زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۸۵۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
چرا هیچ کس سواله منو نمیبینه خواهشن جواب من رو بدید؟
یعنی الان برای سال ۹۵ هم همین ضرایب و شرایط حفظ میشه؟ من میخوام برای ۹۵ برنامه ریزی کنم زبان بیشتر ازریاضی موثر است؟ و فرقی بین مشترک و تخصصی نیست بچه ها؟ من نرم افزار میخوام شرکت کنم خواهشن یه تحلیلی از مهم بودن دروس با توجه به ضرایب جدید بهم میدید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۵۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط Mahsash.)
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Alishadan84 نوشته شده توسط:  ا اخه من موندم،
ای تی و کامپیوتر د، و تا رشته کاملا مجزا از دوره کارشناسی هستند، حالا بدون هیچ تحلیل و کارشناسی بیاند دو تا رشته از ای تی بردارند بدند، یه رشته ی دیگه، اخه کجای منطقه
البته که کامپیوتر و ای تی هم خانواده اند، خوب اول باید کارشناسی بشه، صحبت بشهف اطلاع رسانی بشه ، بعد بیان با منطق یه کار منطقی کنن
اینجوری که نمیشه، اول صبح از خواب پا شی ، ببینی دنیا زیر و رو شده،
اخه کجا منطقه
حالا من موندم، ای تی با دو تا گرایش، که تقریبا نسبت به بقیه ی گرایش های هم خانواده اش ضعیف هستش، چطوری میتونه دووم بیاره
یعنی هر چه کاسه کوزه است سر ای تی شکسته میشه
حالا با این همه برنامه ریزی، بیان بهت بگن بابا همه کارات کشک بوده
اخه چی باید گفت

آخه کدوم کار این مملکت رو حساب و کتابه که این باشه؟؟؟

نمی‌دونم در جریانین یا نه. از ورودی ۹۳ یعنی امسال کلا رشته‌ی آی‌تی نداشتیم دیگه تو کارشناسی. رشته‌ی آی‌تی شده گرایش کامپیوتر. در همین راستا هم برداشتن بدون هیچ اطلاع قبلی این بلارو سر کنکور ارشد آی تی آوردن...

هر کسی هر کاری میخواد میکنه، اونوقت کسی صداش در نمیاد
یکی از استادامون میگفت ، یکی از دلایل پیشرفت جوامع میزان اعتراضات منطقی اوناست
ایا ما که هیچ گونه اعتراضی نمیکنیم، ادمای عقب مانده ای نیستیم؟

در این مورد اعتراض به نظر من جواب نمی‌ده. هیچ کاری نمی‌کنن. حالا شما می‌تونید کنار بیاید با شرایط جدید یا اینکه وقت و انرژیتون رو صرف فحش دادن به سنجش بکنید. انتخاب با خودتونه.
الان چقدر وقته ما تو اصفهان داریم به اسیدپاشی اعتراض می‌کنیم و خواستار دستگیری فرد جانی هستیم. اتفاقی افتاده؟ می‌دونین چند بار تجمع کردیم؟
من می‌گم تو کشوری که بدیهیات مدنی و اجتماعی توش به نتیجه نمی‌رسه صرف کردن انرژی سر این چیزها بیهوده‌ست. (من فعلا دنبال گرفتن حقوق مدنیم تو جامعه هستم. هروقت اونا درست شد می‌رسم به این چیزهای ریز و کوچک)

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  چرا هیچ کس سواله منو نمیبینه خواهشن جواب من رو بدید؟
یعنی الان برای سال ۹۵ هم همین ضرایب و شرایط حفظ میشه؟ من میخوام برای ۹۵ برنامه ریزی کنم زبان بیشتر ازریاضی موثر است؟ و فرقی بین مشترک و تخصصی نیست بچه ها؟ من نرم افزار میخوام شرکت کنم خواهشن یه تحلیلی از مهم بودن دروس با توجه به ضرایب جدید بهم میدید؟

