زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.

ارسال: #۱۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ ب.ظ
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
مرسی از راهنماییت Architecture2015
من تا آخر امشب فصل اول سیستم عامل تننباوم رو تموم می کنم
تافل ۵۰۴ رو هم دو تا درس خوندم
اما هنوز پایگاه رو نمی دونم از کجا شروع کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ
RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
سلام
راستش من دانشجوی ارشدم. تابستونی هم درگیر پروژه ها ولی عزمم رو جزم کردم که از اول شهریور به طور جدی بنشینم و بخونم چون می‌خوام رتبه زیر ۵ بیارم.

برا زبان من ۵۰۴ مسلطم. ۱۱۰۰ واژه رو می‌خونم. معماری مانو و کتاب آبی پوران پژوهش رو فعلا و همین طور واسه منطقی.
واسه vlsi هم کتاب دکتر صاحب الزمانی رو....

یا علی...
ارسال: #۱۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ)am7217 نوشته شده توسط:  مرسی از راهنماییت Architecture2015
من تا آخر امشب فصل اول سیستم عامل تننباوم رو تموم می کنم
تافل ۵۰۴ رو هم دو تا درس خوندم
اما هنوز پایگاه رو نمی دونم از کجا شروع کنم
دروس پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته را همراه با تست و پاسخ تشریحی بخوانید
کتابهای تست در این زمینه موجود می باشد.
ارسال: #۱۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۵ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام
راستش من دانشجوی ارشدم. تابستونی هم درگیر پروژه ها ولی عزمم رو جزم کردم که از اول شهریور به طور جدی بنشینم و بخونم چون می‌خوام رتبه زیر ۵ بیارم.

برا زبان من ۵۰۴ مسلطم. ۱۱۰۰ واژه رو می‌خونم. معماری مانو و کتاب آبی پوران پژوهش رو فعلا و همین طور واسه منطقی.

یا علی...

زبان رو چه جوری و چیا رو میخونید. لغت؟ گرامر؟ reading?
من زبانم ضعیفه. موندم میشه تو ۵ ماه رسوند یا نه؟
راستا Vlsi تست میدونید واسش؟
معماری پیشرفته چی؟
منبع درسی شبکه پیشرفته دانشگاهتون چیه؟ (واسه کنکور آزاد میگما)
ارسال: #۲۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ ب.ظ
بچه ها امروز مهمون اومد و نخوندمConfusedConfusedDodgy
ارسال: #۲۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ق.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  
(28 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۲ ب.ظ)ghamar نوشته شده توسط:  سلام
۵ ماه زیاده واسه دکترا.
من کنکور سراسری می‌دم.
شبکه پیشرفته این ترم دارم.
کتابهای مدرسان شریف هست گویا...
من کتابای درسیمو و تست‌های پروان پژوهش که واسه ارشد بود رو می‌خونم فعلا
سلام

یا علی...

زبان رو چه جوری و چیا رو میخونید. لغت؟ گرامر؟ reading?
من زبانم ضعیفه. موندم میشه تو ۵ ماه رسوند یا نه؟
راستا Vlsi تست میدونید واسش؟
معماری پیشرفته چی؟
منبع درسی شبکه پیشرفته دانشگاهتون چیه؟ (واسه کنکور آزاد میگما)
ارسال: #۲۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ب.ظ
دیشب آخر شب بعد رفتن مهمونا با هر زوری بود یکم منطقی خوندم. امروزم مجبور شدم مرخصی بگیرم بخونم. تا انتهای ETD FF خوندم. داره کم کم سنگین میشه. بچه هم که نمیذارهHuhConfused
الان میرم یه ۱۵ دقیقه استراحت کنم. از صبح تا حالا ۲ ساعت مفید خوندم.Angel
ارسال: #۲۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷ ب.ظ، توسط Architecture2015.)
الان موفق شدم بالاخره بعد از ۱/۵ ساعت مطاله مفید تا ابتدای Tcp/IP از کتاب شبکه تننباوم بخونم. ولی مطالب سنگین تر میشه.DodgyExclamation

