زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید نهایی آمد!!!

ارسال: #۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
کلید نهایی آمد!!!
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  خدا لعنتشون بکنه. دیگه اعصابم بهم ریخته
سوال ۹۹ رو و۵دقیقه سرش وقت گذاشتم تو کنکور. شایدم بیشتر
هرچی حساب میکردم نمیشد. مطمئن شدم سوال مشکل داره و فکر مضخرف طراح رو خوندم و فهمیدم چه حساب کتاب اشتباهی کرده
با همون فکر مضخرف طراح، سوال رو حل کردم و جوابم همون گزینه ی مورد نظر طراح بود و مطابق با کلید اولیه
العاااااااااااان ایشون متوجه شدن که مضخرف فکر کردن و سوال رو حذف کردن
آدم نمیدونه با سوالای مضخرف سر کنکور چکار بکنه
آدم نمیدونه چقد به مطالب مسلط بشه
اونقد که نفهمه یا اونقد که بفهمه
خدا لعنتشون بکنه که قلب آدمو اینجور درد میارن
دیگه واقعا داغون شدمSad(((((
حتی دلم نمیره درصدامو چک کنم.....
خوشحال باش سال دیگه هم هست
۰
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: کلید نهایی آمد!!!
سلام دوستان اگر کسی دفترچه c مهندسی رو داره حتماً اینجا آپلود کنه حیاتیه.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
جا داره اینجا یادی هم از عمه طراح بکنیم! Big Grin

[تصویر:  balloons.gif]
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۱۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
کلید نهایی آمد!!!
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  بچه ها
یکی اینو به من توضیح بده
سوالی که "حذف" میشه چجور حساب میشه
سوالی که میزنه گزینه فلان یا گزینه های فلان "با تأثیر مثبت" یعنی چی و چجور حساب میشه

سوالی که حذف شده کلا حساب نمیشه.
یعنی اگه قبلا شما ۱۶ تا سوال داشتی حالا باید فرض کنی ۱۵ تا داری. فرقی هم نمی کنه سوال حذف شده رو چه جوری زدی. نمره تو بر اساس تعدا درست * ۳ منهای تعداد غلط تقسیم بر ۱۵*۳ حساب می کنی.
سوالی که تاثیر مثبت داره نمره منفی براش حساب نمیشه. یعنی اگه درست زدی ۳ امتیاز مثبت میگیری اما اگه غلط زدی هیچ نمره منفی ای ازت کم نمیشه.
اگه بد توضیح دادم بگین مثال عملی بزنم :دی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , sss , neda.h , ka arman
ارسال: #۲۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ
undefined
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ)نازین نوشته شده توسط:  سلام کجا گذاشتن پاسخ نامه هارو؟

توى قسمت کارنامه

توی قسمت کارنامه فقط برای اونایی که مجاز شدن رو گذاشتن؟ینی اونایی که مجاز نشدن رو نمیزارن؟
اخه یکی از دوستام مجاز نشده براش نزاشتن
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  الان دیگه اعتراض فایده ای نداره....
هیچ کدوم از سوالایی که بشون اعتراض زدم درست نشده فقط ۲تا جواب درستم خراب شده
یعنی سنجش نابودم کرد امسال. من به سطح سوالا هیچ اعتراضی نداشتم و ندارم، اما کلید... خدا نگذره
یکی از دوستام حرف خوبی زد
گفت نتیجه ای که من از کنکور امسال گرفتم این بود که تو ایران هرکی هر موقعیتی بدست آورد باید بچسبدش.
نه مثل من و همین دوستم که جفتمون پارسال ۲۰۰ آوردیم اما موندیم که امسال مثلا بریم تهران.
بقول دوستم توی ایران این یه تصمیم خرکیه! وقتی یه عده آدم بی مسئولیت با وجدانهای خوابیده مارو توی این مسیر همراهی میکنن متأسفانه.
همش میگم اصلاح کلید رو نخواستیم، چرا خراب ترش کردین آخه؟! ااگه اون ۲تست درستم خراب نمیشد الان بجای ۳۵۰، ۱۹۰ میبودم! آقا ۲۰۰ میبودم! آخه بی وجدانا اقلا شبانه میاوردم! این چه رسمیه!!
من ذوست ندارم کسی بخاطر من اون دنیا جواب پس بده، اما امیدوارم توی همین دنیا متوجه بشن.
متوجه بشن چقد بده مسئول باشیو بی مسئولیت باشیو وجدانت خواب باشه...

