زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع پایان نامه ارشد درباره کاهش مصرف انرژی در شبکه های حسگر بی سیم

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
سلام.به نظرتون این موضوع برای ارشد چطوره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سلام،
دو تا نکته رو باید لحاظ کنید؛
اول اینکه انرژی یک شبکه حسگر رو سرویس ها یا تسک های مختلفی که شبکه ارائه یا انجام میده مصرف می کنن؛ مثلا data gathering یا مسیریابی یا localization یا event detection یا tracking و چیزای مشابه؛
چگونگی و میزان مصرف انرژی هر کدوم از این تسک ها متفاوته؛ شما باید ابتدا با در نظر گرفتن یکی از این تسک ها (مسئله ها)، خودتون رو محدود به دقیقا یک صورت مسئله کنید و بعد با خوندن روشهای قبلی در اون حوزه، مشکل اونها رو پیدا کنید و بعد ایده یا ادعای خودتون رو مثلا با هدف کاهش مصرف انرژی به عنوان موضوع پروپوزال مطرح کنید؛

دوم، شبکه های حسگر فیلدی هست که در حال حاضر در خیلی از تسک های لایه کاربرد بسیار غنیه و ایده دادن یکم سخته؛ اما در لایه فیزیکی جای کار هست که یکم از فضای الگوریتمیک دور میشه؛ پیشنهاد میکنم به سراغ شبکه های حسگر با ویژگی خاص برید مثل شبکه های مش یا شبکه های زیر آب یا شبکه های نانو سنسور یا شبکه های حسگر موبایل یا چیزای اینطوری؛ البته اطلاعات من مربوط به حدودا دو سه سال پیشه؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: mc2013 , سجاد۶۷ , maryam dr
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
مرسی.از اینایی که گفتین کدوم راحت ترن.تو کدوم موضوع زودتر به نتیجه میرسم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ
مرسی.حالا تو کدوم راحت تر به نتیجه میرسم؟
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ
اگر در مورد کاهش مصرف انرژی در شبکه حسگر بیسیم یک جستجوی کلی کنید بیشتر با مباحث مربوط با خوشه بندی در این شبکه ها مواجه می شوید که در مبحث خوشه بندی مواردی از قبیل انتخاب سرخوشه مورد بحث هستش و ....
روش های مختلفی هم برای کاهش مصرف انرژی شبکه حسگر ارائه شده...
به طور کلی کارهای زیادی انجام شده و انتخاب و ارائه یک راهکار جدید و یا بهبود روش های موجود را باید بررسی کنید
موقق باشید ...

نباید وایستیم ؛ باید بریم برسیم به چیزایی که خواستیم ....
چون زندگی جلو میره ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: mc2013 , سجاد۶۷
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ق.ظ
منم میخوام راجب به همین کاهش مصرف انرژی در شبکه های حسگر بیسیم از طریق خوشه بندی کار کنم ولی نمیدونم روی چه چیز جدیدی میشه کار کرد چون طبق گفته شما خیلی در این زمینه کار شده مخصوصا راجع به الگوریتم leach نمیدونم چکار باید کرد میشه بیشتر راهنمایی کنید ممنون
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
سلام منم دارم رو همین مساله کار میکنم ... منم موندم چی الان جدیده !!
بیاید با هم کار کنیم
نظرتون چیه ؟؟