امضای احسان مومنی یهBlushSmile مانشتی خیلی عالی بود رو من که خیلی تاثیر گذاشت . اینجا کپی میکنم.
افراد موفق در هر رشته به طور حتم قوی‌ترین، سریع‌ترین، بهترین و باهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف و تعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت است.BlushBig GrinRolleyesShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۲۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Architecture2015.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  سلام.من تو این چند روز ۲ فصل از سیستم عامل پیشرفته+دو درس ۵۰۴ را خوندم.یکم هم طراحی الگوریتم.مرتبه زمانی ها رو خوندم.

امروز رو هم رفته خوب بود. کتاب مدار منطقی مانو تمرینات فصل ۱ و ۲ رو برگشتم حل کردم. میرم ۵ تا لغت بخونم بخوابم.Sleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy
ارسال: #۲۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ
Smile RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
امروز از صبح زبان خوندم. الانم میرم منطقی بخونم. مرور و درس جدید. شب گزارش مینویسم.SmileBig Grin
ارسال: #۲۶
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۳ ب.ظ
با سلام
من واسه نرم افزار ازمون می دم میخاستم بدونم شما برای استعداد و سیستم عامل پیشرفته از چه ممنابعی استفاده می کنید؟
ارسال: #۲۷
۳۱ مرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط Architecture2015.)
مدار منطقی روند جدول حالت - گذار حالت و انتقال و دیاگرام حالت را الان خوندم و ۲ تا مثال تشریحی کامل حل کردم. کاملا فراموشم شده بودن.مدارهای میلی - مور و تفاوت شان در سیگنالهای خروجی وابسته به حالت هم بررسی کردم. دیگه مخم خسته شده. روند طراحی مدار ترتیبی هم یک بار خوندم. دیگه امروز مغزم مدار نمیکه. یکم استراحت کنم. شبکه میخونم. امروز تا الان ۶ ساعت اقلا مفید خوندم.Smileخیلی خوشحالم. فردا از سر کار اومدم میخوام یکم برنامه شبم رو زیاد کنم. کم کم شبا خوابمو بکشم اونورتر. چون روزا سر کارم. به نظرتون با شبی ۴ ساعت خواب مشکل پیش نمیاد. البته یه هو نمیشه ها. ۵ دقیقه ۵ دقیقه خوابمو کم میکنم. آخه میخوام مطالعه خودمو تا ابتدای مهر به ۶ ساعت در روز های معمولی ارتقا بدم.Big Grin توکل به خدا. من خیلی باید بخونم. آخه همه چی فراموشم شده. ولی قول میدم تا اول آبان خودمو برسونم. انشاللهBig GrinWinkRolleyes

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)parla نوشته شده توسط:  با سلام
من واسه نرم افزار ازمون می دم میخاستم بدونم شما برای استعداد و سیستم عامل پیشرفته از چه ممنابعی استفاده می کنید؟

من سیستم عامل نمیخونم. اما واسه استعداد تصمیم دارم از آبان شروع کنم.Wink
تا اون موقع میخوام درسای تخصصی رو یکبار بخونم و تشریحی کار کنم. زبانو هم جلو میبرم. استعداد و زبان با انرژی بالا از آبانIdea

بچه ها خیلی سخته. متاهلی و کار و خرج شهریه خانمو دادنو و اجاره دادنو و خرج خونه دادنو و ... و برای کنکور دکتری خوندن. اما این برام یک هدف شده. دیگه به هر قیمتی هست باید قبول شم. اگه شریف باشه که بهتر . من همه تیر ها رو همزمان رها خواهم کرد. شریف- امیرکبیر- شهید بهشتی- علم و صنعت - تهران - و علوم و تحقیقات آزاد. انشالله یکیش به هدف بخوره و قبول شم. به امید موفقیت همه دوستان .CoolWink
راستی موندم آزمون پذیری دانشگاه آزاد چی بخونم. آخه ما این درسو تو ارشد مکاترونیک نداشتیم.HuhConfused
ارسال: #۲۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط Architecture2015.)
Big Grin RE: هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
بالاخره الان تونستم فصل اول شبکه تننباوم رو کامل بررسی کنم و تموم بشه. از فردا لایه فیزی*****و میخونم و تست های این قسمت که خوندم از ۳۰۰۰ مساله میزنم.Big GrinTongue خودم که تا حالا راضی ام.SleepyCool