با کلید پارسه درصد مشترکم شد ۳۴/ کلید اولیه سنجش اومد شد ۲۳/ کلید نهایی اومد شد ۱۸!
معماریم با پارسه یادم نیس، بد نبود. با کلید اولیه سنجش شد ۲۲، با کلید نهایی شد ۱۵
بقیشم به جهنم...
واقعا حق به حق دار میرسه صحت داره؟
واقعا کسی هست که جای حق نشسته؟
میدونم خیلی سخته...ولی با ۳۵۰ هم حتما شبانه قبول میشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)neda.h نوشته شده توسط:  الان دیگه اعتراض فایده ای نداره....
هیچ کدوم از سوالایی که بشون اعتراض زدم درست نشده فقط ۲تا جواب درستم خراب شده
یعنی سنجش نابودم کرد امسال. من به سطح سوالا هیچ اعتراضی نداشتم و ندارم، اما کلید... خدا نگذره
یکی از دوستام حرف خوبی زد
گفت نتیجه ای که من از کنکور امسال گرفتم این بود که تو ایران هرکی هر موقعیتی بدست آورد باید بچسبدش.
نه مثل من و همین دوستم که جفتمون پارسال ۲۰۰ آوردیم اما موندیم که امسال مثلا بریم تهران.
بقول دوستم توی ایران این یه تصمیم خرکیه! وقتی یه عده آدم بی مسئولیت با وجدانهای خوابیده مارو توی این مسیر همراهی میکنن متأسفانه.
همش میگم اصلاح کلید رو نخواستیم، چرا خراب ترش کردین آخه؟! ااگه اون ۲تست درستم خراب نمیشد الان بجای ۳۵۰، ۱۹۰ میبودم! آقا ۲۰۰ میبودم! آخه بی وجدانا اقلا شبانه میاوردم! این چه رسمیه!!
من ذوست ندارم کسی بخاطر من اون دنیا جواب پس بده، اما امیدوارم توی همین دنیا متوجه بشن.
متوجه بشن چقد بده مسئول باشیو بی مسئولیت باشیو وجدانت خواب باشه...

با کلید پارسه درصد مشترکم شد ۳۴/ کلید اولیه سنجش اومد شد ۲۳/ کلید نهایی اومد شد ۱۸!
معماریم با پارسه یادم نیس، بد نبود. با کلید اولیه سنجش شد ۲۲، با کلید نهایی شد ۱۵
بقیشم به جهنم...
واقعا حق به حق دار میرسه صحت داره؟
واقعا کسی هست که جای حق نشسته؟
با سلام.
ناراحت نباشید من هم مثل شما ضرر کردم ریاضی درصدم را که حساب کردم ۴۰ شد الآن با اون کلید غلط محاسبات شد ۳۱ . تخصصی معماری هم کلید ۲ تا از سوالات را اشتباه دادند که ۱۰ درصد از من کم شد.
در کل قبولیم در یکی از دانشگاه های تهران تبدیل به شهرستان شد که آن هم معلوم نیست.
ان شالله کسانی که هر سال به ارشدی های کامپیوتر ظلم می کنند به سزای عملشان هم در این دنیا و هم دنیای دیگر خواهند رسید.
با تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ)bng نوشته شده توسط:  میدونم خیلی سخته...ولی با ۳۵۰ هم حتما شبانه قبول میشید

