زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۸۲۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
یعنی الان برای سال ۹۵ هم همین ضرایب و شرایط حفظ میشه؟ من میخوام برای ۹۵ برنامه ریزی کنم زبان بیشتر ازریاضی موثر است؟ و فرقی بین مشترک و تخصصی نیست بچه ها؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۲۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)elahe alavi نوشته شده توسط:  یعنی الان برای سال ۹۵ هم همین ضرایب و شرایط حفظ میشه؟ من میخوام برای ۹۵ برنامه ریزی کنم زبان بیشتر ازریاضی موثر است؟ و فرقی بین مشترک و تخصصی نیست بچه ها؟

به نظرم فکر هرگونه برنامه ریزی رو از سرتون بیرون کنید. زندگی و آینده و سرنوشتتون دست مسئولان بسیار محترم و متعهد و به شدت مسئولیت پذیر این مملکت هستش و اونها باید برای ما تصمیم گیری کنند.
پس به چیزی امیدوار نباشید
Sleepy
ارسال: #۸۲۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ)sorenamusic نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ما کامپیوتریا هرسال با تغییر ضرایب مواجه می شیم برنامه هامون بهم میریزه صدامون هم در نمی آد ... بعد اینا می گن به نفع کامپیوتریا شده...

داداش الان ۶ ، ۷ تا درس ۲ ماه مونده به ما آی تی ها اضافه شده اونوقت شما حرف از ضریب میزنی ؟
منظورم این بود که به نفع ما کامپیوتریا هم نشده ... بچه ها می گن به نفع کامپیوتریا شد.
ارسال: #۸۲۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
یعنی الان برای سال ۹۵ هم همین ضرایب و شرایط حفظ میشه؟ من میخوام برای ۹۵ برنامه ریزی کنم زبان بیشتر ازریاضی موثر است؟ و فرقی بین مشترک و تخصصی نیست بچه ها؟ من نرم افزار میخوام شرکت کنم خواهشن یه تحلیلی از مهم بودن دروس با توجه به ضرایب جدید بهم میدید؟
ارسال: #۸۳۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
با اعلام ضرایب من می خوام
ریاضی مهندسی، آمار و احتمالات، محاسبات عددی رو حذف کنم بجاش زبان رو حسابی می خونم.

نظرتون در مورد این موضوع چیه؟

I Can do it
ارسال: #۸۳۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط tahereh_abbasi.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
بماند که رفتار مناسبی کلا نداشتن.من حالا نمیدونم دلیلش چی بود!!
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
گفت نه وقت خودتونو بگیرید نه وقت منو!!!!
گفت این فقط راجب ۱رشته که نیست من بیفتم دنبالش!!!!
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
خداحافظ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
................................................................................​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
بچه ها بیخیال.بخاری ازینا در نمیاد...
بشدت غمگین.عصبانی و مستاصلم.
فقط دارم فکر میکنم الان چکار کنم که بهترین راه باشه!!
مملک کجا کاراش درست بوده این دومیش باشه.
بهترین کار چیه بچه ها؟؟؟منظورم برنامه درسیه.
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااا

بچه ها میشه یه کتاب خوب واسه مدیریت بهم پیشنهاد بدید؟
همینطور واسه مدار الکتریکی.
و اینکه شما این درس انتقال داده رو دیدید؟؟چجوریه؟؟تو چه مایه اییه اصن؟
بعد یکی بگه محاسبات آسون تره یا آمار؟؟
لطفا جواب منو بدید تا زودتر یه خاکی بسرم بریزم Sad
مجبوریم نرم افزارو اصلی و آی تی رو شناور شرکت کنیم!

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۸۳۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
میگه نه وقت منو بگیرید و نه وقت خودتونو.الکی هم جو ندید!!!کارشون کاملا قانونی بوده و جای هیچ اعتراضی نداره.اگه غیر از این بود خودم پیگیری میکردم.
میگم پس ماجرای دانشگاه شریف پارسال چی؟!میگه اون فرق داشت.اون اول چیز دیگری اعلام کردن..اما الان قبل ثبت نام اعلام شده.
................................................................................​​.............................................
متاسفم واقعا!!!
میشه هرجفت طرفو امتحان داد؟واسه نرم افزارم فقط یه مداری بخونیمو یه زبانی خوب بزنیم..نمیشه؟؟

به خدا این بنده خدا حسینی بای پیگیره یادتونه پارسال برا حذف یه گرایش ITدانشگاه شریف یا تهران یادم نیست پیگیر شد و اون گرایش رو اضافه کردن به اون بگین میره دنبالش.به خدا کاری بکنین.خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااا
اون شعری که نوشتین شاعرش سهراب نیست "کیوان شاهبداغی "هستش
Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۸۳۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
چه آواتار های قشنگی گذاشتین
ارسال: #۸۳۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
بابا من الان مخم کار نمیکنه.دوساعت داشتم فکر میکردم کدوم شعر!!:’(:’(
باشه اصن اونم واسه کیوان شاهبداغی

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
ارسال: #۸۳۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  با اعلام ضرایب من می خوام
ریاضی مهندسی، آمار و احتمالات، محاسبات عددی رو حذف کنم بجاش زبان رو حسابی می خونم.