الان ساعت داره به ۲ نصف شب میرسهSleepy برم بخوابم که فردا هم روز خداست. بچه ها دعام کنیدWink
ارسال: #۲۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  مدار منطقی روند جدول حالت - گذار حالت و انتقال و دیاگرام حالت را الان خوندم و ۲ تا مثال تشریحی کامل حل کردم. کاملا فراموشم شده بودن.مدارهای میلی - مور و تفاوت شان در سیگنالهای خروجی وابسته به حالت هم بررسی کردم. دیگه مخم خسته شده. روند طراحی مدار ترتیبی هم یک بار خوندم. دیگه امروز مغزم مدار نمیکه. یکم استراحت کنم. شبکه میخونم. امروز تا الان ۶ ساعت اقلا مفید خوندم.Smileخیلی خوشحالم. فردا از سر کار اومدم میخوام یکم برنامه شبم رو زیاد کنم. کم کم شبا خوابمو بکشم اونورتر. چون روزا سر کارم. به نظرتون با شبی ۴ ساعت خواب مشکل پیش نمیاد. البته یه هو نمیشه ها. ۵ دقیقه ۵ دقیقه خوابمو کم میکنم. آخه میخوام مطالعه خودمو تا ابتدای مهر به ۶ ساعت در روز های معمولی ارتقا بدم.Big Grin توکل به خدا. من خیلی باید بخونم. آخه همه چی فراموشم شده. ولی قول میدم تا اول آبان خودمو برسونم. انشاللهBig GrinWinkRolleyes

(۳۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۲۳ ب.ظ)parla نوشته شده توسط:  با سلام

من سیستم عامل نمیخونم. اما واسه استعداد تصمیم دارم از آبان شروع کنم.Wink
تا اون موقع میخوام درسای تخصصی رو یکبار بخونم و تشریحی کار کنم. زبانو هم جلو میبرم. استعداد و زبان با انرژی بالا از آبانIdea

بچه ها خیلی سخته. متاهلی و کار و خرج شهریه خانمو دادنو و اجاره دادنو و خرج خونه دادنو و ... و برای کنکور دکتری خوندن. اما این برام یک هدف شده. دیگه به هر قیمتی هست باید قبول شم. اگه شریف باشه که بهتر . من همه تیر ها رو همزمان رها خواهم کرد. شریف- امیرکبیر- شهید بهشتی- علم و صنعت - تهران - و علوم و تحقیقات آزاد. انشالله یکیش به هدف بخوره و قبول شم. به امید موفقیت همه دوستان .CoolWink
راستی موندم آزمون پذیری دانشگاه آزاد چی بخونم. آخه ما این درسو تو ارشد مکاترونیک نداشتیم.HuhConfused
انشالله که خدا کمکتون می‌کنه و خوب قبول می‌شید...
منم از امروز شروع می‌کنم.
ارسال: #۳۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۰۸ ب.ظ
هر روز چقدر موفق میشوم برای دکتری۹۴ بخوانم؟ چه درس هایی ؟ بیایید با هم بخونیم.
سلام

من امروز چهار ساعت vlsiخوندم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۵۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۴۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۳۹,۸۲۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۲۶۸ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۳۸۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  درآمد فروشگاه کامپیوتری چطوره چقدر سرمایه می خواد؟ friends ۶ ۱۷,۸۷۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۵۸۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۲۶۵ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close