زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)

ارسال: #۱۵۹۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
اگه رتبه کلی بود در هر انتخاب تغییر نمیکرد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۵۹۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ
چرا این دانشگاه آزاد انقد میخواد پول بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واسه انتخاب رشته هم ۲۵تومن!!!!!!!!!به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!!!!!والا...
بچه ها من مجموعه کامپیوتر امتحان دادم.چون میخواستم توی شهر خودم یزد باشم /ولی رشته خودم آی تی هست.سراسری آی تیم زیاد خوب نشدم.حالا واحد میبد توی رشته محلهای جدید آی تی آورده .آیا امکانش هست که تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟؟توروخدا اگه کسی میدونه کمک کنه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۵۹۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ
RE: زمان دقیق نتایج ارشددانشگاه آزاد(چهارشنبه ۱۹ شهریور)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۰۶ ب.ظ)silvana* نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینجا کسی میتونه به من بگه یه دانشگاه با پردیس همون دانشگاه چه فرقایی داره؟ مدرکش معتبره؟ پردیس اصلا بدرد میخوره یا نه؟
ممنونSmile
به این لینک ها سر بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , silvana*
ارسال: #۱۵۹۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  چرا این دانشگاه آزاد انقد میخواد پول بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واسه انتخاب رشته هم ۲۵تومن!!!!!!!!!به حق چیزای ندیده و نشنیده!!!!!!!!والا...
بچه ها من مجموعه کامپیوتر امتحان دادم.چون میخواستم توی شهر خودم یزد باشم /ولی رشته خودم آی تی هست.سراسری آی تیم زیاد خوب نشدم.حالا واحد میبد توی رشته محلهای جدید آی تی آورده .آیا امکانش هست که تغییر رشته بدم؟؟؟؟؟؟توروخدا اگه کسی میدونه کمک کنه

نه دیگه هنوز به اون حد نرسیدهBig Grin..توی رشته ای که امتحان دادین انتخاب رشته مجدد میتونین داشته باشینSmile
۰
۰
ارسال: #۱۵۹۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط arminjahan.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه رتبه کلی بود در هر انتخاب تغییر نمیکرد

یعنی شما می فرمائید قزوین ۳۸۰ نفر ورودی گرفته و علوم تحقیقات ۲۰۲ نفر؟؟
حتما تهران جنوب هم ۱۱۰۰ نفر گرفته؟!
[تصویر:  302043_24961411918427590832.jpg]

--------------------------------------------------------------------------------------------

مقایسه کارنامه رتبه های برتر سایت

[تصویر:  manesht.png]

[تصویر:  Mohsen Arshad GHabooli.JPG]

[تصویر:  me.png]
۰
۰
ارسال: #۱۵۹۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  اگه رتبه کلی بود در هر انتخاب تغییر نمیکرد

یعنی شما می فرمائید قزوین ۳۸۰ نفر ورودی گرفته و علوم تحقیقات ۲۰۲ نفر؟؟
حتما تهران جنوب هم ۱۱۰۰ نفر گرفته؟!
[تصویر:  302047_24961411918427590832.jpg]

--------------------------------------------------------------------------------------------

مقایسه کارنامه رتبه های برتر

[تصویر:  manesht.png]

[تصویر:  Mohsen Arshad GHabooli.JPG]

[تصویر:  me.png]

دقیقا بر عکس..من دارم میگم این رتبه سراسری نیست و در اون انتخاب محاسبه شده..مثلا اون ۸۴۶ که در رتبه کل زده با احتساب همه افرادی است که اونجا رو زدن حالا ۳۰۰ تا شون توی علوم در اومدن مثلا ۳۰۰ تاشون توی قزوین در اومدن(البته ۳۰۰ که میگم یه مثاله معلومه که ۳۰۰ تا نمیگیره جایی) و...ولی اونها رو هم حساب کرده..حالا مثلا ممکنه توی یه انتخاب دیگه یه چی دیگه زده باشه..شاید منظورمو دارم بد میگم...میگم این رتبه هایی که نوشته در هر انتخاب متفاوته و نشون میده که سراسری نیس

