زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)

ارسال: #۱۳۹۶
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ق.ظ
RE: ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ۱) ازدواج این دو نفر برمیگرده به سالهائی که من عاشق مجله خوندن بودم!

یادش بخیر خانواده سبز. Big Grin ما اونقدره مجله می خریدیم، مثل زامبی ها اول صفحه حوادث و بدبختی ملت رو می خوندم...

----------------------------

منم نظرم رو بگم: قبل ازدواج به فکر طلاقش هم باشین Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۳۹۷
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ق.ظ
(۱۸ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  از این بحثای خاله زنکی در مورد شخصیت های معروف متنفرم اما امشب یه خبری اتفاقی به چشمم خورد که با دیدنش چشمم داشت از حدقه درمیومد! این یکی اصلاً تو باور من یکی نمی گنجید!!!
به همین سادگی!
تا جائی که یادمه خانواده خانم در خارج از کشور سکونت داشتن اما این خانم به خاطر عشقش به این آقا حمید ازدواج با اون و زندگی تو ایران رو انتخاب کرد.
اما الآن بعد اینهمه سال نتیجه اونهمه عشق شده این ...
یه زمانی عشقش و زندگی مشترکش رو به زندگی ایده آلش تو خارج ترجیح داد ... حالا هم زندگی در خارج رو به عشق و زندگی مشترکش ترجیح داد ... رفت ... به همین سادگی ...

برداشت من ولی اینجوریه
قضیه اصن عشق و اینا نیست
اون موقع که این آقا بازیگر رو بورسی بوده، خانمه باهاش ازدواج کرده
الان که دیگه مطرح نیست، گذاشته رفته
به همین ساده گی

نتیجه: همسرتونو واسه آپشن های جانبی ش انتخاب نکنین، مخصوصا آپشن هایی که از دست رفتنشون به یه شب بنده

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx
ارسال: #۱۳۹۸
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۸ ب.ظ
ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج(هرچه می خواهد دل تنگت بگو...)
عشق مثه گله اب میخواد نور میخواد رسیدگی میخواد

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , blx
ارسال: #۱۳۹۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
هر چقدر سن ازدواج می ره بالا تمایل به ازدواج کمتر و کمتر میشه نذارید خیلی سن ازدواجتون بره بالا
ارسال: #۱۴۰۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  دو روزه دارم ۱۰ صفحه کامنت میخونم :|Angel

نه که بیکار باشم هاااا...Big Grin

توی این همه بحث آخر نفهمیدم مهریه چندتا سکه شدSleepyCool

امروز داشتم به داداشم (که براش رفته بودیم خواستگاری) میگفتم طرف خانوم دکتره که باشه..اگه تو پول توی جیبت باشه و درآمدت اوکی باشه چرا بهت بگه نه؟؟؟؟؟؟AngelAngelAngelAngelSleepySleepy

دوستم بعد از کلی اینور اونور کردن برا داداشش رفتن خواستگاری..انشالله هم مبارکشون باشه و خوشبخت بشن. منتها من خودم تو کف اون پارچه ی مجلسیم که برای کادو عروسشون گرفته بودن. یه مترو نیم پارچه رو ۲ ملیونو نیم براش پول داده بودنConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

بعد سرویس کادوی پدر مادر داماد فقط ۱۰ ملیون شده بود هیچ...سرویس عقدشون ۳۰ تومن شده بود هیچ..میپرسید آیا برای عروسیشونم باید باز سرویس بخریم یا نهCoolAngelHuhHuh

من وقتی مهریه ی توافقی رو شنیدم گفتم بهش بابا دمتون گرم...زدین رو دست همشهری های ماBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin حالا دم خروس رو ببینم یا قسم حضرت عباس رو ؟Big Grin

سلام. البته اینجوری که شما میگین هم نیس.
دکتر که هیچ به کارشناسی هم راضی ایم ولی خب پیدا نمیشه.
الان با اینکه میگن دختر خیلی زیاده ولی نمیدونم بازم چرا این دخترا حاضر به ازدواج نیستن. شاید باورتون نشه من و بخصوص دوتا هم اتاقیم مدتها دنبال همسر هستن و هنوز نتونستن از کسی اوکی بگیرن. یکی میگه مسافت راه. یکی میگه تفاوت فرهنگ ها. یکی میگه تعداد اعضای خانواده و خلاصه به همه چیز گیر میدن و شکر خدا درآمد هج داریم و اون دختر خانمها مشکلشون درآمد نبوده و چراکه کلی ویژگی مثبت رو بیخیال شده بودن و فقط به این مواردی که گفتم چسبیده بودن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , blx , khayyam
ارسال: #۱۴۰۱
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  اون دختر خانمها مشکلشون درآمد نبوده و چراکه کلی ویژگی مثبت رو بیخیال شده بودن و فقط به این مواردی که گفتم چسبیده بودن.
اگه درامدتون ثابت و معقوله شاید انتخاب هاتون معقول نبودن؟! آخه همه دوووشواری امثال من اینه ک دارمد ثابت و دفترچه بیمه ندارن Big Grin
ارسال: #۱۴۰۲
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط mrpking.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  اون دختر خانمها مشکلشون درآمد نبوده و چراکه کلی ویژگی مثبت رو بیخیال شده بودن و فقط به این مواردی که گفتم چسبیده بودن.
اگه درامدتون ثابت و معقوله شاید انتخاب هاتون معقول نبودن؟! آخه همه دوووشواری امثال من اینه ک دارمد ثابت و دفترچه بیمه ندارن Big Grin

