زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آبان ماه

ارسال: #۵۷۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
وای فکر کنید با این حال من الان مامانم از بیرون زنگ زد گفت مهمون داریم یکیشونم کنه میچسبه به من شبی باهاش دعوام نشه خوبه اصلا اعصاب مصاب ندارم به قولی میگن گل بود به سبزه نیز آراسته شد

نمی دانم اینجا که ایستاده ام تقدیر من است یا تقصیر من!
اما وقتی یافته هایم را با باخته هایم مقایسه میکنم،
می بینم چون خدا را یافتم هر چه باختم مهم نیست.
آموختم که تمام ماجراهای زندگی فقط قانون عشـــق بازی خدا با ماست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۷۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
مثله بچه ایم که بازار رفته مامانش گمش کرده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p , ریحان
ارسال: #۵۷۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: گروه درسی آبان ماه
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)Mohammad-A نوشته شده توسط:  دوستان شبکه نگرانی به خودتون راه ندید. میدونم که ممکنه الآن حجم کارتون بره بالا، اما نگران نباشید.

شما الآن باید همه‌ی توان خودتون رو روی دروس تخصصی شبکه بگذارید که درصد خیلی بالا بگیرید. اینکه انتقال داده اضافه شده، یک نکته‌ی مثبته. چون انتقال داده تقریباً مشخصه که چیه. فقط به جای درس‌های هوش مصنوعی و مهندسی نرم‌افزار باید درس‌هایی مثل آمار و محاسبات عددی و نظریه رو اضافه کنید. البته اگر میتونید توی هر دو گرایش امتحان بدید که هیچی.

درس آمار رو که بچه‌های کامپیوتر معمولاً آذرماه شروع می‌کنند پس خیلی عقب نیستید. نظریه رو هم بد نیست بخوانید. همینطور شما که معماری کامپیوتر خواندید، نباید مشکل چندانی برای مدار منطقی داشته باشید.
حالت خرابه داداش هاااااااااافک کنم کنم ی مه و نیم دیگه جمع بندیه ها همچین میگی نظریه و امار و... اضاف کنین انگار می خوایم مجله بخونیم!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , heee
ارسال: #۵۷۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
گروه درسی آبان ماه
یه شعری هست که میگه:
گفتند می کوش به هر شیوه که دانی
کاین بازی شطرنج بدین نظم و نظام است
تک مهره به دست تو و بازی ز تو اما
با یک حرکت نوبت بازیت تمام است!

پ.ن: شما بجای شطرنج بذارید سنجش! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: behruz_p
ارسال: #۵۷۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)Mahyar.ghi نوشته شده توسط:  خبببببببببببببببببببببببر بببببببببببببببببببببببدددددددددددددددددددددددد
بچههای بدبخت it مثه خودم دفترچه رو خوندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟شبکه و امنیت رفت زیر گروه نرم افزار!!!!ریاضی مهندسی و امار و محاسبات عددیم اضافه شدن واییییییییییییییییییییییییی خدددددددددددددددا تف به این سازمان سنجش

صب بخیر
ببخشید من تازه خوندم انقد اعصابم خراب شد که......
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۵۷۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
به جای اینکه هی صفحه رو refresh کنید برید پی درس و برنامه هاتون رو تغییر بدید... دیگه بلاییه که سرمون اومده ... توکل به خدا

مگرمی شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار ...
ارسال: #۵۷۷
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط kingmax.)
گروه درسی آبان ماه
بچه ها یکی که نگارشش خوبه یه متن نامه بنویسه برای سنجش و سایت های خبرگزاری ها و ریاست جمهوری ،بنویسه کلا اینا با ای تی شبکه مشکل دارن اون از انتخاب رشته که کد شبکه را نزده بودن و این از این که اینکار کردن

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Manijeh نوشته شده توسط:  به جای اینکه هی صفحه رو refresh کنید برید پی درس و برنامه هاتون رو تغییر بدید... دیگه بلاییه که سرمون اومده ... توکل به خدا
من فعلا یا لااقل امشب توانایی تصمیم گیری ندارم باید فعلا خودمو جمع کنم

