زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت از دوستان سخت افزار و الکترونیکی برای همکاری در پیاده سازی مقاله

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
دعوت از دوستان سخت افزار و الکترونیکی برای همکاری در پیاده سازی مقاله
با سلام

من طرحی برای بهبود یک مقاله که مربوط به معماری ضرب کننده های آرایه ای با توان مصرفی کم هست می باشد. مقالات قبلی که در این حوزه کار کردند تمامی شبیه سازی ها و نتایج رو با ابزار Hspice و کتابخانه ۰/۱۸ میکرومتری TSMC انجام دادند. من معماری مد نظرم رو روی FPGA سنتز کردم اما چون ساختار FPGA بر پایه ترانزیستور نیست بهبود توان مصرفی رو در نتیجه کار نشون نمیده . خودم هم با کد نویسی و پیاده سازی مدار در HSPICE آشنایی ندارم. از دوستانی که میتونند کمک کنند و پیاده سازی مربوط به این معماری رو انجام بدهند دعوت میکنم تا در این مقاله با هم همکاری داشته باشیم.

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشکیل گروه مقاله نویسی stabesh ۳ ۹۴۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: stabesh
  دعوت برای همکاری در نگارش مقاله(مهندسی نرم افزار و IT) saeidengman ۰ ۶۵۴ ۰۴ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: saeidengman
  دعوت از دوستان مانشتی برای عضویت در گروه داده کاوی و وب کاوی و وب معنایی research.moghimi ۱ ۸۵۲ ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SHayAN_567
  همکاری در تکمیل یک پژوهش با موضوعیت هوش مصنوعی Lonely Palm ۰ ۹۲۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Lonely Palm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close