داداش درآمد ثابت دارم و بیمه هم هستم. به قول دوستم که همش میگه بختتو بستن. آخه خیلی ها میگن دخترا به پول و قیافه و این چیزا حساسن و اینا اوکی باشه و یه حد معقولی باشه مابقی حله و والا ما که هر چی دیدیم اون مشکلاتی که تو پست قبلی گفتمو در جواب میگن.

نمیدونم باید چکار کرد.
ارسال: #۱۴۰۳
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(17 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. وقتتون بخیر.
به شما پیشنهاد میکنم سخنرانی های دکتر فرهنگ با عنوان ازدواج موفق رو گوش کنید.
قرار نیست خودمون رو جنتلمون نشون بدیم. همینی هستیم که هستیم. باید یکی مثل خودمون پیدا کنیم. اگه قراره با دروغ جلو بریم، اگه به نتیجه رسیدیم هم میتونیم با دروغ ادامه بدیم؟! آرامش خودمون از بین نمیره که باید این اخلاق رو نگه داریم؟ دعوا و کینه ایجاد نمیشه اگه نتونستیم فیلم بازی کنیم؟
سلام؛
موافقم منم دقیقا با صحبتای شما و واسه همین اینا رو نوشتم.
اما میدونین، بعضی وقتا آدم ناخوآگاهانه و غریزی یجورایی کشیده میشه به سمت نایس بودن
این خیلی طبیعیه که آدم ممکنه بخاطر اینکه داره تشکیل زندگی با کسی میدهد که دوسش داره چشمش رو روی خیلی از چیزهایی که ناراحت میکنه ببنده و یا رفتار خیلی متعادلتری رو از خودش بنمایش بزاره.
مثلا؛ اگه فردی هست که پریدن فرد دیگه یی وسط صحبتش اون رو عصبی میکنه؛ "ممکنه" که حتی با وجود افتادن این اتفاق در زمان پیش از ازدواج و یا جلسه ی خواستگاری اتفاق بیافته عکس العملی نشون نده ولی دو روز بعد که رفتن سر خونه و زندگیشون بالاخره اون اخلاق "خاص" خودش رو نشون میده و همسرش تازه متوجهش میشه.

باز هم پیشنهاد میکنم اون جلسات رو دنبال کنید. بهترین انتخاب، به معنی انتخاب یک فرد عالی نیست! به معنی خوب انتخاب کردن همزمان با خوب انتخاب شدنه. روش سنتی ارجعیت داره ولی باید یک سری مواردی اصلاح بشه تا جلوی یک سری موارد مشکل ساز گرفته بشه. شیوه دوم که کلا مشکل داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , crevice , pezhman.m-AI
ارسال: #۱۴۰۴
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگه درامدتون ثابت و معقوله شاید انتخاب هاتون معقول نبودن؟! آخه همه دوووشواری امثال من اینه ک دارمد ثابت و دفترچه بیمه ندارن Big Grin
اینها خان های اوله تازه. خان بعدش ماشینه. هنوز راه زیاد داری! Sleepy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , crevice
ارسال: #۱۴۰۵
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۳۸ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگه درامدتون ثابت و معقوله شاید انتخاب هاتون معقول نبودن؟! آخه همه دوووشواری امثال من اینه ک دارمد ثابت و دفترچه بیمه ندارن Big Grin
اینها خان های اوله تازه. خان بعدش ماشینه. هنوز راه زیاد داری! Sleepy
ویلا شمالو جنوب رو یادتون رفت و انداختن یه دستگاه آپارتمان برای پشت قباله دخترخانم هم تهیه کنید Smile
کاربر crevice راه تو را میخواندTongue

