زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی الگوریتم گرایش هوش

ارسال: #۳۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
RE: طراحی الگوریتم گرایش هوش
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  میشد این گزینه
[tex]i\le k\le j\: \min(c_{j-k} p_k)[/tex]

منم همینو زدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ، توسط m-kafiyan.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۷ ب.ظ)at88 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  منم ۵ هرجوری که کشیدم ۵ میشد
هافمن ۵ میشد شک ندارم ۳بار من کشیدمش

اره منم چند بار چک کردم ۵ میشد

(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)hamedfayez نوشته شده توسط:  میشد این گزینه
[tex]i\le k\le j\: \min(c_{j-k} p_k)[/tex]

منم همینو زدم

منم همین رو زدم

اون یکی که پرسیده بود چند تا از گزینه ها درستند چی میشد؟؟؟ قاطی کردم چی کجا بوده!!! داده بود یا طراحی؟
ارسال: #۳۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)sourena نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این لینک درخت هافمن میسازه
برا گزینه چهارم این ورودی رو بدید :
abbbbcccccccccddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeffffffffffffffffffffffff​ffffffffffffggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
برا فیبوناچی هم این ورودی :
abbcccdddddeeeeeeeefffffffffffffggggggggggggggggggggg
با این فرض که n=7 هست درختی که برای گزینه ۴ تولید میشه طولانی تر از فیبوناچی یه پس گزینه ۴ درسته ... درسته؟
منم گزینه ۴ رو زدم ولی گزینه ۲ درسته اخه شما داخل این مثالی هم که زدید برای فیبوناچی اول باید ۲ تا a میگذاشتید

آینده همان است که ما می اندیشیمUndecided
ارسال: #۳۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط shiri.)
نظر من اینه در مورد تخص هوش:
ارتفاعه ۵ میشد.
اون سواله که چوب بود هر دو طرف مساوی داشت و هر بار از طول کل منهای وسطی رو با کل قطعه ها تشکیل میدادی و بعد وسطی رو میزاشتی کنارش.بین اینه ماکزیمم جوابه
داکسترارو نزدم
سوال اول رو هم یک منهای دو آلفا زدم.چون پایووتهایی که بزرگتر از الفا درصد بالا هستن یا کوچیکتر از الفا درصد کوچیک هستن.باعث میشن طول قسمت کوچیک از الفا درصد کمتر شه.
پس دو الفا درصد از یک کم میشه.
دو تا سوال دیگشم یکیشو اشتباه زدم.از بین اون سه تا عبارت یا دو تاش یا یکیش درسته(دقیق نمیدونم).
اون یک رو هم که بلمن فورد بود زدم ۲و۹۹
ارسال: #۳۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ق.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ)sourena نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این لینک درخت هافمن میسازه
برا گزینه چهارم این ورودی رو بدید :
abbbbcccccccccddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeffffffffffffffffffffffff​ffffffffffffggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
برا فیبوناچی هم این ورودی :
abbcccdddddeeeeeeeefffffffffffffggggggggggggggggggggg
با این فرض که n=7 هست درختی که برای گزینه ۴ تولید میشه طولانی تر از فیبوناچی یه پس گزینه ۴ درسته ... درسته؟
منم گزینه ۴ رو زدم ولی گزینه ۲ درسته اخه شما داخل این مثالی هم که زدید برای فیبوناچی اول باید ۲ تا a میگذاشتید

سلام
میشه توان دو ها.
چون واضحه که هر چی پراکندگی تعداد حروف بیشتر باشه هافمن کارآمد تره.
ارسال: #۳۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ ب.ظ
طراحی الگوریتم گرایش هوش
(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۴ ب.ظ)str93 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۴ را پارسه گفته ۳ میشه Confused به نظرتون غلط نیست؟!

نه Big Grin منم زدم ۳

مگرمی شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
ارسال: #۳۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
طراحی الگوریتم گرایش هوش
به عقیده من که ۱۱۴ گزینه ۱ میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: str93
ارسال: #۳۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۲۲ ب.ظ
طراحی الگوریتم گرایش هوش
به نظرم پارسه اشتباه حل کرده
قبول دارین ما باید بتونیم p_r رو هم داشته باشیم. چون شاید نیاز به برش نباشه و یه تکه کامل سودش بیشتر باشه. قبوله؟
در حالی که گزینه ۳ به ما p_r رو نمیده

واقعا عجب تحلیلای آبکی من واسه سوالا اختراع میکنمSmile
سر امتحان به همین راحتی من این سوال رو جواب دادم
اگه غلط باشه شراح سوالو میکشم

دوستان خیلی به حل پارسه توجه نکنین
برین حل پارسالشو نگاه کنین. دو تا از طراحی الگوریتم ها رو اشتباه حل کرده
تو سایت konkur.in موجوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza , str93
ارسال: #۳۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط obdurate.)
طراحی الگوریتم گرایش هوش
سلام ، اولین سوال الگوریتم که Randomized QuickSort بود رو چی زدید؟!

