زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره ی ارشد ای تی حیاتیه لطفن راهمنماییم کنید

ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۴۹ ب.ظ
Video مشاوره ی ارشد ای تی حیاتیه لطفن راهمنماییم کنید
سلام
من واسه ارشد ای تی از اواخر شهریور شروع کردم خیلی سعی کردم ولی خب بعد این هیچ امکانی برا خوندنه کتاب جدید یا مطلب جدید ندارم فرصتش نیس منم خیلی فراموش کارم خیلی ب مرور احتیاج دارم تو این مدت (ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، شبکه ، مدیریت، نرم افزار و سیستم عامل خوندم) اول نرم افزارو با پوران خوندم ولی دیدم واقن ب درد نخوره جدیدن ی مدرسان شریف گرفتم واسه نرم افزار ولی جدن تو مغزم نمیره با وجود اینکه ی بار کلشر قبلن با پوران خوندم مطالب خیلی شبیه همن عصبی میشم اصن بعد تصمیم دارم فقط فصلای مهممشو بخونم ولی ی دلمم میگه اگه تو رو درسای دیگت جای این وقت بزاری بیشتر ب نفعته ولی میترسن با اونیکیا قبول نشم
من دانشگاه روزانه و سراسری میخام فقط و تسلطم رو بقیه درسا نسبتن خوبه
بنظرتون من امید قبولی هس واسم؟چ برنامه ای واسه بعد این پیشنهاد میکنین میدونم شخصیت ب شخصیت فرق داره اما من تو این مدت از همه ی زندگیم زدم بدونم برنامه ی موفقیتم چیه هر چی باشه هر جوری انجامش میدم...
مرسی قبلن برای وقتی ک گزاشتین ممنون برا همفکریاتون...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ
سلام راستش من برنامه ای برای عرضه ندارم اما یه نکته ای هست که هر چند خودم یکمی دیر بهش پی بردم اما واقعا بهش اعتقاد دارم.شما یک بار سعی کنید درس رو به هر قیمتی شده بفهمیداز هیچ مساله ای سرسری عبور نکنید اگر شده رو یه نکته ساعت ها فکر کنید و جست و جو کنید تا دلیل و شهود کافی ازش به دست بیارید به صورت ساده هیچ چیز رو حفط نکنید برای هر چیزی در درجه اول اثبات دقیق و از اون مهمتر یه شهود خیلی قوی داشته باشید.
حالا میتونید برید سر تست زدن ، توی تست زدن از همون تست اول فکر کنید پاسخ نامه ای نیست ساعت ها هم اگر شده روی سوال فکر کنید.سوال اول ممکنه یه ساعت وقتتون رو بگیره سوال بعدی میشه نیم ساعت و از سوالای ۵-۶ به بعد دیگه حل سوالای اون بخش براتون بدیهی و لذت بخش میشه.
این طوری مطالب به سختی فراموشتون میشه چون ازش شهود دارید.میدونید چرا جمع و ضرب اینقدر براتون بدیهیه چون ناخودآگاه مغز از مساله تصویر سازی می کنه براتون و جواب رو میفهمین.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHahr-Zad
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط flowerirani.)
RE: مشاوره ی ارشد ای تی حیاتیه لطفن راهمنماییم کنید
(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۹ ب.ظ)SHahr-Zad نوشته شده توسط:  سلام
من واسه ارشد ای تی از اواخر شهریور شروع کردم خیلی سعی کردم ولی خب بعد این هیچ امکانی برا خوندنه کتاب جدید یا مطلب جدید ندارم فرصتش نیس منم خیلی فراموش کارم خیلی ب مرور احتیاج دارم تو این مدت (ساختمان داده ، طراحی الگوریتم ، شبکه ، مدیریت، نرم افزار و سیستم عامل خوندم) اول نرم افزارو با پوران خوندم ولی دیدم واقن ب درد نخوره جدیدن ی مدرسان شریف گرفتم واسه نرم افزار ولی جدن تو مغزم نمیره با وجود اینکه ی بار کلشر قبلن با پوران خوندم مطالب خیلی شبیه همن عصبی میشم اصن بعد تصمیم دارم فقط فصلای مهممشو بخونم ولی ی دلمم میگه اگه تو رو درسای دیگت جای این وقت بزاری بیشتر ب نفعته ولی میترسن با اونیکیا قبول نشم
من دانشگاه روزانه و سراسری میخام فقط و تسلطم رو بقیه درسا نسبتن خوبه
بنظرتون من امید قبولی هس واسم؟چ برنامه ای واسه بعد این پیشنهاد میکنین میدونم شخصیت ب شخصیت فرق داره اما من تو این مدت از همه ی زندگیم زدم بدونم برنامه ی موفقیتم چیه هر چی باشه هر جوری انجامش میدم...
