زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون شهریور برای پردیس دانشگاه ها

ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ ق.ظ
آزمون شهریور برای پردیس دانشگاه ها
سلام دوستان . خواستم ببینم کسی هست که راچع به این آزمون اطلاعات داشته باشه ؟ سختی سوالاش ؟ منابعش ؟ میشه پیگیزی کنم و انتخاب رشته ای که زمان ثبت نام انحام دادم تغییر بدم ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
RE: آزمون شهریور برای پردیس دانشگاه ها
یعنی هیچ احدی اینجا شرکت نکرده ؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ
RE: آزمون شهریور برای پردیس دانشگاه ها
منم شرکت کردم و همین سوالها رو دارم
ولی کسی انگار نمیدونه جواب بده
ولی فکر کنم اگه تو یه رشته حد نصاب رسه ازمون برگزار نمیشه و هرکی ثبت نام کرده فبول میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m_ok

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۱۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۱۲,۷۶۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
  پردیس گرمسار امیر کبیر kolak1991 ۰ ۱,۸۷۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۲۳ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۱,۸۳۴ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۹۷ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close