ارسال: #۵۷۸
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
میخوای چی بگی؟ بگی من این کتابارو خونده بودم الان این کتابا اومده؟ فک میکنی چی میگن؟ میگن اینا واجبه باید اینارو میخوندی

ارسال: #۵۷۹
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  بچه ها یکی که نگارشش خوبه یه متن نامه بنویسه برای سنجش و سایت های خبرگزاری ها و ریاست جمهوری ،بنویسه کلا اینا با ای تی شبکه مشکل دارن اون از انتخاب رشته که کد شبکه را نزده بودن و این از این که اینکار کردن

(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Manijeh نوشته شده توسط:  به جای اینکه هی صفحه رو refresh کنید برید پی درس و برنامه هاتون رو تغییر بدید... دیگه بلاییه که سرمون اومده ... توکل به خدا
من فعلا یا لااقل امشب توانایی تصمیم گیری ندارم باید فعلا خودمو جمع کنم
فایده نداره دکه سنجش همینه!!!نهایتش میگن شرایط واسه همه یکین!!!مگه اینکه نهرانیا یکاری بکنن
ارسال: #۵۸۰
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آبان ماه
خداییش نظریه خیلی خوندن داره..بدبختیشم اینه که اگه الان ببرسین چه کتابی بخریم جوابی نیست براش.درسته منبعش لینزه اما ستی نداریم که خوب باشه...همه کتابها افتضاحن...
شسته رفته نیست....
.امار هم که خیلی حجیمه...کتاب بارسه را دیدین؟ منکه به زور دارم میخونمش...مگه تموم میشه...
خدا کمکمون کنه...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۵۸۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ، توسط kingmax.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  میخوای چی بگی؟ بگی من این کتابارو خونده بودم الان این کتابا اومده؟ فک میکنی چی میگن؟ میگن اینا واجبه باید اینارو میخوندی
میگم .... من اینا را برای خوندن توی مقطع کارشناسی تصویب نکرده یه .... اینکارو کرده حالا هم ....

نقل قول: فایده نداره دکه سنجش همینه!!!نهایتش میگن شرایط واسه همه یکین!!!مگه اینکه نهرانیا یکاری بکنن
لااقل سروصدا کنیم هم خودمون را خالی کنیم و هم یه خورده استرس به اونا وارد کنیم
برای همه شرایط یکیه؟!؟! الان یعنی به نفع بچه های نرم و به ضرر ای تی نشده؟!

ارسال: #۵۸۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  میخوای چی بگی؟ بگی من این کتابارو خونده بودم الان این کتابا اومده؟ فک میکنی چی میگن؟ میگن اینا واجبه باید اینارو میخوندی
میگم .... من اینا را برای خوندن توی مقطع کارشناسی تصویب نکرده یه .... اینکارو کرده حالا هم ....

نقل قول: فایده نداره دکه سنجش همینه!!!نهایتش میگن شرایط واسه همه یکین!!!مگه اینکه نهرانیا یکاری بکنن

گوش نمیدن من که چشم آب نمیخوره ولی اعتراض بنویسین امضا میکنم

ارسال: #۵۸۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۸ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  میخوای چی بگی؟ بگی من این کتابارو خونده بودم الان این کتابا اومده؟ فک میکنی چی میگن؟ میگن اینا واجبه باید اینارو میخوندی

به نظر من همش وقت تلف کردنه.هممون میدونیم تو این مملکت کسی به اعتراض گوش نمیده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , ziba.O
ارسال: #۵۸۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ب.ظ
دوستان همت کنید بالاخره بی تاثیرم نیست از دوستان خواهش میکنم کسی که نگارشش خوبه یه متن آماده کنه و تایپیک همه بزنه و بقیه هم بیان امضا کنن

ارسال: #۵۸۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آبان ماه
آقا این تو زیرگروه کامپیوتر که فقط شبکه های کامپیوتری اومده پس این امنیت لعنتی کوش؟

تو مرا یاد کنی یا نکنی باورت گر بشود یا نشود
حرفی نیست......اما...
نفس می گیرد
در هوایی که نفس ها تو نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

arrebarghi@

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۵۱۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۷۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۷۸۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۱۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close