زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشعار مرحوم سپهر

ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ ق.ظ
اشعار مرحوم سپهر
بچه‌ها یه آدرس میزارم که حاوی چندتا دکلمه هست که مربوط به جبهه میشه اما جدا از این خیلی قشنگ هستن‌، پیشنهاد میکنم اول ۲ مورد زیر رو دانلود کنید بعد اگه دوست دارید بقیه رو دانلود کنید
۱- اتل متل یه مادر
۲- اتل متل یه بابا
آدرس‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yas67 , - rasool - , هاتف , Parva , parimehraban , انرژی مثبت
ارسال:
۲۱ مرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ ق.ظ
RE: اشعار مرحوم سپهر
(۲۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بچه‌ها یه آدرس میزارم که حاوی چندتا دکلمه هست
دستتون درد نکنه.
واقعا این اشعار جای تامل داره، من خیلی وقت پیش با سپهر آشنا شدم، فوق العاده است.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال:
۲۲ مرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
اشعار مرحوم سپهر
خیلی تاثیر گذار بودند ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [اشعار مهدوی] آقا اجازه! این دو سه خط را خودت بخوان! hamed_k2 ۸ ۴,۵۳۵ ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  مصاحبه با رتبه ۵ گرایش شبکه، ۳۹ تجارت رشته آی تی(سپهر) Fardad-A ۱ ۸,۹۸۸ ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Mindhunter
  [دانلود] جزوه محاسبات استاد سپهریان سال ۹۰ هاتف ۲ ۷,۵۲۳ ۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: هاتف

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close