چند نفر بهتون جواب دادن که!
منم می‌گم:
هیچی رو نمی‌شه روش حساب کرد! ضرایب کامپیوتر پارسال تغییر کرد امسال هم تغییر کرد. پس نمی‌شه روش حساب کرد. یهو دیدین سال بعد رشته کامپیوتر نداشتیم کلا!
ارسال: #۸۵۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۲ ب.ظ)hamedcan نوشته شده توسط:  محاسبات حجمش کمه اما سخت تره
آمار حجیمه اما می شه راحت زد.
پارسه هم یه کتاب آمار داره خیلی خوبه،خواستی بخونی اینو بخون
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
بماند که رفتار مناسبی کلا نداشتن.من حالا نمیدونم دلیلش چی بود!!
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
گفت نه وقت خودتونو بگیرید نه وقت منو!!!!
گفت این فقط راجب ۱رشته که نیست من بیفتم دنبالش!!!!
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
خداحافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
................................................................................​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
بچه ها بیخیال.بخاری ازینا در نمیاد...
بشدت غمگین.عصبانی و مستاصلم.
فقط دارم فکر میکنم الان چکار کنم که بهترین راه باشه!!
مملک کجا کاراش درست بوده این دومیش باشه.
بهترین کار چیه بچه ها؟؟؟منظورم برنامه درسیه.
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااا

بچه ها میشه یه کتاب خوب واسه مدیریت بهم پیشنهاد بدید؟
همینطور واسه مدار الکتریکی.
و اینکه شما این درس انتقال داده رو دیدید؟؟چجوریه؟؟تو چه مایه اییه اصن؟
بعد یکی بگه محاسبات آسون تره یا آمار؟؟
لطفا جواب منو بدید تا زودتر یه خاکی بسرم بریزم Sad
مجبوریم نرم افزارو اصلی و آی تی رو شناور شرکت کنیم!

واقعا??
همه کامپیوتریا ک میگن محاسبات ساده تره که!!شما اولین نفریدSmile
مدارالکتریکی چی خوب و جامع و روونه

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۸۵۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
منم میخوام همین کارو بکنم البته من ریاضی رو از اول حذف کردم اما محاسباتو حذف نکن راحته بخون....
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrg_vb
ارسال: #۸۶۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
یه سوال؟
الان بچه های کارشناسی شریف هم از این موضوع بی اطلاع بودن آیا؟؟؟؟؟؟

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۸۶۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
من منظورم مهم بودن دروس نسبت به ضرایبه همین امساله که عوض شده.الان به ترتیب اولویت اهمیت با کدومه؟ زبان مشترک ریاضی و تخصصی لطفا جواب بدید بچه ها؟
ارسال: #۸۶۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
nike free run 5.0 cyber Monday vq12

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Monkey Parking will permit users auction benefits their spots

t want and truly informed about risks and side effects should they be deemed necessary,

and Drake, saying, "I ain't gon' cry this time!"Aiko performed with John Legend, singing "The Worst" as he played piano

She looks to be beautiful cycled for more information about enjoy a multi function real Italian espresso while some of the all over the orbit

ارسال: #۸۶۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ، توسط Aurora.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  وقتی فک میکنم خندم میگیره هدفم شبکه شریفه حالا نگاه کنین:
بخش اول : اوضاعه شبکه کلا از هم پاشید انگار نارنجک خورد
بخش دوم: شریف تحریم شد.
حالا قضاوت با شماست.

قضیه تحریم چیه؟
بیاین همگی بهم قول بدیم توو گرایشه خودمون بمونیم و گرایشای دیگه رو نزنیم Sad

اخبار گف دانشگاه شریفم رفت تو لیست تحریمیا ولی قرااااااااره حرف بزنن برگرده

تحریم ینی چی باز؟ای خدا...

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا بعضی از دوستان آی تی نگرانیشون فقط این بعد قضیس که بچه ها ی هوش , نرم افزار و معماری میخوان بیان شبکه

امیدوارم همتون موفق باشید.

پ.ن: تا حالا اینجوری حرف نزده بودم! Big Grin

عزیزم نرما هم طراحی رو دارن هم پایگاه+ ریاضی خوندنو+مدار منطقی+نظریه ====> اشراف زیاد بر روی گرایش امنیت و شبکه
ارسال: #۸۶۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ ب.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا بعضی از دوستان آی تی نگرانیشون فقط این بعد قضیس که بچه ها ی هوش , نرم افزار و معماری میخوان بیان شبکه امتحان بدن!!!!!!!! واقعاً فک میکنید همچین چیزی هست؟؟ آخه ما چندتا درس با شما مشترک داریم مگه؟؟ ما گل بکاریم درسای خودمونو بخونیم جایزه داریم!!
معماری ۱ درس(انتقال داده) , هوش ۱ درس(الگوریتم) , نرم افزار ۱ درس(پایگاه داده) با دروس شبکه مشترک داره!

حالا درسته بچه ها ی آی تی تا حالا مثه کامپیوتریا این همه درس نمیخوندن واسه کنکور (منظورم تعداد کتاباست) و الان در حقشون بی عدالتی شده و (در حق کامپیوتری ها ناعدالتیه خاموش بود, با این تعداد کتاباشون!) واقعاً ظلمه, خدا ازشون نگذره, ولی یکم واقع بینی هم خوبه!