جواب سوال ۱۱۳ که راجع به الگوریتم بلمن فورد بود چی میشد؟
من با توجه به اینکه گراف خلوت بود و الگوریتم بلمن فورد در گراف خلوت در بدترین حالت (O (n^2 هست ردم گزینه ی ۱ که «۱۰۰ و ۱۰۰۰۰» است... اما جوابیه ی پارسه میگه ۲ و ۹۹!! جواب درست چیه؟؟؟
ارسال: #۴۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام ، اولین سوال الگوریتم که Randomized QuickSort بود رو چی زدید؟!
به نظر من گزینه ۱ میشه.
اما واسه این سوال باید صبر کرد کلید خود سنجش بیاد.
ارسال: #۴۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ ب.ظ
طراحی الگوریتم گرایش هوش
منم زدم ۱
ارسال: #۴۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام ، اولین سوال الگوریتم که Randomized QuickSort بود رو چی زدید؟!

من با توجه به اینکه گراف خلوت بود و الگوریتم بلمن فورد در گراف خلوت در بدترین حالت (O (n^2 هست ردم گزینه ی ۱ که «۱۰۰ و ۱۰۰۰۰» است... اما جوابیه ی پارسه میگه ۲ و ۹۹!! جواب درست چیه؟؟؟

اگر طبق گرافی که داده بود ترتیب یال ها رو از سمت چپ به راست به الگوریتم بلمن فورد بدیم کمینه تعداد مراحل رسیدن به جواب یعنی ۲ به دست میاد. (۱ مرحله تمامی رئوس مقدار صحیح فاصله خودشون رو میگیرن و مرحله دوم تغییری حاصل نمیشه و الگوریتم به پایان میرسه)
حالا اگر ترتیب یال ها رو بازم طبق همون شکلی که داده منتها ایندفعه از راست به چپ به الگوریتم بلمن فورد بدیم، حالت بیشینه که ۱۰۰ مرحله باشه بوجود میاد(۹۹ مرحله جهت به روز رسانی راس های شماره نود و نه تا راس شماره یک و در آخر هم ۱ مرحله برای اتمام الگوریتم)
پس طبق این حل جواب میشه ۲ و ۱۰۰!
 سپاس‌گزاری شده توسط: obdurate
ارسال: #۴۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۹ ب.ظ، توسط sarah85.)
دوستان در این لینک میتونید فایل های تصویری که ثابت می کنه سوال ۱۱۱ دو جواب داره رو ببینید

ارسال: #۴۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط obdurate.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ)masoud1459 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ق.ظ)obdurate نوشته شده توسط:  سلام ، اولین سوال الگوریتم که Randomized QuickSort بود رو چی زدید؟!

اگر طبق گرافی که داده بود ترتیب یال ها رو از سمت چپ به راست به الگوریتم بلمن فورد بدیم کمینه تعداد مراحل رسیدن به جواب یعنی ۲ به دست میاد. (۱ مرحله تمامی رئوس مقدار صحیح فاصله خودشون رو میگیرن و مرحله دوم تغییری حاصل نمیشه و الگوریتم به پایان میرسه)
حالا اگر ترتیب یال ها رو بازم طبق همون شکلی که داده منتها ایندفعه از راست به چپ به الگوریتم بلمن فورد بدیم، حالت بیشینه که ۱۰۰ مرحله باشه بوجود میاد(۹۹ مرحله جهت به روز رسانی راس های شماره نود و نه تا راس شماره یک و در آخر هم ۱ مرحله برای اتمام الگوریتم)
پس طبق این حل جواب میشه ۲ و ۱۰۰!

مرسی از پاسختون، آره با این استدلال موافقم... اما الگوریتم بلمن فورد از مرتبه ی (O(V.E هست و من رو حساب اینکه گراف خلوته گفتم که در بدترین حالت از مرتبه ی (O(n^2 میشه و درنتیجه گزینه ی ۱۰۰۰۰ رو انتخاب کردم....
سوال جالبی بود ولی خیلی نامردی بود نباید چنین گزینه ای میدادن...Sad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۳۵۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۸۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close