یعنی ۸۴۵ نفر قبل از شما تهران جنوب رو زدن..حالا از این تعداد خیلیهاشون توی انتخابای قبلیشون قبول شدن..ولی اینجا حساب شده..یا وقتی میزنه رتبه ۳۶ یعنی ۳۵ نفر قبل شما اونجا رو زدن که ممکنه توی انتخابای بالاییشون قبول شده باشن..قطعا نشان دهنده تعداد پذیرش نیست
۰
۰
ارسال: #۱۵۹۷
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دقیقا بر عکس..من دارم میگم این رتبه سراسری نیست و در اون انتخاب محاسبه شده..مثلا اون ۸۴۶ که در رتبه کل زده با احتساب همه افرادی است که اونجا رو زدن حالا ۳۰۰ تا شون توی علوم در اومدن مثلا ۳۰۰ تاشون توی قزوین در اومدن(البته ۳۰۰ که میگم یه مثاله معلومه که ۳۰۰ تا نمیگیره جایی) و...ولی اونها رو هم حساب کرده..حالا مثلا ممکنه توی یه انتخاب دیگه یه چی دیگه زده باشه..شاید منظورمو دارم بد میگم...میگم این رتبه هایی که نوشته در هر انتخاب متفاوته و نشون میده که سراسری نیس

این ۳۰۰ تا درهمه ، یعنی یکی با رتبه بالاتر انتخاب اول قزوین زده یکی رتبه پایین تر علوم تحقیقات و همین طور برعکس، خوب به این میگن رتبه در مجموع کشور در آن رشته دیگه، منظور از سراسری نبودن شما را نمی فهمم!

فکر می کنم جفتمون یک منظور را داریم
۱
۰
ارسال: #۱۵۹۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۳۱ ب.ظ)arminjahan نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  دقیقا بر عکس..من دارم میگم این رتبه سراسری نیست و در اون انتخاب محاسبه شده..مثلا اون ۸۴۶ که در رتبه کل زده با احتساب همه افرادی است که اونجا رو زدن حالا ۳۰۰ تا شون توی علوم در اومدن مثلا ۳۰۰ تاشون توی قزوین در اومدن(البته ۳۰۰ که میگم یه مثاله معلومه که ۳۰۰ تا نمیگیره جایی) و...ولی اونها رو هم حساب کرده..حالا مثلا ممکنه توی یه انتخاب دیگه یه چی دیگه زده باشه..شاید منظورمو دارم بد میگم...میگم این رتبه هایی که نوشته در هر انتخاب متفاوته و نشون میده که سراسری نیس

این ۳۰۰ تا درهمه ، یعنی یکی با رتبه بالاتر انتخاب اول قزوین زده یکی رتبه پایین تر علوم تحقیقات و همین طور برعکس، خوب به این میگن رتبه در مجموع کشور در آن رشته دیگه، منظور از سراسری نبودن شما را نمی فهمم!

فکر می کنم جفتمون یک منظور را داریم

منم فکر میکنم منظورمون یکیه،فقط میخوام بگم این اخرین فرد قبول شده که زده ،ربطی به تعداد پذیرش نداره به هیچ وجه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arminjahan
ارسال: #۱۵۹۹
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ
من امروز با هرکس صحبت کردم (مشاورین پارسه، نصیر/ف ماهان) همه گفتن اگر واقعا درس رو برای درس خوندن و ارتقا علمی میخوای آزاد اصلا ارزش نداره که شما بخوای روش فکر کنی ادامه بده و بخون برای سراسری حتی اگر دو سال کنکور بدی. من سر رزروش موندم و دکتر حقیقت گفت رزرو کن.
حالا یه سوال فکر میکنین بهمن ماه تهران مرکز تکمیل ظرفیت اعلام کنه؟؟ چون اگر اعلام کنه خب من الان که قبول شدم حتکا اون موقع هم قبول میشم و نیازی به رزرو و هزینه اضافی نیست. چون هزینش خیییلی زیاده.