مگه بچه های کامپیوتر میرسن همه ی درساشونو بخونن؟؟از کل ۳۶-۴۰ هزار نفری که آزمون میدن چند نفرشون همه ی درسارو میخونن؟؟؟

شماها میگید ریاضی اضافه شده و نخوندید , حق دارید ولی باور کنید انگشت شمارن کامپیوتریهایی که همه ی ریاضیات رو خونده باشن! در بهترین حالت یک کامپیوتری ۳ تا ریاضی میخونه , اونم بهترین حالت!!!! معملوش ۲تاست!
شما فک میکنید بچه های کامپیوتر همه ی دروس تخصصیشونو میخونن؟؟؟
خودتون مستحضر هستید که واقعاً حجم دروس کامپیوتر خیلی زیاده و بچه ها نمیرسونن ناچاراً یسری رو حذف میکنن!

با این تفاسیر این حرف زدنها این همه اینجا..... دردی دوا نخواهد کرد! من هر دفعه به اینجا سر میزنم میبینم بچه ها یه جوّ تنش زا بین خودشون راه انداختن و فقط بهم انرژی منفی تزریق میکنن, همه سر در گم ان و هی تاپیک جدید درست میکنن....

اینجور مواقع یکم آرامش لازمه دوستان!

امیدوارم اعتراضات نتیجه بده , هرچند به شخصه ۱در میلیون هم احتمال نمیدم!

لپ کلام اینکه دوستان آی تی عزیر, باهاتونن همدردم,و بهتون همجوره حق میدم , ولی مطمئن باشید با چنگ زدن به گرایش های دیگه فقط خودتونو غرق میکنید!

امیدوارم همتون موفق باشید.

پ.ن: تا حالا اینجوری حرف نزده بودم! Big Grin
خانومه زهرا خانوم چیزی که عوض داره گله نداره!!!شما کتابای بیشتری می خونید؟؟؟؟؟خب بله عوضش ظرفیت نرم افزار خیلی بیشتر از نرم افزاره
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۸۶۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
دوستم امنیت امیر کبیر میخونه، گفت کلا رایانش امن چارت درسیش هم با امنیت متفاوته....
ارسال: #۸۶۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط ziba.O.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)sarah.arshad94 نوشته شده توسط:  دوستم امنیت امیر کبیر میخونه، گفت کلا رایانش امن چارت درسیش هم با امنیت متفاوته....

جالبه دیگه تا دیروز بود رایانش ابری میگفتیم، امروزم فهمیدیم اصلا امنیت نبوده Big Grin

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۸۶۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچهای تهران چی کار کردین؟؟؟وقت تنگه :-(
آقا لطفا هرکی شماره این مردک حسینی بای رو داره بذاره
ارسال: #۸۶۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  عالیه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  با اعلام ضرایب من می خوام
ریاضی مهندسی، آمار و احتمالات، محاسبات عددی رو حذف کنم بجاش زبان رو حسابی می خونم.

نظرتون در مورد این موضوع چیه؟

من به شما هم می‌گم! محاسبات روحذف نکنید!
ولی خب ریاضی مهندسی رو که خود کامپیوتریام نمی‌خونن خیلی‌هاشون! فوقش من هنر کنم یه فصل آنالیز فوریه رو بخونم Big Grin
نگران نباشید! هم ضریبش ۱ه ریاضی هم این‌که همه توش ضعیفن. آمار هم سخت نیست. ولی محاسبات دیگه خیلی آسونه Big Grin

سئوالات محاسبات چطوریه ؟
فقط با جایگذاری حل میشن؟
آخه من یه خورده ریاضیم ضعیفه از اون خاطر میگم!

((خوندن همه ی دروس ریاضی کار خنده داریه!!!!)) اینطور نیست!!!!!!!

I Can do it
ارسال: #۸۶۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
دوستان فکر میکنید با این اوضاع ظرفیت آی تی زیاد میشه یا نه ؟ من نظرم بیشتر رو تجارته ولی نمیدونم اگه ظرفیت زیاد نشه کامپیوتر هم شرکت کنم یا نه SadUndecided
ارسال: #۸۷۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۴۴ ق.ظ)malayer نوشته شده توسط:  من ریاضی میخونم.وزبان رو حذف میکنم.اینطور که معلومه با برابر کردن ضرایب خواستن بچه ها رو سوق بدن به زبان خوندن.پس در نتیجه ریاضیات حتما آسونه.

I Can do it

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۵۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۹ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close