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , blx , crevice
ارسال: #۱۴۰۶
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط blx.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هر چقدر سن ازدواج می ره بالا تمایل به ازدواج کمتر و کمتر میشه نذارید خیلی سن ازدواجتون بره بالا
حالا که رفته بالا! بگو چجوری بیاریمش پایین Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۷ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  ...
امروز داشتم به داداشم (که براش رفته بودیم خواستگاری) میگفتم طرف خانوم دکتره که باشه..اگه تو پول توی جیبت باشه و درآمدت اوکی باشه چرا بهت بگه نه؟؟؟؟؟؟AngelAngelAngelAngelSleepySleepy
...
دوستم بعد از کلی اینور اونور کردن برا داداشش رفتن خواستگاری..انشالله هم مبارکشون باشه و خوشبخت بشن. منتها من خودم تو کف اون پارچه ی مجلسیم که برای کادو عروسشون گرفته بودن. یه مترو نیم پارچه رو ۲ ملیونو نیم براش پول داده بودنConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
بعد سرویس کادوی پدر مادر داماد فقط ۱۰ ملیون شده بود هیچ...سرویس عقدشون ۳۰ تومن شده بود هیچ..میپرسید آیا برای عروسیشونم باید باز سرویس بخریم یا نهCoolAngelHuhHuh
...
واقعا چه چیزی میتونه ضامن خوشبختی زندگی مشترک یه دختروپسر باشه؟ مساله این است Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۱۴۰۷
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینها خان های اوله تازه. خان بعدش ماشینه. هنوز راه زیاد داری! Sleepy
ینی نمیشه جاش یه مقاله ISI بدم؟! Big Grin
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ویلا شمالو جنوب رو یادتون رفت و انداختن یه دستگاه آپارتمان برای پشت قباله دخترخانم هم تهیه کنید Smile
خب ماشین رو حالا اوکی، میشه یکاریش کرد اما واسه ویلا و اپارتمان دگ شرمنده حضار مجلس میشیم Big Grin
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  بهترین انتخاب، به معنی انتخاب یک فرد عالی نیست! به معنی خوب انتخاب کردن همزمان با خوب انتخاب شدنه.
مرسی؛ با این جمله خیلی موافقم.اما عمل کردن بهش اصن راحت نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , so@
ارسال: #۱۴۰۸
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینها خان های اوله تازه. خان بعدش ماشینه. هنوز راه زیاد داری! Sleepy
ینی نمیشه جاش یه مقاله ISI بدم؟! Big Grin
مقاله ISI رو میشه سوار شد؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۴۰۹
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۲۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  اون دختر خانمها مشکلشون درآمد نبوده و چراکه کلی ویژگی مثبت رو بیخیال شده بودن و فقط به این مواردی که گفتم چسبیده بودن.

داداش درآمد ثابت دارم و بیمه هم هستم. به قول دوستم که همش میگه بختتو بستن. آخه خیلی ها میگن دخترا به پول و قیافه و این چیزا حساسن و اینا اوکی باشه و یه حد معقولی باشه مابقی حله و والا ما که هر چی دیدیم اون مشکلاتی که تو پست قبلی گفتمو در جواب میگن.

نمیدونم باید چکار کرد.

آفرین خوبه که یکی از آقایون اومدن و تجربه عملیشونو به اشتراک گذاشتنSmile
دقیقا برخلاف تصور آقایون و خانواده هاشون و این جک هایی که متاسفانه باب شده، نتنها دختر زیاااد نیست که بلکه دختری که با شرایط فعلی خیلیییییی مشتاق باشه خیلی نیست. و اگر هم در این دایره کسی پیدا بشه احتمال خوبی وجود داره که هم کفو نباشه. و من اینو زیاد دیدم که تا پای عمل و خواستگاری رفتن نیفته خیلی از آقایون تو این توهم دختر زیاد و گزینه های متنوع و اینا به سر می برن!
ارسال: #۱۴۱۰
۱۹ تیر ۱۳۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  آفرین خوبه که یکی از آقایون اومدن و تجربه عملیشونو به اشتراک گذاشتنSmile
دقیقا برخلاف تصور آقایون و خانواده هاشون و این جک هایی که متاسفانه باب شده، نتنها دختر زیاااد نیست که بلکه دختری که با شرایط فعلی خیلیییییی مشتاق باشه خیلی نیست. و اگر هم در این دایره کسی پیدا بشه احتمال خوبی وجود داره که هم کفو نباشه. و من اینو زیاد دیدم که تا پای عمل و خواستگاری رفتن نیفته خیلی از آقایون تو این توهم دختر زیاد و گزینه های متنوع و اینا به سر می برن!
شما این آمارتون رو از کجا دارید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۵۲,۲۰۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  روابط احساسی خارج از ازدواج مردان متأهل morweb ۶۲ ۳۰,۷۳۴ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehbiglar
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  اخرین امار از ازدواج و طلاق در کشور mcse2010 ۱ ۲,۹۳۲ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  ازدواج فامیلی f.b ۲۶ ۱۷,۸۷۷ ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hamedo
  طالع بینی ازدواج αɾια ۹ ۴,۶۷۱ ۱۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  [نکات زندگی] ۱۰ شرایط خطرناک برای ازدواج ! farazin ۱۷ ۱۷,۷۹۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  آنچه مردان در مورد ازدواج و مهریه باید بدانند H-Arshad ۰ ۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  بررسی یال و دور منفی در فلوید Amir V ۱۶ ۱۷,۲۵۳ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taha_h

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close