تالار گفتمان مانشت
کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - masome12345 - 04 مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ها من می خوام تو این ژورنال مقاله بفرستم با نرم افزار tex گفته؟ من ندارم این نرم افزارو نمی شه با همون ورد فرستاد؟ هزینه این ژورنالو کسی می تونه بگه؟ ممنون اگه کمکم کنید.

RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - mfXpert - 05 مهر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ق.ظ

معمولا مجلات فرمت لاتک خودشونو دارن و قالب ورد قبول نمیکنن.

RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - masome12345 - 05 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱ ق.ظ

من تا حالا با tex کار نکردم چطور می شه این نرم افزارو بدست آورد

کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - mfXpert - 05 مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۱۴ ب.ظ

لاتک چیزی شبیه به word نیست که نصب کنید و شروع کنید به تایپ. یاد گرفتنش کمی زمانبره. بهتره بگردید کسی رو پیدا کنید که لاتک بلد باشه و مقاله رو براتون به فرمت خواسته شده توسط ژورنال در بیاره.

RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - masome12345 - 28 مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ

سلام من می خوام تو ژورنال
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مقاله بفرستم و فایل وردشو دانلود کردم
مراجع که آخرش مینویسه [dio] یعنی چی من تو مراجع اینا رو از کجا بیارم؟ فرمولای من طولانی هستند مجبورم تو یه سطر کامل بنویسم اینجا دو ستونه گفته فرمول من جا نمیشه سوالامو جواب بدین بچه ها یکیم اینکه این پولیه؟

RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - masome12345 - 14 آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ب.ظ

سلام من تو نگارش مقالم مشکل دارم باید دوستونه بنویسم یه فرمول کسری دارم که صورت و مخرجش طولانیه. گفتن می تونید فرمول رو تو دو سطر بنویسید میشه راهنماییم کنید چطوری؟

سلام من تو نگارش مقالم مشکل دارم باید دوستونه بنویسم یه فرمول کسری دارم که صورت و مخرجش طولانیه. گفتن می تونید فرمول رو تو دو سطر بنویسید میشه راهنماییم کنید چطوری؟

RE: کمک برای ویرایش و سابمیت مقاله - Aref Safari - 18 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۶ ق.ظ

از برنامه مای تکست استفاده کم ، آموزش هم سرچ کنید راحت پیدا میشه (لاتکس زبان برنامه نویسی نگارشی که توسط دونالد کناس نوشته شده و فرمت اصلی اکثر مجلات دنیاست)