مرسی قبلن برای وقتی ک گزاشتین ممنون برا همفکریاتون...
=============
خیلی خوبه شما ۹۰٪ راه ر ورفتی
اولا بگم ۵۴روز مونده منم مث شما ایتی ام به هیچ وجه دیر نیست ۵۴روز میشه دنیا رو عوض کرد اگر تلاشتو ادامه بدی من تازه نصف شدم پس عقب نیستین.
به نظر من بهتره شما مطالبتونو یه ذره ادامه بدین شما اگر سیستم خوب و مسلط هستین حتما حتما بایدپایگاه یا هوشم به درساتون اضافه کنین میشه ۷درس اگر تسلططتون ۱۰۰ باشه چرا که نه شما میانگینتون ۵۰ بشه رتبتون زیر ۱۰۰ تجارت میشه
بعدش مهندسی نرم افزار رو از همون مدرسان بخونین و اولویتت رو بزارین روی تستها اول
هم تستهای تالیفی هم کنکوریشونو اول میخونید میزنید
تست زدنم یکی یکی زدن نیست گول خودت بزنی
یه صفحه تست میزنی میری جوابها رو چک میکنی
زمان میگیری ببینی مثلا ۱۰تست صفحه اولی چقدر زمان برد بای دسعی کنی حداکثر ۲دقیقه بیشتر نشه
بار بعدی صفحه بعدی زمانو کم کنی
بعد سوالات غلططتو پیدا میکنی نکته هاشو مینویسی میری درسنامه همون قسمت نرم افزار رو میخونی چون شما یه دور نرم افزار خوندی اینجوری میگم اول تست
یادتون باشه چون شما یه دور خوندی ترم افزارو میگم
فصل اخر مدرسانو رو هم قشنگ از اولش بشین دوباره بخون چون جدیدا طراحان محترم گیر دادن به اون فصل
راستی روش افزایشی رو تو مدرسان بشین بخون سوال مدل افزایشی ر وکه مولف پارسه هم پارسال بعد کنکور اشتباه حل کرد به راحتی میشد حل کرد چون خیلی قشنگ گفته صفحه ۱۱مورد ۴ .
اینم بگم وقتی به دید مسخره و بازی به درسها نگه کردی موفق میشی مهندسی درس سختی نیست شما بادقت بخون به خودتم انقدر تلقین نکنید که سخته نیست بخدا نیست.
سخت الگوریتمه نه مهندسی .
درسهای دیگه تم از ضرائب دو حتما یه دونه دیگه بهش اضافه کن
۲۰روز اخرتم فقط مرور کن وتست بزن یا اگر کندی ۳۰روز اخر.
اما به نظر حقیر باز م بخون خصوصا نرم افزارو یه درس دیگه ضریب ۲
حرف اخر :
اگر این چندتا درسو مسلط هستی بدون؛ شانس بسیار بالایی داری یادت باشه نصف کنکور شانسه از ته دلت دعا کن بخدا توکل کن سال بعد مصاجبه تو خواهیم خوند
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SHahr-Zad
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ

واقعن پیشنهاده خوبی بود اینکه من بجای تمرکزه زیاد روی نرم افزار برم پایگاه داده بخونم مثلن نرم افزارو باتست یاد بگیرم و رو سه فصل اخر تمرکز کنم جدن ممنونم حتمن انجامش میدم مرسیی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: flowerirani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۳۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۷۵۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۴۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۹۰۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۹۰۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۶۳ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۹۷۷ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close