زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مبارزه

ارسال:
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
Tongue گروه درسی مبارزه
سلام دوستان کنکوریSmile

این تایپیک واسه اینه که شما هروقت تو برنامه ریزی یا افکار یا غیره و غیره به مشکلی خوردین و مبارزه کردین و راه حلی پیدا کردین و شکستش دادینBig Grin اینجا راه حل مقابلتون رو به اشتراک بزارین اینطوری همگی باهم میتونیم فقط و فقط در راستای کنکور حرکت کنیم و از منحرف و نا امید شدن هم جلوگیریBig Grin

گـــــر تـخـم مــرغـی بــا نـیـروی بـیـرونــی بـشـکـنـد ، پــایـان زنــدگـی‌ اســت .
ولــی اگــر بــا نـیـروی داخـــلی بـشـکـنـد ، آغـــاز زنــدگــی‌ اســت .
بــهـتـریـن چــیـزهــا (و بــزرگـتـریــن تـغـیـیـرات) هـمـیـشـه از درون آغــاز مــی‌شـــونـد .
۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: chaka , happy07 , ashena1 , Mänu , pooyaa
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ق.ظ
گروه درسی مبارزه
دقیقاً همینطوره. از اون جاییکه من وقت آزادم کمهو شاغل هستم، همسشه فکر میکردم باید دنبال فرصتی باشم تا بتونم توپ بشینم بخونم. کما اینکه این فرصت هیچوقت یافت می نشود! واسه همین الان دارم عشی میخونم. که هر چی شد شد. به هر حال روزی نیم ساعت خوندن هم بهتر از هیچی نخوندن هست. همیشه به خودم میگم. اگر مثلا از ۳ سال قبل شروع میکردم روزی یک ساعت درس خوندن رو تو برنامه ام میذاشتم. تا حالا همه درس ها رو فول بودم.

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ب.ظ
گروه درسی مبارزه
آفرین به همتش......

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۰
۰
ارسال:
۰۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
گروه درسی مبارزه
منم مشکل شروع کردن رو داشتم از اسفند که درسم تموم شده بود قصد خوندن داشتم ولی هی امروز فردا کردم
ولی الان یک ماهی میشه که با یکی از رفقا باهم داریم می خونیم این باعث شده هر روز مطالعه دارم
پیشنهادم به اونایی که مشکل تو شروع دارن یا چند روز می خونن بعد یهویی خسته میشن چند روز هیچی نمی خونن اینکه یه نفر رو پیدا کنن باهم بخونن
۱
۰
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۳, ۰۸:۵۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مبارزه
سلام. من از اخر شهریور شروع کردم اما بعد ۳ هفته یک وقفه طولانی افتاد. تا چند روز پیشم خیلی نگران و ناامید و سردرگم بودم. اما تصمیم گرفتم(البته یکی از دوستام راهنماییم کرد) هر چی غیر درس بزارم کنار و بخونم،کاملا متمرکز .و مطمئنم ای تی امسال موفق میشم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۶۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۴۸ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۶۳۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۹,۰۲۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  فروش کتابهای درسی نرم افزار bf92149026 ۰ ۱,۸۳۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: bf92149026
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۲۲۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close