زمان کنونی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۱۰۵۱
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه های IT که الان شدید کامپیوتر! به نظر من تغییری تو گرایشتون ندید به دلایل زیر:
۱- چون تو درسای مشترک و ریاضی مطمئنن از بچه های کامپیوتر که از خیلی قبل تر وقت گذاشتن ضعیف ترید تو این بخش از خیلی ها جا میموند...
۲- اگر گرایشتون هم تغییر بدید برید مثلا هوش یا نرم یا ... اگر خیلی خوب خونده باشید مثل بچه های دیگه کامپیوتری نتیجه میگیرید و در نتیجه بازنده هستید! چون بچه های کامپیوتری از شما مشترکارو بهتر زدن
۳- من با هرکی از بچه های کامپیوتری صحبت کردم علاقه ای به شرکت تو گرایش های شما نداشت پس شما IT ها همون رقیب های قدیمی خودتون رو دارید ( چه بسا رقیب کمتری هم داشته باشید چون خیلی ها تغییر گرایش دادن به تجارت الکترونیک و .... )

امیدوارم بچه های IT با این اتفاقاتی که براشون افتاده نتیجه خوبی بگیرن و سنجیده عمل کنن....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۵۲
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
گروه درسی آبان ماه
سلام دوستان. ببخشید یه سوالی:
من میخوام آزمایشی شرکت کنم بعد نوشته معدل کارشناسی و اجباری هم هست! باید معدل دروس رو تا ترم قبل وارد کنم؟
بعد هم هیچ جایی ننوشته که شرکت به صورت آزمایشی...
بعد هم نوشته سال و ماه فراغت از تحصیل؟ و آخرین تاریخ هم شهریور ۹۴ هست. من ک اون موقع درسم تموم نمیشه!
شماره سریال رشته ی دوم رو باید از کجا خرید؟
و این که ماه ورود به دانشگاه میشه ۶ یا ۷؟ با توجه به این که از شهریور شروع شده.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۱۰۵۳
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی آبان ماه
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام دوستان. ببخشید یه سوالی:
من میخوام آزمایشی شرکت کنم بعد نوشته معدل کارشناسی و اجباری هم هست! باید چی کار کنم؟
معدل تا ترم قبل رو بزنین، من شرکت کردم پارسال !

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۱۰۵۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
ببخشید میشه بقیه ی سوالامم جواب بدین. مرسی واقعا

ارسال: #۱۰۵۵
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام دوستان. ببخشید یه سوالی:
من میخوام آزمایشی شرکت کنم بعد نوشته معدل کارشناسی و اجباری هم هست! باید معدل دروس رو تا ترم قبل وارد کنم؟
بعد هم نوشته سال و ماه فراغت از تحصیل؟ و آخرین تاریخ هم شهریور ۹۴ هست. من ک اون موقع درسم تموم نمیشه!
شماره سریال رشته ی دوم رو باید از کجا خرید؟
و این که ماه ورود به دانشگاه میشه ۶ یا ۷؟ با توجه به این که از شهریور شروع شده.
سلام
اره معدل کل تا ترم قبل
شما باید بند ۲۹ شرکت در المپیاد را بزنی
مهم نیست شما بند ۲۹ را بزن اگه بازم گیر داد الکی بزن
از همون جایی که اولی را خریدی و با همون قیمت ۲۵تومن
معمولا میگن ترم مهر و بهمن من خودم زدم ۷(یه نکته اینجا باید بزنی ۰۷ وگرنه میگه تاریخت مشکل داره)
ارسال: #۱۰۵۶
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
گروه درسی آبان ماه
مرسی. لطف کردید. بعد سال و ماه فراغت از تحصیل چی؟
عجب نامردایین. رشته ی دوم هم ۲۵!

