زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چطور مطالبمو لایک دار کنم؟

ارسال:
۱۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۴۸ ب.ظ
من میخوام یک سایت خبری طراحی کنم که در یک صفحه ۱۰ مطلب نمایش داده بشه و هر مطلب هم دارای لایک مخصوص به خودش باشه و با استفاده از جی کوئری یعنی بدون رفرش شدن کل صفحه لایک در اون مطلب و در پایگاه داده ثبت بشه،اما میخوام خیلی خیلی ساده طراحی بشه،اگه کسی هس که کمکم کنه ممنون میشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
RE: چطور مطالبمو لایک دار کنم؟
(۱۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)hnrzd65 نوشته شده توسط:  من میخوام یک سایت خبری طراحی کنم که در یک صفحه ۱۰ مطلب نمایش داده بشه و هر مطلب هم دارای لایک مخصوص به خودش باشه و با استفاده از جی کوئری یعنی بدون رفرش شدن کل صفحه لایک در اون مطلب و در پایگاه داده ثبت بشه،اما میخوام خیلی خیلی ساده طراحی بشه،اگه کسی هس که کمکم کنه ممنون میشم
به این لینک مراجعه کنید :http://www.phpgang.com/how-to-create-like-unlike-system-in-php-mysql-and-jquery_410.html
۰
۰
ارسال:
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ ق.ظ
اگه با CMS میخواید درست کنید پیشنهاد اول و آخر وردپرس هست . برای لایک پلاگین های زیادی وجود دارند ولی پلاگین LIKE THIS رو بهتون پیشنهاد می کنم که این کار رو خیلی ساده براتون انجام میده

[تصویر:  zCK]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۱۵ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۹۶ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۸۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۱۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۴۳ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۸ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۴۳ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۴۰۱ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۹۷ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  تعمیرات تخصصی انواع اسکرابر های دستی و سرنشین دار aradnovin ۰ ۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: aradnovin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close