با ۳۵۰ پارسالم فک نکنم کسی بجز غیر انتفاعی آورده باشه، چه برسه به امسال، با اون ۱۷ نفری که از شریف حذف کردن...
۱
۰
ارسال: #۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ب.ظ)fatemeh87 نوشته شده توسط:  بچه ها چرا کلید سوال ۵۱ و ۵۵ برام زده گزینه ۵
یعنی چی ؟
من هر دو تا رو گزینه ۱ زدمSad
مگه گزینه ۵ هم داریم
با سلام.
دفترچه من ۵۱۲c است و کلید سوال ۵۱ را گزینه ۱و ۲ و سوال ۵۵ هم گزینه ۴ زده است.
سوالات کنکور ۴ گزینه ای است مثل المپیاد نیست که پنج شش گزینه ای باشد.
اگر امکان دارد از پاسخنامه خود عکس گرفته و آپلود نمایید که اگر درست باشد باید به سنجش اعتراض بزنید.
با تشکر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh87
ارسال: #۲۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)fatemeh87 نوشته شده توسط:  دفترچه منم c بودش
تصویرشو گذاشتم

ببخشید سوالای شما ۵ گزینه ای بوده ؟ [تصویر:  277734_crazy.gif]

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۲۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ق.ظ)fatemeh87 نوشته شده توسط:  دفترچه منم c بودش
تصویرشو گذاشتم
تا حالا اینجوریشو ندیده بودم شاید سنجش سوالاتی که خوانا نیست (مثلاً برای یک تست دو گزینه را زده باشید) به جای جوابی که داده اید عدد ۵ را میگذارد. حتماً پیگیر این قضیه باشید و اعتراض کنید و ما را هم از نتیجه اش مطلع سازید.
با تشکر.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
کلید نهایی آمد!!!
بچه ها کی دفترچه cآیتی بوده؟ میشه لطفا کلید نهاییش رو بزاره ضروریه فک کنم یه سری گزینه ها رو برام اشتباه زده
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  بچه ها کی دفترچه cآیتی بوده؟ میشه لطفا کلید نهاییش رو بزاره ضروریه فک کنم یه سری گزینه ها رو برام اشتباه زده

دوست عزیز سنجش برای منم اشتباه کرده .
من دفترچه ای رو جواب دادم ولی الان که پاسخ نامه ها رو زدن رو سایت نوشته دفترچه شماره بی این یعنی براساس پاسخنامه دفترچه بی تصحیح شده و قطعا بعضی تستهارو برام اشتباه محسابه کردن
اعتراض دادم و امیدوارم جواب بدن
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۴ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  بچه ها کی دفترچه cآیتی بوده؟ میشه لطفا کلید نهاییش رو بزاره ضروریه فک کنم یه سری گزینه ها رو برام اشتباه زده

دوست عزیز سنجش برای منم اشتباه کرده .
من دفترچه ای رو جواب دادم ولی الان که پاسخ نامه ها رو زدن رو سایت نوشته دفترچه شماره بی این یعنی براساس پاسخنامه دفترچه بی تصحیح شده و قطعا بعضی تستهارو برام اشتباه محسابه کردن
اعتراض دادم و امیدوارم جواب بدن
E؟ مگه دفترچه Eهم داشتیم؟ همه چیز از سنجش برمیادا ولی اینکه کلا بگه شما دفترچت یه گروه دیگه بوده عجیبه!
کاش اسکن پاسخنامه رو میذاشتن من اصلا بهشون اعتماد ندارم

کلید cآیتی نبووووود؟ کسی نداره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۹۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۹۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۲۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۳۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  درخواست کلید نهایی ارشد ۹۶ (مهندسی کامپیوتر و IT) K2A1395 ۰ ۱,۸۵۰ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: K2A1395
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۵۶ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  درخواست زیر انجمن برای نتایج نهایی سال ۹۶ TRon ۴ ۲,۹۰۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: TRon

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close