زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت از دوستان سخت افزار و الکترونیکی برای همکاری در پیاده سازی مقاله

ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
دعوت از دوستان سخت افزار و الکترونیکی برای همکاری در پیاده سازی مقاله
با سلام

من طرحی برای بهبود یک مقاله که مربوط به معماری ضرب کننده های آرایه ای با توان مصرفی کم هست می باشد. مقالات قبلی که در این حوزه کار کردند تمامی شبیه سازی ها و نتایج رو با ابزار Hspice و کتابخانه ۰/۱۸ میکرومتری TSMC انجام دادند. من معماری مد نظرم رو روی FPGA سنتز کردم اما چون ساختار FPGA بر پایه ترانزیستور نیست بهبود توان مصرفی رو در نتیجه کار نشون نمیده . خودم هم با کد نویسی و پیاده سازی مدار در HSPICE آشنایی ندارم. از دوستانی که میتونند کمک کنند و پیاده سازی مربوط به این معماری رو انجام بدهند دعوت میکنم تا در این مقاله با هم همکاری داشته باشیم.

با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۵,۶۵۴ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۹۲۵ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۷۳ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۲۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۰۳ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۲,۹۶۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۳۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۲۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۱۴۱ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close