زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بافرسه حالته سوال کنکور۹۰و۸۷

ارسال:

mzha پرسیده:

بافرسه حالته سوال کنکور۹۰و۸۷

سلام دوستان
من توی حل این دوتاسوال دچار مشکل شدم
توشکل ۱حل۱امده ونات بافرراروی کل خروجی گذاشته وجوابوبه دس اورده توی شکل ۲امده بافررافقط به ورودی اولیه داده وجواب درست روبه دست اورده(حل۲شکل۲)حالااگه شکل اول روباراه دوم(نات رو فقط به ورودی اولیه داده)حل کنیم جواب صحیح به دس نمیاد(شکل۱حل۲)واگه شکل۲روباحل اول(نات بافر وربه کل خروجی بدیم شکل۲حل۱)جواب درست به دست نمیاد لطفاراهنمایی کنید من کجا رو مشکل دارم
به خاطر کیفیت نه چندان خوب تصاویر ببخشید
سپاس

فایل‌(های) پیوست شده
New folder.zip
اندازه فایل: ۱۶۴/۳۷ KB
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

MiladCr7 پاسخ داده:

RE: بافرسه حالته سوال کنکور۹۰و۸۷

سلام.فک کنم با حالتی که خروجی بافر ۳ حالته not میشه مشکل دارید ببینید روش صحیح حل اینه که متغیر کنترلی not نشه و فقط ورودی
not شه ولی تو کنکور ارشد مثل اینکه متغیر کنترلی و ورودی با هم not میشن.شما هر دو تا روش رو برید ببینید کدوم جواب میده!!معمولا هر سوالی به یه روش حل کرده!!!ولی اولویت با اینه که متغیر کنترلی not نشه.یعنی اگه هر دو جواب رو دیدید اولویت با اینه که متغیر کنترلی not نشه

ارسال:

Farzamm پاسخ داده:

خیر / توی کنکور متغیر کنترلی not نمی شود (به طور کلی یه سوال غلط آمده است که حذف هم شده است).
همیشه راه حل درست را بروید یعنی از همان قانون Shannon برای حل این سوالات استفاده کنید (خروجی را بر اساس مقادیر مختلف متغیرهای کنترلی بدست آورید).
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mzha پاسخ داده:

تشکراز جوابتون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بافر ۳ حالته ali.majed.ha ۴ ۲,۵۸۴ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  بافر سه حالته کنکور ۹۳ مهندسی نرم افزار joyebright ۱۲ ۹,۰۹۶ ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  not روی کنترلر بافر سه حالته اثر داره ؟ ریحان ۸ ۴,۶۷۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ریحان
  Not شدن خروجی بافر ۳ حالته!!!دولتی ۸۵ MiladCr7 ۹ ۳,۸۰۲ ۱۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  -فوری-NOT کردن خروجی بافر سه حالته!!! MiladCr7 ۴ ۳,۱۸۷ ۱۵ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: MiladCr7
Thumbs Up اگر خروجی بافر سه حالته Not بشود ایا روی متغییر کنترلی هم تاثیر دارد؟ Aliteh ۳ ۳,۲۲۰ ۰۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  Bus مشترک در کامپیوتر پایه، از Mux استفاده میشه یا از بافر سه حالته؟ jahanmanesh ۲ ۲,۸۹۴ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: jahanmanesh
  سوال ۶۳ مدار منطقی-کنکور سال ۱۳۹۲-نتیجه PLA با خروجی های بافر سه حالته deledivouneh ۱ ۲,۱۳۳ ۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: farham_heidari
  یک سوال مهم از بافرهای سه حالته برای ساخت باس csharpisatechnology ۲ ۲,۸۵۸ ۰۷ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: csharpisatechnology
  ساختار بافر سه حالته Donna ۴ ۱۰,۷۷۰ ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Fardad-A

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close