زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
من امروز کلا تفریح بودم::Smile)) بگو یه کلمه خوندم نه!!! تازه ازین به بعد بهانه کلاسو دانشگاهم هست خدا بخیر کنه.... ولی با همه این اوصاف من میجنگم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ، توسط f.b.)
سلام
میشه برای هر درس در مورد منابعی که مطالعه کردید و فکر می کنید خوبه توضیح بدید؟
در مورد سر فصل ها و ...

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ارسال: #۳۳
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ
کسی می دونه این کتاب دکتر حقیقت دقیقا اسمش چیه؟
ارسال: #۳۴
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۱۸ ب.ظ
به غیر از رتبه ۴۷ چرا مصاحبه دیگه ای نیست ؟دوستانی که پذیرفته شدن اگر لطف کنن در مورد منابع و ... صحبت و در مصاحبه شرکت کنن ممنون میشیم.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ارسال: #۳۵
۲۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ
خیلی تنبل شدم... امروز فقط تونستم ۳۰ تا تست کار کنم... اصلا از خودم راضی نیستم... یکشنبه دوشنبه هام که ازین به بعد پرشد... الانم یکم میخوام زبان بخونم
ارسال: #۳۶
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ
سلام
چند روزه دخترم مریضه هیچی نخوندم
از یک مهر کلاسام شروع میشه خدا به دادم برسه..
ارسال: #۳۷
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ ب.ظ
کسی جواب ما رو نمی ده؟
سیستم عامل دکتر حقیقت اسم دقیقش چیه و کدوم انتشاراته؟
ارسال: #۳۸
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط arta.66.)
سلام بچه ها

من امروز چندتا لغت خوندم یه قسمت هایی از گرافم خوندم... البته می خوام امشب یه برنامه مدون بنویسم که درسای پایگاه و سیستم عاملم تووش بذارم...

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  دقیقا نمیدونم.من از اینترنت پی دی افشو دانلود کردم.که میگفتند با کتاب اصلیش خیلی فرق نداره.
ولی فکر کنم منظور بچه ها اون کتابیه که پارسه با اسم دکتر حقیقت چاپ کرده.
اون پی دی اف برای کارشناسی هست... برای سیستم عامل پیشرفته از دکتر حقیقت در حال حاضر فقط یه کتاب ترجمه موجوده که ۸ فصل اول کتاب تننباوم هستش
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۳۹
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)arta.66 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

من امروز چندتا لغت خوندم یه قسمت هایی از گرافم خوندم... البته می خوام امشب یه برنامه مدون بنویسم که درسای پایگاه و سیستم عاملم تووش بذارم...

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  دقیقا نمیدونم.من از اینترنت پی دی افشو دانلود کردم.که میگفتند با کتاب اصلیش خیلی فرق نداره.
ولی فکر کنم منظور بچه ها اون کتابیه که پارسه با اسم دکتر حقیقت چاپ کرده.
اون پی دی اف برای کارشناسی هست... برای سیستم عامل پیشرفته از دکتر حقیقت در حال حاضر فقط یه کتاب ترجمه موجوده که ۸ فصل اول کتاب تننباوم هستش
میشه بگید اسمش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد؟
ممنون
ارسال: #۴۰
۰۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  میشه بگید اسمش چیه و از کجا میشه تهیه اش کرد؟
ممنون
راستش برین انقلاب حتما گیر میاد فقط من شنیدم دیگه چاپ نمیشه... اگه نو هم نباشه دست دومش حتما هست... اسمشم فکر کنم سیستم های توزیع شده ترجمه دکتر حقیقت باشه
ارسال: #۴۱
۰۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۷ ب.ظ
من امروز فقط تونستم یه مقدار گرامر و لغت بخونم... البته کمی ام یکی از درسای این ترممو نگاه کردم... این ترم ۳ تا درس ۳ واحدی با استادای سخت گیر دارم به علاوه سمینار!!! خدا بخیر کنه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۴۲
۰۴ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۱۴ ب.ظ
شروع برای آزمون دکترای سراسری
بچه ها سلام میخوام اگر بشه منم به گروه پیوندم برای خوندم هر چند که وقتم خیلی کمه نمیدونم اصلا میشه یا نه ؟ هم پایان نامه هست و هم مشکل کار میشه با فکر زیاد مشغول هم درس خوند یا امیدوار بود برای سراسری با مدرک آزاد ؟؟؟؟
ارسال: #۴۳
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۵۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  کسی جواب ما رو نمی ده؟
سیستم عامل دکتر حقیقت اسم دقیقش چیه و کدوم انتشاراته؟

اصول و الگوهای سیستم های توزیع شده
آندرواس تننباوم، مارتین وان استین، ابوالفضل طرقی حقیقت (مترجم)
نشر: همای دانش
ارسال: #۴۴
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ
سلام
منم از فردا فشرده میخونم
ارسال: #۴۵
۰۵ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
دوستان یه مشورت میخوام:
به نظرتون بهتره آدم هر درسی رو در هر روز مقداری بخونه و جلو بره یا یک درس رو کامل بخونه و بعد درس بعدی رو شروع کنه؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۸ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۰۷ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۵,۹۷۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۴۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close