اون دوستی هم که گفتن براشون از دکتر حقیقت بپرسم امروز ایشون قزوین سمینار داشتن کاش زودتر میگفتین. و اینکه من ایشون رو روز ۵شنبه هفته آینده میبینم. اگر به دردتون میخوره بگین چشم حتما میپرسم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , m.mosallaei , mahooor , neda_Network
ارسال: #۱۶۰۰
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط npour.)
احتیاجی به رزرو نیست، تا یکسال براتون ذخیره میمونه ولی فکر کنم شهریه اش رو بگیرن هر وقت بخواید ثبت نام کنید..
۰
۰
ارسال: #۱۶۰۱
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  احتیاجی به رزرو نیست، تا یکسال براتون ذخیره میمونه ولی فکر کنم شهریه اش رو بگیرن هر وقت بخواید ثبت نام کنید..

یعنی اگر من اصلا مراجعه نکنم برای ثبت نام و یهو بهمن ماه برم و بگم میخوام ثبت نام کنم دانشگاه چک میکنه و میگه باشه ولی مثلا یه مبلغی باید برای این حالا تاخیر یا هرچی بدی؟ این هم باشه خوبه.. حداقل وقتی هزینه میکنم که مطمئنم ولی شما مطمئنین؟

ممنون میشم اگر مطمئن بگین.
۰
۰
ارسال: #۱۶۰۲
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ب.ظ)A7ade نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  احتیاجی به رزرو نیست، تا یکسال براتون ذخیره میمونه ولی فکر کنم شهریه اش رو بگیرن هر وقت بخواید ثبت نام کنید..

یعنی اگر من اصلا مراجعه نکنم برای ثبت نام و یهو بهمن ماه برم و بگم میخوام ثبت نام کنم دانشگاه چک میکنه و میگه باشه ولی مثلا یه مبلغی باید برای این حالا تاخیر یا هرچی بدی؟ این هم باشه خوبه.. حداقل وقتی هزینه میکنم که مطمئنم ولی شما مطمئنین؟

ممنون میشم اگر مطمئن بگین.
این سوال منم هست Smile
برای همچین مسئله ی مهمی حداقل باید تو آیین نامه چیزی بنویسن
کسی رو میشناسید اینطوری رفته باشه دانشگاه؟ با یک ترم تاخیر؟ یا ثبت نام کرده و مرخصی گرفته؟
۰
۰
ارسال: #۱۶۰۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
سلام یه سوالی دارم
من تراز ۴۹۰۰ شده کامپیوتر نرم افزار
هوش رو ۲۰ درصد زدم
الان تو تکمیل ظرفیت رشته های هوش رو می تونم انتخاب کنم؟ تو ترازم فرقی داره؟
۱
۰
ارسال: #۱۶۰۴
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط هدفدار.)
سلام دوستان . سوالی داشتم.
من رشته تجارت الکترونیک واحد قزوین رو انتخاب کرده بودم که متاسقانه با تراز ۵۴۴۷ قبول نشدم
خواستم بدونم ممکنه قزوین برای بهمن ماه تکمیل ظرفیت بده یا نه ؟ (با توجه به اینکه الان بر افرادی که قبول شدن ذکر شده که ورودی مهر هستند یا بهمن)
اگه الان تکمیل ظرفیت شرکت کنم و قبول شم آیا تو تکمیل ظرفیت احتمالی بهمن ماه میتونم مجدد شرکت کنم یا نه ؟

با تشکر از همتون
۰
۰
ارسال: #۱۶۰۵
۲۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۸ ب.ظ
من دانشگاه ازاد ساری قبول شدم حالا گرگانم تو رشته شهرهای جدید اورده به نظرتون گرگانو انتخاب کنم؟
اخه خونه مونم گرگانه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۱۴ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۷۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۰۴ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۰۲ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close