ارسال: #۱۰۵۷
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۵ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(20 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
مرسی. لطف کردید. بعد سال و ماه فراغت از تحصیل چی؟
مهم نیست شما بند ۲۹ را بزن اگه بازم گیر داد الکی بزن

خواهش میکنم
ارسال: #۱۰۵۸
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
چیزی که من فهیدم اینا میخوان بازخورد رو ببینن خواهشا تهرانیهای عزیز و دلاور برین وزارت یا مجلس یه حرکتی جوون پایتختی و این همه مدارا برین با آرامش یه حرکتی بکنین یه اعتراضی بدونن که ما هم آدمیم.من موندم این موسسات کنکور ارشد هیچی نمیگن همین جور ساکت نشستن اونا دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*حقیقت به رای اکثریت بستگی ندارد*
ارسال: #۱۰۵۹
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
با چند درصد زبان میشه کمبود ریاضیاتو جبران کرد؟(به استثنای گسسته)

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۱۰۶۰
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ، توسط پوونه.)
گروه درسی آبان ماه
این هم از آزمون اینترنتی
فقط نمیدونم چرا حتی زحمت نکشیده بودند بودجه بندی رو تغییر بدن اقلا و کپی همون سوالای آزمون اینترنتی دو سال پیشو داده بودن : ))))
هرچند که من اون سوالا رو حل نکرده بودم و پاسخنامه رو هم داشتم اما نیم نگاهی هم به پاسخنامه ننداختم. امیدوارم همه اونایی که سوالات رو داشتن، واقعا با معرفت جواب داده باشن به سوالات و رتبه و ترازی که به دست میاریم رو بتونیم با آزمون های حضوریمون مقایسه کنیم.

در کل خوب بود سوالات جز ریاضیات که با بودجه بندی اصلااااا هماهنگ نبود و جز دو سوال به هیچ کدوم نتونستم پاسخ بدم!!

بچه هایی که آزمون داشتید -و آزمون دارید - شما چه خبر؟
ارسال: #۱۰۶۱
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط perlan.)
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  با چند درصد زبان میشه کمبود ریاضیاتو جبران کرد؟(به استثنای گسسته)

حقیقت که امروز تو پارسه گفت زبان بسیار مهم است وقت کمتری هم نسبت به ریاضی میخواد و حتی بهتره به جای اینکه ۱ درس دیگه از ریاضی مثل آمار بخونین بشینین به جاش نظریه بخونین که سوالا و درصدش بیشتره البته اینو واسه آی تی گفت، نظریه که تو درسای کامپیوتر از قبل بوده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۱۰۶۲
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط *عطیه*.)
گروه درسی آبان ماه
سلام بچه ها...من تازه شرو کردم...میخواستم کنارتون باشم...این روزا با یه مشکلی دارم دست و پنچه نرم میکنم و نخواستم کنکور رو کنار بزارم..برام دعا کنید....
بچه ها من پارسه شرکت کردم
بنظرتون از اول بخونم...یا ۵۰ درصد دوم؟
میدونم خیلی دیره...ولی میخوام تلاشمو بکنم
ارسال: #۱۰۶۳
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
گروه درسی آبان ماه
ببخشید دوستان نوشته اگه میخواید المپیاد شرکت کنید نمی تونید توو ۲ تا رشته ثبت نام کنید.
خب این یعنی چی؟
من دیدم توو آزمایشی هم ۲ تا رشته ثبت نام کردن.
بعد وضعیت اشتغال میشه سایر؟
ببخشیدا

ارسال: #۱۰۶۴
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
بچه ها کیا امروز همایش پارسه که بخاطر تغییرات ضرایب و گرایشا گذاشته بودن رفت؟ چی گفته شد؟
ارسال: #۱۰۶۵
۲۰ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)baranian_123456 نوشته شده توسط:  چیزی که من فهیدم اینا میخوان بازخورد رو ببینن خواهشا تهرانیهای عزیز و دلاور برین وزارت یا مجلس یه حرکتی جوون پایتختی و این همه مدارا برین با آرامش یه حرکتی بکنین یه اعتراضی بدونن که ما هم آدمیم.من موندم این موسسات کنکور ارشد هیچی نمیگن همین جور ساکت نشستن اونا دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا دلت خوشه ها من امروز رفته بودم پارسه برا همین موضوع پیش اومده برا گرایشای آی تی جلسه گذاشته بودن
آقایون کلاسای فوق العاده چیدن کلی خوشبحالشون شده از خداشونه اونا

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۷۱۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۹۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۲۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۳۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۵ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۳ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close