زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه در آزمون ارشد آزاد ۹۳

ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ ب.ظ
سهمیه در آزمون ارشد آزاد ۹۳
می خواستم از دوستان سوال کنم که سهمیه چقدر می تونه تاثیر داشته باشه؟چجوری حساب می کنن؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
RE: سهمیه در آزمون ارشد آزاد ۹۳
(۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ)مهرزاد ۳۳۳ نوشته شده توسط:  می خواستم از دوستان سوال کنم که سهمیه چقدر می تونه تاثیر داشته باشه؟چجوری حساب می کنن؟

فک کنم اینجوری باشه مثلا سهمیه بسیج فعال : باید ۹۵ درصد نمره نفر آخری که تو اون دانشگاه قبول میشه رو بیاری اونوقت شما هم پذیرفته میشی
۱
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ب.ظ
RE: سهمیه در آزمون ارشد آزاد ۹۳
فک کنم اینجوری باشه مثلا سهمیه بسیج فعال : باید ۹۵ درصد نمره نفر آخری که تو اون دانشگاه قبول میشه رو بیاری اونوقت شما هم پذیرفته میشی
[/quote]
مثلا دانشگاهی که آخرین نفرش ترازش ۷۰۰۰ شده اینو چجوری حساب می کنن چون یکی از دوستان من پارسال ترازش با نفر آخر ۲۰۰ تا اختلاف داشت با سهمیه نشد
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۴۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۵۹۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۹۳ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۶۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۶۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۲۲ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۶۳۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close