afrooz-OMD , shamim_s
ارسال: #۳۹۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Hamed90 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  راجع به سوال اول پایگاه من هرچی سر جلسه فک کردم و گزینه هارو با دقت خوندم دیدم واقعن هیچکدومش درست نیس
و ترجیح دادم نزنم
سوال ساختمان مشکلی نداشت
اخه مشکل اینجاست که ازمون ازمایشی نبودم که دست و پنجه نرم کنمSmile واسه همین گفتم شاید یکی تو ساختمان.

ببخشید حامد خان من منظورم با شخص شما نبود
من همون موقع واسه آزمونام سر اینجور سوالا کلی حرص میخوردم چون واقعن از نظر عقل و منطق گزینه ها اصن جور در نمیومد
توی کنکورم دوباره مردد شدم که گزینه آخر یا دوم رو بزنم ولی با توجه به اینکه این سوال یه سوال علمی بود نه تله هوشی ترجیح دادم ۲ رو بزنم
شاید مزیت آزمون دادن همین باشه که شمارو واسه هر سوال مزخرفی آماده میکنه...

سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed90
ارسال: #۳۹۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ
سلام

دفترچه من E بود
فقط شماره گزینه هارو یادداشت کردم
کسی نیست بگه من چجوری درصد هامو حساب کنم؟
همه حساب کردن، فقط من موندم :-(

خدایا قسمت و حکمتت بماند برای کسانی که درکش میکنند...برای من فقط معجزه کن..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)tararezaei نوشته شده توسط:  من متوجه نمیشم من دفترچه f بودم ولی کلیدا طبق c زده ولی فرقیم با f نداره
قضیه چیه حتی خیلیا که صددرصد مطمین بودم غلط از اب دراومده
نظرتون چیه دوستان
وااااای خدااااا با این حساب من همه رو غلط زدمHuh

دوست من منم دفترچم إف بوده. با مقایسه ای که کردم تفاوتی که بنظرم بین این ۲دفترچه هست رو بهتون میگم.
زبان نمیدونم. چون فقط ۱سوال زدم و وقتم تمام شدSmileا
گسسته ساختمان الگوریتم فرقی نداره
نرم شبکه پایگاه هوش سیستم گزینه ی ۲ و ۳ جابجاست
معماری گزینه ۱ و ۴ جابجاست
البته در مورد سوال ۸۶ شک دارم. نمیدونم. شاید گزینه ها همینا بودن! نمیدونم

سپاسگزارم دوست عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۴۰۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)Hamed90 نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ق.ظ)King2 نوشته شده توسط:  این خیلی خوبه.خواهش می کنم تجربه هاتون دراین زمینه رو مطرح کنید تاهمه استفاده کنن.

با سلام
آقا حامد Hamed90 میشه تجربیات خودتون رو در این زمینه واسه ما هم بذارید تا استفاده کنیم. لطفا" یه تاپیکی در این زمینه بزنید و اطلاعات خودتون رو در اختیار همه قرار بدین.
خیلی خیلی ممنونم از کمک ها و راهنمایی های شما, واقعا" لطف می کنید.
ارسال: #۴۰۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ
سلام هیچکی دفترچه E IT رو نداره؟
ارسال: #۴۰۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
دوستان کسی راجع به گرایش های سامانه های شبکه ای و سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران اطلاعاتی داره؟
ارسال: #۴۰۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ
شاید به دردتون بخوره ،پارسال یکی از دوستام با درصد های زیر
زبان ۱۷
مشترک ۳۷
تخصصی ۶۷
معماری ۰
تجارت ۰
رتبه اش ۱۱۷ شبکه وامنیت و۱۹۸ it شده بود
ارسال: #۴۰۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ)nanaz@ نوشته شده توسط:  شاید به دردتون بخوره ،پارسال یکی از دوستام با درصد های زیر
زبان ۱۷
مشترک ۳۷
تخصصی ۶۷
معماری ۰
تجارت ۰
رتبه اش ۱۱۷ شبکه وامنیت و۱۹۸ it شده بود

واقعن؟؟؟
با میانگین۳۷؟؟؟
فک میکردم باید با این میانگین بهتر ازین رتبه آورد..!

ارسال: #۴۰۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
کسی میدونه که با توجه به آسونیه سوالای دروس مشترک کسی که میانگین ۴۴ رو داره حدود رتبش چنده؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ۶۱ آیتی ۹۰ *tarannom* ۴ ۲,۰۳۹ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: parsanaz
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۱۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۲۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close