زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقال پروژه ای که با جاوا نوشته ام ، چجوری؟!

ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ
Question انتقال پروژه ای که با جاوا نوشته ام ، چجوری؟!
سلام دوستان

من یه پروژه واسه مغازه بابام نوشتم تقریبا حسابداری ماننده!!! این پروژه رو با نت بینز و با پایگاه داده SQL Server نوشتم.الان کارم تموم شده.میخوام پروژمو ببرم مغازه و اونجا نصب کنم.چجوری باید بایت کدجاوا و پایگاه دادمو انتقال بدم؟راهی هست که نیاز نباشه تا SQL Server رو روی کامپیوتر مغازه نصب کنم؟کلا الان چجوری باید پروژه و دیتا بیسمو انتقال بدم؟! اولین پروژمه ها، دعوام نکنین!!!!Big Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
کسی نیست جواب منو بده!!! ینی هیشکی بلد نیس؟!!راسی اینم بگم که برنامم از سه تا پکیج تشکیل شده.دوستای گلم اگه بلدین کمکم کنین.این برنامه رو با این پایگاه داده چجوری منتقل کنم؟

سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ، توسط poldasht.)
سلام.

در مورد انتقال پایگاه داده SQL Server، احتمالا بشه از نسخه Express نرم افزار MSSQL استفاده کنی، اما تا حالا وارد جزئیاتش نشده ام.

اگر با دات نت بودی، خیلی راحت آدرس فایل دیتابیس (SQL Express) رو وارد میکردی که میتونستی از داخل VS دیتابیستو مدیریت کنی. اینم باید یه همچین چیزی باشه.

اگر میتونستم بیشتر راهنمایی میکردم.

ورود به سایت ->

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ
clean and bulit from run menu
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ
RE: انتقال پروژه ای که با جاوا نوشته ام ، چجوری؟!
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  clean and bulit from run menu
ممنون از جوابتون

دوست خوبم با این کارکه نمیشه.باید پایگاه داده هم منتقل بشه ، کسی نیس ریز و کامل بهم توضیح بده؟!

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
من جواب نداده بودم اینجا؟! احساس میکنم جواب داده بودم ولی الان جوابم نیست!
برای انتقال جاوا احتیاجه روی کامپیوتر مقصد jre نصب باشه. تو نت بینز با shift+F11 پروژه رو clean و build کنید. در مسیر پروژه در شاخه dist یه فایل با نام پروژه با پسوند jar درست میشه. با اجرای اون فایل پروژه تون اجرا میشه. اگر از کتابخانه بیرونی استفاده کرده باشید احتمالا فرآیند کمی متفاوت میشه.

اینجا راجع به انتقال db صحبت کردم:
۰
۰
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط M.Amin.M.)
RE: انتقال پروژه ای که با جاوا نوشته ام ، چجوری؟!
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من جواب نداده بودم اینجا؟! احساس میکنم جواب داده بودم ولی الان جوابم نیست!
برای انتقال جاوا احتیاجه روی کامپیوتر مقصد jre نصب باشه. تو نت بینز با shift+F11 پروژه رو clean و build کنید. در مسیر پروژه در شاخه dist یه فایل با نام پروژه با پسوند jar درست میشه. با اجرای اون فایل پروژه تون اجرا میشه. اگر از کتابخانه بیرونی استفاده کرده باشید احتمالا فرآیند کمی متفاوت میشه.

اینجا راجع به انتقال db صحبت کردم:

از توجهتون سپاسگذاری می کنم.
راستش من SQL Server رو انتخاب کردم تا بتونم عکس هم ذخیره کنم.البته در ورژن های بعدی نرم افزارم!!!

جایی که آدرسشو دادین هم رفتم .خودم بودم سوال پرسیده بودم که!!!Big Grin خواستم یه تاپیک جدا باشه اگه یکی مثل من دچار مشکل شد بتونه راهنمایی بگیره.به همین خاطر تو اون تاپیک ادامش ندادم.

حالا سوالم اینه که، درمورد انتقال پایگاه داده SQL Server اگه امکانش هست و حوصله دارین کامل بهم توضیح بدین چون همونطور که میدونین مبتدی ام!!!Big Grin

بعد اگه میگین پایگاه داده امو عوض کنم مشکلی ندارم چون لایه پایگاه دادم از برنامه جداس.ولی پایگاه های دیگه قدرت و امینت دارند؟شما چی به بنده پیشنهاد میکنید؟آیا همین SQL Server رو ادامه بدم یا پایگاه دادمو عوض کنم؟

پیشاپیش از کمکتون تشکر میکنم.Heart

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ق.ظ
فقط یه نکته کوتاهی بگم: پایگاه داده ها امکان ذخیره عکس رو به در خودشون بهتون میدن ولی نمیدونم کار درستی هست یا نه. یه تحقیقی کنید و بعد نتیجشو بذارید که منم یاد بگیرم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۹۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۸۰۶ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  آموزش رایگان جاوا اسکریپت djhamid33 ۰ ۱,۳۴۵ ۰۸ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: djhamid33
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۹۶ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۸۲ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۲,۰۱۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۵۳۲ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۳۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۹۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  دانلود حل المسائل شبکه های عصبی و ماشین های یادگیر نوشته سایمون هایکین ویرایش سوم jazana ۹ ۹,۵۲۵ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahtabdel72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close