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
RE: موضوع پایان نامه ارشد درباره کاهش مصرف انرژی در شبکه های حسگر بی سیم
سلام دوستان. بنده دارم روی این موضوع کار می کنم. بهبود مصرف انرژی در شبکه های MWSN به کمک یک روش خوشه بندی.
الان اواخر کار هستم و مقاله رو هم جم و جور کردم.
والله چی بگم. این موضوع بسیار داغ بوده زمان خودش. اولین پروتکل بین لایه ای توسط خانم heinzelman که فارغ التحصیل M.I.T بودن، ارائه شد. بنده چندین بار مراحمشون شدم چن تا سوال پرسیدم، بعد یه مدت کلا دیگه جواب سوالات رو نمی داد. خخخ . رفتم تو رزومه شون ظاهرا ایشون فازش عوض شده!
منظورم اینه که یکم داره قدیمی میشه. الان شما همین الان برو تو گوگل بنویس : بهبود انرژی در شبکه های حسگر بیسیم به کمک پنیر یا ماست !!! چند تا روش براتون میاره خخخخ .
به نظرم دوستانی که دارن موضوع پایان نامه انتخاب می کنن یه کم بیشتر تحقیق کنن بعد تصمیم بگیرن.
برای شخص خودم، اگه الان برمی گشتم به عقب شبکه های اجتماعی کار می کردم
البته بازم میگم که تو فاصله های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۸ و اینا خیلی موضوع داغی بوده. مخصوصا localization و بهبود انرژی.
این هم بگم که انتخاب سرخوشه رو کلا بی خیال شید. چون انقد روش ارائه شده که دیگه بهتره کسی بهش فک نکنه. این آواخر هرکی راجب انتخاب خوشه روش داده کلا چیز بچگانه ای نوشتن. پس بهتره شما هم بهش فک نکنید.
نکته آخرم این که دوستانی که به فکر اپلای هستن، تا جایی که من اطلاع دارم اپلای کردن با شبکه حسگر کار سخت تری هستش. چون جذابیت قبلیش رو از دست داده. و طبیعتا اساتید دانشگاه های خارجی کمتر بهش بها می دن.
ولی با این وجود من حساب کتاب زیاد کردم واسه اپلای خواهشا دوستان دعا کنن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , maryam dr , فیروزی
ارسال:
۳۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)mohammedi نوشته شده توسط:  سلام دوستان. بنده دارم روی این موضوع کار می کنم. بهبود مصرف انرژی در شبکه های MWSN به کمک یک روش خوشه بندی.
الان اواخر کار هستم و مقاله رو هم جم و جور کردم.
والله چی بگم. این موضوع بسیار داغ بوده زمان خودش. اولین پروتکل بین لایه ای توسط خانم heinzelman که فارغ التحصیل M.I.T بودن، ارائه شد. بنده چندین بار مراحمشون شدم چن تا سوال پرسیدم، بعد یه مدت کلا دیگه جواب سوالات رو نمی داد. خخخ . رفتم تو رزومه شون ظاهرا ایشون فازش عوض شده!
منظورم اینه که یکم داره قدیمی میشه. الان شما همین الان برو تو گوگل بنویس : بهبود انرژی در شبکه های حسگر بیسیم به کمک پنیر یا ماست !!! چند تا روش براتون میاره خخخخ .
به نظرم دوستانی که دارن موضوع پایان نامه انتخاب می کنن یه کم بیشتر تحقیق کنن بعد تصمیم بگیرن.
البته بازم میگم که تو فاصله های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۸ و اینا خیلی موضوع داغی بوده. مخصوصا localization و بهبود انرژی.
این هم بگم که انتخاب سرخوشه رو کلا بی خیال شید. چون انقد روش ارائه شده که دیگه بهتره کسی بهش فک نکنه. این آواخر هرکی راجب انتخاب خوشه روش داده کلا چیز بچگانه ای نوشتن. پس بهتره شما هم بهش فک نکنید.
نکته آخرم این که دوستانی که به فکر اپلای هستن، تا جایی که من اطلاع دارم اپلای کردن با شبکه حسگر کار سخت تری هستش. چون جذابیت قبلیش رو از دست داده. و طبیعتا اساتید دانشگاه های خارجی کمتر بهش بها می دن.
ولی با این وجود من حساب کتاب زیاد کردم واسه اپلای خواهشا دوستان دعا کنن Big Grin
سلام
من یه پروپوزال آماده برای روش تحقیق میخوام ولی در مورد موضوع محاسبات ابری بود و استاد گفت خیلی کلیه ، به نظرتون موضوعمو عوض کنم؟؟ اطلاعی در این مورد دارید؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedeh024
ارسال: #۱۰
۰۶ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: موضوع پایان نامه ارشد شبکه های cloud خصوصا paas
سلام دوستان
کسی درمورد شبکه های cloud تو زمینه plat form as a service اطلاعی داره؟برای پایان نامه ارشد میشه به جایی رسید؟
ارسال: #۱۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۰۴ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ)mohammedi نوشته شده توسط:  سلام دوستان. بنده دارم روی این موضوع کار می کنم. بهبود مصرف انرژی در شبکه های MWSN به کمک یک روش خوشه بندی.
الان اواخر کار هستم و مقاله رو هم جم و جور کرد[tex]salam\: dustan[/tex]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۵۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۳۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۹۳ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close