زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدهای رشته شناور

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ
کدهای رشته شناور
آقا من یه چیزی رو متوجه نشدم. من الان رشته ام IT هست آیا میتونم مهندسی نرم افزار رو به عنوان گرایش اصلی و IT رو به عنوان شناور انتخاب کنم یا فقط رشته های نرم افزار میتونن این کار رو انجام بدن؟

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۳ ق.ظ
RE: کدهای رشته شناور
خواهشا یکی جواب بده!!!!!!

Sent from my HTC EVA_UTL using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ
RE: کدهای رشته شناور
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ)itplus نوشته شده توسط:  آقا من یه چیزی رو متوجه نشدم. من الان رشته ام IT هست آیا میتونم مهندسی نرم افزار رو به عنوان گرایش اصلی و IT رو به عنوان شناور انتخاب کنم یا فقط رشته های نرم افزار میتونن این کار رو انجام بدن؟

میتونی هم نرم هم هم آیتی شرکت کنی

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۸ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۵۴۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۲۷۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  نحوه انصراف از انتخاب رشته یا کد رشته Sepideh96 ۳ ۶,۲۸۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  لیست انتخاب رشته پیشنهادی رشته آیتی هر دو گرایش alilash ۰ ۲,۰۶۷ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  قطعه کدهای الگوریتم درخت تصمیم درمتلب ایرانی۲۰۱۷ ۰ ۱,۶۵۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ایرانی۲۰۱۷
  تعیین بزرگترین و کوچکترین توان در ممیز شناور؟؟ explorer ۴ ۴,۵۴۳ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pe.esf
  دقت نمایش در ممیز شناور wskf ۰ ۱,۲۶۲ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: wskf
  ممیز شناور دکتری ۹۶ arash691 ۲ ۱,۶۲۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691
  ممیز شناور سال ۸۷ کامپیوتر arash691 ۳ ۳,۳۰۱ ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close