زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)

ارسال: #۶۱
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۳ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
پایگاه داده :
معماری پایگاه داده رابطه ای حساب رابطه ای
الگوریتم: تست اردر زمانی
سیستم عامل: نسل های کامپیوتر و سیستم عامل و یک کم فرایند
درس ۱ ۵۰۴:
من ایننننننننننننا رو خوندم.

(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  سلام بنده هم هستم : )

به به.
خیلی خوش اومدین.افتخار دادین.
بچه ها آقای آرک سیسنوس یکی از انسانهای مرد روزگاره.
برای سلامتیشون و پیشرفتشون جمیعا صلوات بفرستید.

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , arta.66 , neda_Network , Eagle777
ارسال: #۶۲
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط x86.)
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  
(۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  سلام بنده هم هستم : )

به به.

فکر کنم هیچ کی سلامتیه ما رو نخواد Smile، پس خودم صلوات می فرستم : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

در ضمن خانم ppositiveenergy خودشون انسان شریفی هستند و ما را هم خوب می بینن. انشاالله که همگی موفق باشید.

اتفاق جالبی که برای بنده در رابطه با آزمون دکترا افتاده اینه که یه پروژه ای گرفتیم که در اون باید سیستم های توزیع شده و پایگاه داده های توزیع شده رو مورد بررسی قرار بدیم، از طرفی درس طراحی الگوریتم رو تو کارشناسی ۱۰ شدم و تو ارشد بهم جبرانی خورده و این ترم این درس رو برداشتم Smile. پس عملا هم درس و پروژه رو انجام میدیم و هم برای دکترا آماده میشیم وگرنه آدمی نیستیم که بخواییم برای دکترا بخونیم Smile.

نکته ی دیگه در مورد منابع اینکه یکی از بچه هایی که تک رقمی آووردن امسال و دانشگاه تهران قبول شدن گفتن که برای ساختمان داده و الگوریتم کتاب " داده ساختارها" ی دکتر قدسی منبع خوبی هست. ما هم این کتاب را تهیه کردیم ولی کلمه ای از اون رو هنوز نخوندیم.

باز هم آرزوی موفقیت برای شما.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , arta.66 , f.b
ارسال: #۶۳
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ب.ظ
سلام بچه ها

من دیروز یه مقدار درس این ترممو خوندم... نصفه دیگه فصل ۳ سیستم های توزیع شده هم خوندم ولی با توجه به اینکه تستی چیزی نیست بزنم حس می کنم مطالب تثبیت نمیشن!!! من کلا هفته ای ۳ تا نصفه روز وقت دارم امیدوارم بشه توو این تایم کاری کرد... امیدوارم همه دوستان این جمع نتیجه خوبی بگیرن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۶۴
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط f.b.)
RE: گروه پرشور و با انگیزه داوطلبان دکترهای گرایش نرم افزار۹۴(پیشرفت تحصیلی روزانه-هفتگی)
با سلام
منظورتون همون کتاب ۱۷۲ صفحه ای که توی اینترنت با عنوان داده ساختار ها و مبانی الگوریتمه ؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ارسال: #۶۵
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ق.ظ)f.b نوشته شده توسط:  منظورتون همون کتاب ۱۷۲ صفحه ای که توی اینترنت با عنوان داده ساختار ها و مبانی الگوریتمه ؟
ایشون منظورشون خود کتاب بود ولی بله جزوه اسلایدی این درس توو نت موجوده اما کتاب توضیحات کاملتری داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال: #۶۶
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط x86.)
یکی دیگه از دوستان امروز گفتن که برای طراحی الگوریتم ساختمان داده هر چی بود بخون، اسلاید های دکتر قدسی هم گفتن خوبه. در مورد پایگاه داده هم گفتن که سیلبرشاتس خوب است. در رابطه با سیستم عامل هم گفتند که اسلاید های دکتر جلیلی (شریف) و قسمت توزیع شدگی از جزوه ی دکتر پدرام خوندن، رتبشون هم پارسال ۱۰ شده بود و همینجا قبول شدن. موفق و پیروز باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b , ppositiveenergy , Eagle777
ارسال: #۶۷
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط Eagle777.)
به به.

