زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ها من می خوام تو این ژورنال مقاله بفرستم با نرم افزار tex گفته؟ من ندارم این نرم افزارو نمی شه با همون ورد فرستاد؟ هزینه این ژورنالو کسی می تونه بگه؟ ممنون اگه کمکم کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ
RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله
معمولا مجلات فرمت لاتک خودشونو دارن و قالب ورد قبول نمیکنن.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ق.ظ
من تا حالا با tex کار نکردم چطور می شه این نرم افزارو بدست آورد
۰
۱
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
لاتک چیزی شبیه به word نیست که نصب کنید و شروع کنید به تایپ. یاد گرفتنش کمی زمانبره. بهتره بگردید کسی رو پیدا کنید که لاتک بلد باشه و مقاله رو براتون به فرمت خواسته شده توسط ژورنال در بیاره.

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ
سلام من می خوام تو ژورنال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مقاله بفرستم و فایل وردشو دانلود کردم
مراجع که آخرش مینویسه [dio] یعنی چی من تو مراجع اینا رو از کجا بیارم؟ فرمولای من طولانی هستند مجبورم تو یه سطر کامل بنویسم اینجا دو ستونه گفته فرمول من جا نمیشه سوالامو جواب بدین بچه ها یکیم اینکه این پولیه؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط masome12345.)
سلام من تو نگارش مقالم مشکل دارم باید دوستونه بنویسم یه فرمول کسری دارم که صورت و مخرجش طولانیه. گفتن می تونید فرمول رو تو دو سطر بنویسید میشه راهنماییم کنید چطوری؟

سلام من تو نگارش مقالم مشکل دارم باید دوستونه بنویسم یه فرمول کسری دارم که صورت و مخرجش طولانیه. گفتن می تونید فرمول رو تو دو سطر بنویسید میشه راهنماییم کنید چطوری؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ ق.ظ
از برنامه مای تکست استفاده کم ، آموزش هم سرچ کنید راحت پیدا میشه (لاتکس زبان برنامه نویسی نگارشی که توسط دونالد کناس نوشته شده و فرمت اصلی اکثر مجلات دنیاست)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۶۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۹,۵۱۷ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۳۶ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۷۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close