زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست جدیدترین ویس طراحی الگوریتم دکتر سید جوادی

ارسال:

ma3070 پرسیده:

درخواست جدیدترین ویس طراحی الگوریتم دکتر سید جوادی

سلام دوستان
درسته که مباحث درسی از سال ۸۸ تا کنون تغییری نکرده و برای درک مطالب درسی طراحی الگوریتم همین ویس سال۸۸ دکتر سید جوادی کفایت میکند اما حل سوالات ۵ سال اخیر که برای ما مهم تر از سوالات قبل تر هست در ویس سال ۸۸ موجود نیست
بنابراین از کسانی که کلاس دکتر سید جوادی امسال یا حداقل پارسال شرکت کردند عاجزانه تقاضا میکنم ویس کلاشون و جزوشون رو در اخیارمون بگذارند!!
من تو درس الگوریتم خیلی خیلی مشکل داشتم از وقتی دارم ویس های سال ۸۸ رو گوش میدم خداروشکر خیلی خوب دارم میفهمم همچنین سوالات رو که در کتاب های مختلف با راه حل های عجیب و خلاصه یا بسیار طولانی توضیح داده شده رو ایشون خیلی قشنگ توضیح میدن بنابراین واقعا نیازمند حل سوالات اخیر و توضیح های ایشون برای سوال های اخیر هستم
خواهش میکنم هرکس دسترسی به این ویس ها و جزوه ها داره دریغ نکنه دعاش میکنم.
در ضمن شنیدم دکتر سید جوادی ۱۰۰ سوال به درد بخور کتاب ۶۰۰ مساله رو هم حل کردند اگر ویس اون جلسات را هم کسی داره ممنون میشم
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

sana70 پاسخ داده:

RE: درخواست جدیدترین ویس طراحی الگوریتم دکتر سید جوادی

بچه ها کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال:

flowerirani پاسخ داده:

من صداهای سید جوادی رو اکیدا شنیدم بهتره گوش بدم و ندارم یوسفی هم بدرد نمیخوره
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

ma3070 پاسخ داده:

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(20 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

===================
سلام بچه ها من صدای ۹۲شو دارم ۹جلسه اما بجون خودم یوسفی بهتره چرا چون یوسفی همه منابع رو خونده به روزترین استاده اون۱۰۰سوالم ایشون تقریبا همونا رو حل کرده درضمن شما اخر کتاب یوسفی ۹۵سوا حل کن شک نکن امسال ازتو همون سوالات سوال میبینی من حل تست یوسفی ام دارم خاستی بگو در ضمن حل تست دکترسید جوادی رو ندارم
هادی یوسفی پارسال ۲سوال ر وعینا واسه ما حل کرد تو ایتی ۲تا هم الگوریتم یعنی تو حل تستش ۴تاسوال کپی پیست بود یکی ادغام دوتا هیپ یکی هم جوزف

عزیز لطف میکنید برامون بذاریدشون
خم ویس های سید جوادی و هم حل تمرین یوسفی
ممنون از لطفتون

در ضمن منظورتون از ۹۵ سوال اخر یوسفی که حل کنم چیه؟؟ تو پوران هس؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

ldns0098 پاسخ داده:

Re: RE: درخواست جدیدترین ویس طراحی الگوریتم دکتر سید جوادی

(۲۰ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  اون۱۰۰سوالم ایشون تقریبا همونا رو حل کرده درضمن شما اخر کتاب یوسفی ۹۵سوا حل کن شک نکن امسال ازتو همون سوالات سوال میبینی من حل تست یوسفی ام دارم خاستی بگو در ضمن حل تست دکترسید جوادی رو ندارم
هادی یوسفی پارسال ۲سوال ر وعینا واسه ما حل کرد تو ایتی ۲تا هم الگوریتم یعنی تو حل تستش ۴تاسوال کپی پیست بود یکی ادغام دوتا هیپ یکی هم جوزف

لطف میکنین بذارین همون یوسفی رو؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۸۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۴۸ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۶ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۲۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۰۹ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پی دی اف های سید ناصر رضوی ardaaalan ۳ ۴,۲۳۵ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۷۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۰۲ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close