برادر خیلی خوش اومدی
انشالله سلامت باشید و همچنان پیشتاز علم و معرفت
ضمنا تا یادم نرفته جا داره تبریک بگم صورتی شدن x86

[تصویر:  308152_ramezan.com_salavat-11.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , ppositiveenergy , f.b
ارسال: #۶۸
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط x86.)
(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)Eagle777 نوشته شده توسط:  برادر خیلی خوش اومدی

شرمندمون کردی برادر هادی، سلامتیه خودت صلوات : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eagle777
ارسال: #۶۹
۱۹ مهر ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ب.ظ
با سلام
به نظر شما با توجه به سوالات یکی دو سال اخیر نیازی به خواندن سیستم عامل و پایگاه داده پایه هست؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
ارسال: #۷۰
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۴۹ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  با سلام
به نظر شما با توجه به سوالات یکی دو سال اخیر نیازی به خواندن سیستم عامل و پایگاه داده پایه هست؟

صد در صد.سوالات خیلی مفهومی شده نسبت به سال ۹۱/
تقریبا یه داوطلب دکتری باید همه ی اطلاعات رو در طمینه ی دروس تخصصی بدونه.

سپاس‌گزاری شده توسط: f.b , x86
ارسال: #۷۱
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ ب.ظ
بچه ها من مرتب سازی ها رو خوندم.مبحث مجموعه های مجزا رو خوندم.برنامه ریزی خطی رو خوندم.
این چند روز.............
شما ها کجاییییییییییییییید پس؟

ارسال: #۷۲
۲۱ مهر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ
سلام
من که اوضام خوب نیست ولی فردا میخام دوباره استارت بزنم
درسای دانشگاه برناممو بهم ریخته
ارسال: #۷۳
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
به یکی از دوستانمون که دو سال پیش رتبه اش ۴ شده بود گفتم برای کنکور چقدر خوندی؟ گفت هیچ چی؟ گفتم یعنی یه کلمه هم نخوندی؟ گفت نه، همینطوری رفتم سر جلسه. البته اینها همش به پایه و چگونگیِ گذروندن اون درس توی ارشد دارن، اگه خوب گذرونده باشی بعید هم نیست که هیچ چی نخونی و ربته ی تک رقمی بیاری. خب بعضی ها که ضعیفتر هستن باید بیشتر بخونن، البته خوندن که معنی نداره، بیشتر باید دوره کنن تا مطالب تو ذهنشون بمونه. منم کمی سیستم های توزیع شده کار کردم. دیتابیس هم یه چیزایی از پارسال که درسشو گذروندم یادمه، ساختمان داده و الگوریتم هم که فکر نمی کنم خوندن داشته باشه. فقط میمونه استعداد و زبان. استعداد هم که خوندنیه خاصی نداره، میریم سراغ زبان، زبان رو هم میشه تستاشو زد، مساله اینه که سر مصاحبه چی کار باید کنی؟ مدرک میخوان، من که هیچ مدرکی ندارم، شیطونه میگه همین آبان تافلو بدمو یه نمره ی داغون بگیرم و تمام. پابلیکشن هم ندارم، میخوام تا آبان یه مقاله داخلی ارسال کنم. اگه بشه یه ابزاری هم ارائه بدم روش، خوب میشه. والا چیز خاص دیگه ای تو رزومم ندارم. خدا خودش رحم کنه، خیلی دوست دارم دکترامو برم شریف، ولی میگن احتمالش خیلی پایینه، با این رزومم. توکل بر خدا، تلاش کنیم ببینیم که چی میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , arta.66
ارسال: #۷۴
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط ppositiveenergy.)
من دیگه مرتبه زمانی ها رو دارم جمع بندی میکنم.
یک کم هم شار بیشینه خوندم.
یک کم هم زبان.

من از عشق بارون به دریا زدم
به بارون آسمون دعوتیم
چه مهمونیه با شکوهیی شده
تو این لحظه ها که هم صحبتییییییییییییییم

سپاس‌گزاری شده توسط: arta.66 , f.b
ارسال: #۷۵
۲۲ مهر ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ب.ظ
منم امروز یکم پایگاه خوندم با یکم یه درس این ترم دانشگامو... چندتا لغتم مرور کردم... اصلا از خوندنم راضی نیستم... مخصوصا زبان خوندنم خیلی شله!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close