عالیه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrg_vb
ارسال: #۸۳۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط Mahsash.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ق.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  بااجازتون بگم بنده با همین حسین بای الان تماس گرفتم.
متاسفم واقعا!!!

شبکه مگه مدار الکتریکی داره؟!!!

برای مدار الکتریکی کتاب پوران پژوهش و مدرسان شریف خوبه. من خودم از مدرسان شریف خیلی راضی‌ترم با این‌که همه می‌گن پوران بهتره.
محاسبات خیلی درس آسون و مسخره‌ایه! چند تا فرمول حفظ می‌کنین می‌زنین تستاشو. می‌شه همه‌شو زد قشنگ! آمار هم از نظر من سخت نیست ولی محاسبات خیلیییی آسون‌تره. کتاب خوب هم من از راهیان ارشد خیلی راضیم. با وجود اینکه این درسو هنوز تو دانشگاه پاس نکردم.

بچه‌ها به نظر من از ریاضی اصلااااا محاسباتو حذف نکنین. واقعا درس آسون و چرتیه. تو چند روز می‌تونین کلشو جمع کنین!
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p
ارسال: #۸۳۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۷ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
داعش بیا منو بخوووووووور Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , yagmur0022 , sh@@@di , reza 11111
ارسال: #۸۳۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
ی چیزی بگم به تجربه خودمون واسه پارسال انگارا همش زیر سر شریفه اون ازاون مسخره بازیش برا شبکه گرفتنش و نرفتن ما ب شریف رفتن ب دانشگاه تهرانش اونم از حذف ی باره کل گرایش عزیزان شریف اعتقادی ب دانشجوی ای تی نداره ! زورش چربید کل گرایشا رو برداشت پاشید برید سنجش همونطور ک ما رفتیم دلقک ک نیستید!!!!! میتونیدم ۲ سال بشینید خونتون
ارسال: #۸۳۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mrg_vb نوشته شده توسط:  با اعلام ضرایب من می خوام

من به شما هم می‌گم! محاسبات روحذف نکنید!
ولی خب ریاضی مهندسی رو که خود کامپیوتریام نمی‌خونن خیلی‌هاشون! فوقش من هنر کنم یه فصل آنالیز فوریه رو بخونم Big Grin
نگران نباشید! هم ضریبش ۱ه ریاضی هم این‌که همه توش ضعیفن. آمار هم سخت نیست. ولی محاسبات دیگه خیلی آسونه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrg_vb
ارسال: #۸۴۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۳۵ ب.ظ)tahereh_abbasi نوشته شده توسط:  
متاسفم واقعا!!!

شبکه مگه مدار الکتریکی داره؟!!!

برای مدار الکتریکی کتاب پوران پژوهش و مدرسان شریف خوبه. من خودم از مدرسان شریف خیلی راضی‌ترم با این‌که همه می‌گن پوران بهتره.
محاسبات خیلی درس آسون و مسخره‌ایه! چند تا فرمول حفظ می‌کنین می‌زنین تستاشو. می‌شه همه‌شو زد قشنگ! آمار هم از نظر من سخت نیست ولی محاسبات خیلیییی آسون‌تره. کتاب خوب هم من از راهیان ارشد خیلی راضیم. با وجود اینکه این درسو هنوز تو دانشگاه پاس نکردم.

بچه‌ها به نظر من از ریاضی اصلااااا محاسباتو حذف نکنین. واقعا درس آسون و چرتیه. تو چند روز می‌تونین کلشو جمع کنین!

مدار منطقی منظورم بود!!
چیزی راجب انتقال داده نمیدونید?
من اصلا نمیدونم چی هست.ماهیتش چیه!!
خدا ببین کارمون بکجا رسیده باید ۴,۵کتاب اضافه بخونیم ک نکنه ازین ور مونده،ازون ور رونده بشیم!!

Sent from my HTC One dual sim using Tapatalk

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۹۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۱۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close