زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با ۳۴۴ علوم کامپیوتر چه کنم؟!

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
بچه ها سلام
تو رو خدا یه کمکی به من بکنید.
من با این رتبه مجازی شهید بهشتی قبول شدم. انتخابای بعدیم پردیس تربیت مدرس و علامه هم بود.
به نظرتون این مجازی بهشتی بهتره یا پردیش تربیت مدرس؟
کی کارنامه ها میاد و میشه اصلا جابه جا کرد؟
و اینکه تکمیل ظرفیت کی میاد و جوابش چه زمانی؟ اصلا امیدی به اینکه تکمیل ظرفیت جاهای خوبی رو بگذاره هست یا نه؟

ببخشین سوالام زیاد شد ولی
خواهش می کنم یه کم به من کمک کنید بدجور گیجم Huh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
دوست عزیز با ۳۴۴ نمیتونستی روزانه قبول شی؟یا اینکه فقط دانشگاه واست مهم بوده که مجازی زدی!!!!!!!!!۱
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط bita.k.)
من تمام دانشگاههای تهران رو زدم روزانه و شبانه اما قبول نشدم.البته امیدی هم بهش نداشتم. چون متاهل هستم و البته شاغل هم هستم برام شهرستان رفتن خیلی مقدور نیود. برای همین بعد از تهران ها مجازی رو زدم
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ب.ظ
RE: با ۳۴۴ علوم کامپیوتر چه کنم؟!
(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۳ ب.ظ)bita.k نوشته شده توسط:  من تمام دانشگاههای تهران رو زدم روزانه و شبانه اما قبول نشدم.البته امیدی هم بهش نداشتم. چون متاهل هستم و البته شاغل هم هستم برام شهرستان رفتن خیلی مقدور نیود. برای همین بعد از تهران ها مجازی رو زدم
کارنامه ها ۸ شهریور.ولی نمیدونم میشه جابجا کرد.اگه میتونید سرکلاس شرکت کنید و قادر به پرداخت هزینش هستین خب پردیس بهتره ولی اگه شاغل هستین مجازی بهتره.البته نظر شخصی بندس
موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bita.k

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۲ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۴۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۶۹۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۸۸۶ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close