زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسانی که به آقای تنهایی انتقاد دارن اینجا بیان کنن

نظرسنجی: آیا به نظرتون آقای تنهایی تو پستاشون عادلانه قضاوت میکنن؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۴۸/۷۲%
    بله ۴۸/۷۲%
۱۹ ۴۸/۷۲%
  • ۲۵/۶۴%
    خیر ۲۵/۶۴%
۱۰ ۲۵/۶۴%
  • ۲۵/۶۴%
    نظری ندارم ۲۵/۶۴%
۱۰ ۲۵/۶۴%
در کل ۳۹ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۱ ق.ظ
کلی خنده‌ام گرفت به مطلب
جالب بود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ ق.ظ
راستش من الآن یه ساعته پشت در موندم. پس وردم رفته بود و یه هفت هشت باری پسورد گرفتم. حالا این بماند.
فقط خواستم بگم انتقاد با قضاوت فرق میکنه!!! قضاوت کار قاضی هست و اصول خودش رو داره از آقای تنهایی هم انتظار نمیره اگه در قضاوت اشتباه کردن بر ایشون خرده بگیریم.
نظر هر فردی محترمه . هر کسی میتونه بدون توهین به دیگران یا جوامع دیگه اظهار نظر کنه. توهین که مطرح نبوده ولی اگه به کسی برخورده خود اون شخص میتونه بگه. البته من نمیدونم اساتید محترم دانشگاه شریف این تالار رو میخونن یا نه ،که اعتراض کنن و جواب بدن. ولی بهر حال اگه استادی هم نسبت به جایگاه خودش ضعیف هست تبلیغ این امر و قراردادنش در معرض دید این همه کاربر رو درست نمیدونم. بهر حال آقای تنهایی خودشون به خانواده دانشگاه شریف تعلق دارن و از قدیم گفته اند حرمت امامزاده را متولی نگهمیداره. باز کردن این بحث در این تالار از دید من پسندیده نیست.
البته اگه راهنمایی برای افرادی است که میخوان مثلا" بین دانشگاه شریف و اصفهان یکی رو انتخاب کنن در حد راهنمایی بسیار هم مطلوبه و بسیار دوستان این تالار نیازمند این اطلاعاتند.
در کل زحمات آقای تنهایی بر من پوشیده نیست. اگر انتقادی هم هست در حد چند جمله بالا و در حد گله یک برادر کوچکتره. براشون بیش از پیش آرزوی موفقیت میکنم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: کسانی که به آقای تنهایی انتقاد دارن اینجا بیان کنن
(۲۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۲۰ ب.ظ)Arshad.IT90 نوشته شده توسط:  
کسانی که روحیه انتقاد پذیری ندارن رو نمیشه مورد انتقاد قرار داد.
البته بهتره بگم که‌: نباید مورد انتقاد قرار داد.

جالبه برام که چطور با وجود چنین اصلی، اون هم در جامعه بزرگی مثل کشور خودمون، (چه برسه به اینجا)، اصلی که به شدت نهادینه شده هست!!! بازم هستند کسانی که گمان می کنند می تونند انتقاد کنند و حتا احتمال این رو هم نمی دن که ممکنه با سانسور مستقیم مواجه بشن؟! سانسوری در حد حذف موضوع!!!

قابل توجه انتقاد پذیرها:
فکر نمیکنید دیگه زیادی دارید کشش میدید؟ این قضیه با حذف موضوع "خداحافظی ..." تموم شده بود ولی شما بازم یه جای دیگه واسه حاشیه سازی و ... (دوستان کلمه مناسب رو حدس بزنند) پیدا کردید و دارید بین دوتا سایت حرف میارید و میبرید!

تا جایی که خبر دارم تو اون موضوع هرچی بود در مورد ارشد خانم بود، رو چه حسابی این قضیه رو به عنوان سانسور مانشت میدونید!؟ انتقادی از مانشت شده بود؟ چیزی به ضرر مانشتی‌ها تو اون موضوع بود؟ هر چی بود نقاط ضعف و عیب و ایرادهای سایت ارشد خانم بود که! جای شما بودم از دکتر تشکر هم میکردم!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۷۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۳,۵۸۱ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  تست جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۰ ۱,۷۳۷ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
Sad جمع کننده پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۸ ۶,۹۶۹ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۶۱۴ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۸۳۶ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Exclamation جمع کننده با پیش گویی رقم نقلی Sanazzz ۴ ۴,۱۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۴ ب.ظ
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۷۱۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close